Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la DarkDefender »

Ja bi isto volio da imaju i opciju pretrazivanja out of stock igara. Imao sam situaciju di sam nesto htio staviti na wishlistu (sto se rasprodalo) da znam kad ponovno dodje pa nisam mogao.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Mago de Umago »

Na kraju podlegao pritisku i naručio GWT expanziju Rails to the North za 15€.

Kažu da je odlična...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
Antomon
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1247
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1192 puta
 pohvaljen: 921 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Antomon »

Mago de Umago je napisao/la: 08 ožu 2023, 10:06 Na kraju podlegao pritisku i naručio GWT expanziju Rails to the North za 15€.

Kažu da je odlična...
Također smo uzeli tu ekspanziju, nekako nam je promakla, sada sam nagovorio frenda da uzme. :D
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la dado »

Mago de Umago je napisao/la: 08 ožu 2023, 10:06 Na kraju podlegao pritisku
Nisi jedini.
:D
slika
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sim4 »

Antomon je napisao/la: 08 ožu 2023, 10:29
Mago de Umago je napisao/la: 08 ožu 2023, 10:06 Na kraju podlegao pritisku i naručio GWT expanziju Rails to the North za 15€.

Kažu da je odlična...
Također smo uzeli tu ekspanziju, nekako nam je promakla, sada sam nagovorio frenda da uzme. :D
Vidio to jučer, odlična cijena, samo nažalost imam second edition base igre :x
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la kovacu »

DarkDefender je napisao/la: 07 ožu 2023, 21:13 Ja bi isto volio da imaju i opciju pretrazivanja out of stock igara. Imao sam situaciju di sam nesto htio staviti na wishlistu (sto se rasprodalo) da znam kad ponovno dodje pa nisam mogao.
Ja ti to rjesavam sa googlanjem igre sa rijeci ozone.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
DarkDefender
Lourdin
Reactions:
Postovi: 341
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 209 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Lourdin »

DarkDefender je napisao/la: 07 ožu 2023, 21:13 Ja bi isto volio da imaju i opciju pretrazivanja out of stock igara. Imao sam situaciju di sam nesto htio staviti na wishlistu (sto se rasprodalo) da znam kad ponovno dodje pa nisam mogao.
Možeš probati samo guglati ime igre + ozone i onda klik na link.
Npr. blue lagoon nema ponuđeno kada koristiš tražilicu unutar ozona. No kada guglaš blue lagoon + ozone, u rezultatima izbaci stranicu, pa možeš kliknuti na igru i dodati je na wishlistu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Lourdin za post (ukupno 2):
Teehee(R)DarkDefender
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Mago de Umago »

sim4 je napisao/la: 08 ožu 2023, 10:58 Vidio to jučer, odlična cijena, samo nažalost imam second edition base igre :x
Ja sam namjerno uzeo staru kad je frend kupovao novu verziju i prodavao staru. Rekoh dok se ja naigram originala pa onda i RTTN expanzije proći će par godina i do tada kakve crne argentine i novi zelandi...:)
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Bolindus »

Aliensb je napisao/la: 07 ožu 2023, 20:47 Meni se najvise sviđa što imaju wish listu i ako se neki item s nje opet pojavi in stock prestane biti proziran na wishlisti, također mi se sviđa sto igre koje su out of stock ne zakrcuju prostor kad trazis igre, a outof stock su 2 godine.

Od ostalih nasih shopoova koliko se sjecam jedino Svarog ima opciju wishliste, ali kod njega je neke proizvode izazov stviti na istu i trebas se potruditi da ti budu preporuceni proizvod da uspijes, a znam da jednu igru i usprkos tome nisam uspio staviti tamo.
Bok, nisam skuzio koji je problem sa stavljanjem na wish listu, nađeš igru koja bi htio, a nema je klikneš pa dobiš obavijest kad dođe in stock, zanima me da popravimo :), nije mi jasan ovaj dio da mora biti preporučeni proizvod ? @Aliensb
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la dado »

Bolindus je napisao/la: 08 ožu 2023, 11:41 Bok, nisam skuzio koji je problem sa stavljanjem na wish listu, nađeš igru koja bi htio, a nema je klikneš pa dobiš obavijest kad dođe in stock, zanima me da popravimo :), nije mi jasan ovaj dio da mora biti preporučeni proizvod ? @Aliensb
Išao sam sad staviti Lacerde na wishlistu i na stranici od igre CO2 i Vinhos nemaju add to wishlist gumb ispod slike, ostale imaju.

Ali kad ih upišeš u tražilicu i kad izbaci rezultat onda ima dolje ispod add to cart.

Na stranici od CO2 preporučeni proizvodi dolje imaju add to wishlist gumb, a na stranici od Vinhosa nemaju.

I na wishlisti piše da su sve in stock ali na stranici od Gallerista piše da je out of stock.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”