Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Valsim »

kockica je napisao/la: 01 tra 2022, 13:39 Najavljujes rodu?
Hej, molit ću lijepo Peppa je crtić i iz mojeg djetinjstva. Dobro možda ne baš iz djetinjstva, ali iz mladosti :D .
boskosaur je napisao/la: 01 tra 2022, 15:02 Joj ljudi, nije mi dobro, odabrao sam si 15 igara koje su mi zanimljive na ovom Ozone.hr, i sad pokušavam suzit izbor na 2 😆🙈 trenutno sam na 14
Ime i prezime kojoj curi, ženi, ili dečku te moramo cinkati i začas će ti brojka spasti na 0 rofl .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
boskosaur
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sadistiko »

fpol je napisao/la: 01 tra 2022, 15:24
boskosaur je napisao/la: 01 tra 2022, 15:02 Joj ljudi, nije mi dobro, odabrao sam si 15 igara koje su mi zanimljive na ovom Ozone.hr, i sad pokušavam suzit izbor na 2 😆🙈 trenutno sam na 14
Daj listu pa da pomognemo ;)
il da prekopiramo i mi naručimo prije tebe :-D
slika
Avatar
boskosaur
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 07 vel 2022, 18:05
Ima zahvala: 68 puta
 pohvaljen: 39 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la boskosaur »

fpol je napisao/la: 01 tra 2022, 15:24
boskosaur je napisao/la: 01 tra 2022, 15:02 Joj ljudi, nije mi dobro, odabrao sam si 15 igara koje su mi zanimljive na ovom Ozone.hr, i sad pokušavam suzit izbor na 2 😆🙈 trenutno sam na 14
Daj listu pa da pomognemo ;)
Došao sam to toga da bih definitivno trebao uzeti Wingspan.

Onda sam si ostale suzio na: Bad Company, što evo upravo vidjeh na forumu da nisu baš oduševljeni ljudi s njom bili, Bosk, King of Tokyo - Monster Box, pa eto ako mi tko može udijeliti pokoji savjet bio bih zahvalan.

Dok se ja smislim rasprodat će se. xD

Još razmišljam o kombinaciji My Farm Shop i Ultimate Warriorz jer su "kao slične" MFS i Bad Company, i UW i KGT, i tom bi kombinacijom kao mogao dobit 2 igre za cijenu ove jedne, ali bi mi žao bilo ne iskoristit ovaj popust ako je npr KGT-MB puno bolja od UW pa bi se razočarao.

U zadnje vrijeme sam kupio nekoliko igara, pa se bojim da bih malo trebao stat na loptu s kupovanjem.

Ugl. zbrka u glavi :facepalm
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Damix »

boskosaur je napisao/la: 01 tra 2022, 19:31 Došao sam to toga da bih definitivno trebao uzeti Wingspan.
Vezano za Wingspan na ozone.hr, piše pod tehničkim podacima da je to STM900 verzija, tj. prva edicija koja se prestala printati 2019.godine. 2nd edition je STM910 i sadrži swift start promo pack s 10 dodatnih ptica.

Možda je greška pa bi bilo dobro provjeriti s njima, a možda je stvarno stara edicija u prodaji pa ako ti je takav detalj bitan, uzmi ga u obzir.

Edit: evo javili su mi da je u prodaji 2nd edicija sa promo packom, valjda je c/p greška u opisu.
Zadnja izmjena: Damix, dana/u 02 tra 2022, 13:21, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Damix za post:
boskosaur
Vukozec
Reactions:
Postovi: 560
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 552 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Vukozec »

Wingspan stvarno izgleda lijepo, igra je jako popularna, a ima i solo automu, no nakon pogledanih reviewa zaključio sam da nema potrebe da ga dodajem u kolekciju. Čini mi se da je to još prekomplicirano za obiteljska igranja, a s obzirom da igra naginje na multiplayer solitaire point salad stranu nije ni po ukusu moje gamerske grupe.

King of Tokyo Box mi se sa druge strane čini kao odlična opcija, definitivno bih nabavio da već nemam KoT doma. KoT i njegove ekspanzije se mogu isprobati na BGA, prije nabavke ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vukozec za post:
boskosaur
slika
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 521
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la roverandom »

Igraj jamb umjesto king of tokya, dinamičnija i više razmišljaš.
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post:
boskosaur
slika
Vukozec
Reactions:
Postovi: 560
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 552 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Vukozec »

I rješavanje matematičkih jednadžbi je aktivnost slična optimizaciji VPa na što se svode mnoge igre, no zahtjeva više razmišjanja, a nema čekanja na red ni frustracije lošom srećom, pa ljudi svejedno više vole igrati igre sa atraktivnim artworkom i "temom" nego rješavati matematičke jednadžbe.
slika
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Damix »

Samo da se nadovežem na moj raniji post, odgovorili su mi sa ozone.hr - ipak je 2nd edicija Wingspana sa promo packom u pitanju, izgleda da je u opisu kataloški broj prve edicije c/p greška.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Damix za post:
boskosaur
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sim4 »

Evo da javim, stigla pošiljka sa ozone.hr, sve prošlo bez problema i stigla je u predviđenom roku koji su napisali.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post (ukupno 9):
vedrinkosamwiseMago de UmagoVihorJSZgrofZorzysadistikoboskosaur
Zeelot
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 08 vel 2017, 13:35
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 10 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zeelot »

sim4 je napisao/la: 04 tra 2022, 10:22 Evo da javim, stigla pošiljka sa ozone.hr, sve prošlo bez problema i stigla je u predviđenom roku koji su napisali.
Meni također došlo kako su i rekli. Sve prošlo super. :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru Zeelot za post:
Vihor
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”