Varaždin

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Mago de Umago »

Pa čujem priče kako predugo traje...ali slazem se, ne vidim zašto bi trebala biti.
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la marge »

ma to pričaju valjda oni koji nisu ni probali odigrat u četvero.. obično nemaš kaj raditi na potezu (osim kad odigraš dve neke malo jače životinje) već si instant gotov i sljedeći je na redu i tak u krug.. nama u četvero ne traje partija nikaj duže nego kad igramo u troje.. osim toga sami igrači svojim načinom igre odlučuju kad je kraj igre..
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
Mago de Umago
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Mago de Umago »

A da, ekipa valjda stavila igru prvi put na stol i odmah u cetvero pa im traje u nedogled.

Isto tako cujem i kritike da nema zajednicke ploce pa nema interakcije sto je opet glupost.

Meni je igra odlicna i ne treba ni vise interakcije ni nicega. A eno je par koraka od top200.
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la marge »

a koji to euro ima neke velke interakcije?
ark nova ima interakcije slično kao i svaki drugi euro, uzmeš nekom kartu koja baš njemu treba, a ti ju samo odbaciš; pa drugom uzmeš sveučilište pred nosom iako tebi ne znači puno, ali njemu baš jako treba taj tren; ne odigraš konzervacijski projekt koji će osim tebi koristiti i drugima već probaš odigrat neki koji paše samo tebi, a u one bazne se probaš ugurat čim prije; onda dosta sponzora daje benefite ako bilo tko odigra neki tag i tak to..
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
Mago de Umago
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Bolindus »

A evo i dokaza, dvije Ark Nove odjednom, jedna je i nesuđena @sadistiko -va, rofl

PS, zanemarite pive, mi ne pijemo :D

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 3):
margeValsimdado
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Mago de Umago »

Kad vidim limenku tako blizu player boarda, pogotovo ovog krhkog arkonog, pocne mi oko treperiti. :sokiran
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Bolindus »

Mago de Umago je napisao/la: 02 vel 2022, 09:24 Kad vidim limenku tako blizu player boarda, pogotovo ovog krhkog arkonog, pocne mi oko treperiti. :sokiran
I meni isto, neko prolije pa mora kupiti Novu Ark Novu :D
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja ne znam kako ljudi igraju ovakve igre, ali ako vlada grobna tišina kao da je misa zadušnica onda vidim kako možda može biti dosadno čekati da te dođe red. Kod nas kad se igra ljudi koji su na potezu obično imaju neki mali narativ, a ostali podjebavaju. Tako da u principu nema nikad čekanja i praznog hoda jer dok te nije red daš sve od sebe da se zabaviš i sebe i druge :)

Mi smo igrali utroje (nama dvojici drugi put da igramo, trećemu je bilo prvi put) i jest trajalo četiri sata skupa sa učenjem, ali bilo je zabavno i igra je tekla sasvim normalno. I ne smeta. Mislim, jbmu, pa neka traje, ako je dobra. Nije ovo seks da sve mora završiti u pet i po minuta.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la dendarii42 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 vel 2022, 09:27 Nije ovo seks da sve mora završiti u pet i po minuta.
slika
slika
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Varaždin

Post Postao/la Papaver »

Ponovit ću da predlažem što prije početi igrati na asimetričnim mapama, "A" i "0" mape su samo za prvo igranje po meni. :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post:
Mago de Umago
slika
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”