Decros

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Decros
Reactions:
Postovi: 13
Pridružen/a: 28 tra 2011, 10:45
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Decros

Post Postao/la Decros »

Pozdrav svima,

Ime mi je Dejan i iz Varaždina sam.Imam 41 g. oženjen i otac dvoje djece.

Eh sad, što se igranja tiče.... ),započeo sam ko i većina ostalih rizikom, ali sam ubrzo kupio original Axis & Allies i sa društvom odigrao nezaboravne partije.Još uvijek je igram čak sam kupio i 2d edition i dao napravit veću mapu.

To su bili počeci moje zaraze društvenim igrama.Kupovao sam i igrao svašta i tek sam sad počeo shvaćat što me zanima.

Naime od El Grandea,Setlera,Tikala, pa preko Dominiona ,WoWa , Cosmic Encountera itd..itd sve su to ok igre al ja bih volio nešto više i dublje.

Tako sam kupio Starcraft i oduševio se njime al ga igram manje jer ne mogu nabavit expanziju.

Sa društvom sam igrao dosta Age of Mitology i još je znamo ponekad odigrat.

Jedine igre koju sam zamijenio i sad mi je žao je Small World ,čak sam i imao 2 expanzije , onako lagana igra za drušvo a odlična za zabavu.

Obožavam i igram Summoner Warse.

Eh da napomenuo sam da tražim nešto više-pošto sam strastveni igrač World of Warcraft PC game-manje u zadnje vrijeme- volim tu fantasy tematiku.
Nekako me SF tematika ne privlači previše al nikad se nezna.
Da imam i WoW Board game i Adventure game i sviđa mi se igra.(volio bih imat i expanzije)

Igra koja me totalno oduševila je Civilization ovo zadnje izdanje (naravno da imam i expanziju) zbog više različitih načina na koji možeš pobijedit u igri-stvarno jedna od meni najdražih igara (nema sreće u borbi jer nema kocaka).

Eh da imam jednog dobrog prijatelja ovdje u VŽ koji je isto tako hard core igrač moglo bi se reć te s njim ponekad odigram Battlelore (sve sam figurice obojao) , igru sam kupio preko neta iz Irske, i stvarno mrak od igre.

U zadnje vrijeme igram Mage Wars (jako hvaljen na netu) mogu reć da je igra stvarno super-fantasy svijet sa kartama a igra se na ploči.

Čaik sam puno razmišljao da napravim svoju igru, pošto još uvijek tražim igru koja bi me u potpunosti zadovoljila , da ima sve ovo iskustvo koje imam igrajući igre implementira u jednu igru al je ključna jedna stvar- da postoji u igri TALENT TREE ( kao u PC igri WoW gdje sam odlučuješ kako češ razvijat svog lika a da je igrivo-na takvu igru još nisam naišao)

Sad su naime neki poljaci napravili Heroes of Might & Magic al je igra izdana samo na poljskom ,gledao sam recenzije i napravili su je s tolko pogrešaka da sam odustao-nadam se da će popravit neke stvari)

Volio bih da neko napravi igru kao Heroes sa Talent Tree.

ne volim kupovat preko neta,al nikao ne mogu nabavit Conflict of Heroes 2nd Edition a volio bih je igrat više nego išta-molim pomoć oko kupnje , hvala.

Imam informaciju da u Čakovcu postoji osoba koja voli i ima društvene igre pa ako neko zna ko je to da stupim u kontakt s tom osobom,unaprijed hvala.

Šteta što sam u VŽ, jer bih volio igrat s Vama. Bio sam u Buena Visti jedan vikend i oduševio se , ne znam gdje Vam je ta igraonica Prostor , mogao bih donijet i te igre koje imam pa da se malo podružimo, a vjerojatno neko ima i igru koju nisam probao.

Eh da igre kupujem u Črnoj Luknji u ljubljani, imaju daleko jači izbor od Carta Magice(ima samo light Euro Game i nešto od fantasy Flighta-šteta)

Pozdrav od Dejana
Ovi su korisnici zahvalili autoru Decros za post:
thegrey
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la mado »

Jel ima tamo u Varaždinu kakav Centar za kulturu ili nekakav slični prostor, pa da probaš organizirati igranje? Možda ima u VŽ zainteresiranih igrača za tako nešto. Ljudi koji još nikada nisu vidjeti takve igre, a svidjele bi im se, postoje sigurno. I mi smo počeli u Bogovićevoj sa samo nekoliko ljudi, a vidiš što se sve izdogađalo zadnjih godinu dana i koliko se sad već ljudi igra.
Decros
Reactions:
Postovi: 13
Pridružen/a: 28 tra 2011, 10:45
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Decros

Post Postao/la Decros »

Vjerojatno postoji, možda i nešto organiziram
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la buraz »

Dobro predstavljanje :-)
slika
Fizzletop
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 25 sij 2013, 13:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la Fizzletop »

Yay! Gaming virus se siri po citavoj 'rvackoj :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8443
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2372 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la grof »

Fizzletop je napisao/la:Yay! Gaming virus se siri po citavoj 'rvackoj :)
Pa to nam je i misija :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la CoxUT »

Velkom!
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la Broloski »

Zdravo zdravo.
Mene bi fakat interesiralo di si nabavil mage warse jer si ih i ja gledam.
Decros
Reactions:
Postovi: 13
Pridružen/a: 28 tra 2011, 10:45
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Decros

Post Postao/la Decros »

Črna Luknja Ljubljana,telefonski naručim ,oni mi pošalju u Lendavu,to mi je 30 km ,odem na poštu platim i to je to
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Decros

Post Postao/la Schism »

Pozdrav od jos jednog Varazdinca (ili mozda bolje receno ex-Varazdinca, posto zivim u Zg vec duze vrijeme)!

Ako si zaintersiran, znam par ljudi u VZ koji manje vise aktivno igraju, pa vas mogu povezat ako se odlucite za organizaciju nekakvog igranja ili cisto da lakse dogovorite igranje medjusobno. Eto, ako hoces javi se na PM pa posaljem kontakte.

Jos jednom pozdrav i welcome!
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”