Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la M0by »

vjerovatno im prodaja ide sasvim ok da se ne moraju truditi napraviti bolji webshop ali to sto nemaju sortiranje po cijeni me uzasno nervira.
Ovako kad imaju akcije ili kad imas neku "sicu" za potrositi, sortiranje po cijeni tih miljun artikala bilo bi jako pozeljno.
Avatar
Oilegak
Reactions:
Postovi: 46
Pridružen/a: 11 sij 2021, 08:53
Lokacija: Vis
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Oilegak »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 31 sij 2022, 14:38 Tale as old as time, nažalost. Meni je fascinatno da random male trgovine koje su niknule u posljednje vrijeme mogu imati napredan webshop (i sklepati ga skoro pa preko noći) i gotovo instantnu komunikaciju s mušterijama, dok jedna tako etablirana trgovina ne može.

Webstranica i webshop su im očajni, nažalost i glavni su razlog zašto ne naručujem češće (gotovo nikad, mislim da sam svega dvaput...). Čak i cijena mi nije deal breaker, ja sam užasno nestrpljiva osoba i ne sramim se priznati da nekad dam onako 80% više za nešto samo da bih imao ODMAH, ali ono, možda im čak i zahvaliti mogu što me liječe, jer sam puno puta odustao, strpio se, naručio drugdje, uglavnom kod Svaroga, pričekao par dana...

Kad bi imali normalan webshop i responzivnu službu, da mogu naručiti i kliknuti osobno preuzimanje i tako efektivno "rezervirati" odnosno osigurati da mi se ne proda i onda odšetati i pokupiti uzimao bih češće. Skoro pa i bez obzira na cijenu. Ovako... Baš odvraćaju kupce.

Draga Carto, ako čitate, uzmite ovo kao dobronamjernu kritiku, znate da vam je webshop katastrofalan već godinama, imate pristojnu količinu kronera ovdje i da se malo modernizirate i stanete na kraj zbrci sa stockom bilo bi vam izvrsno, kažem vam...
To je to :bravo
U potpunosti se slažem sa svime
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Mago de Umago »

https://boardgamegeek.com/boardgame/275087/auf-der-walz

Koja je fora s ovom igrom pa da kosta 1300kn?
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zorzy »

Mago de Umago je napisao/la: 31 sij 2022, 23:34 https://boardgamegeek.com/boardgame/275087/auf-der-walz

Koja je fora s ovom igrom pa da kosta 1300kn?
Iznimno mali print run i mala kompanija.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Noghri »

Valsim je napisao/la: 31 sij 2022, 11:52 Ima i više nego solidnih popusta na neke naslove. Isto bih dodao Imperial Struggle za svega 349,99 HRK :sokiran .
A gledam baš kao trn u oku i ekspanziju za Elder Sign: Omens of The Pharaoh, koju sam upravo uzeo u narudžbi s 30% popusta za 174kn misleći da je to dobar deal, a sad je 139,99kn na akciji. Ubij me fortuno :facepalm . Da sam upiknuo kojim slučajem još i Gaia Project i Imperial Struggle, mislim da bih sad bio u kadi sa žiletom svecenik .
Hvala na obavijesti, ja sam si priustio eggspanziju za Elder Sign (koji jos cekam da dode s Gameslorea 😇)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
Valsim
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Valsim »

Noghri je napisao/la: 01 vel 2022, 20:35
Valsim je napisao/la: 31 sij 2022, 11:52 Ima i više nego solidnih popusta na neke naslove. Isto bih dodao Imperial Struggle za svega 349,99 HRK :sokiran .
A gledam baš kao trn u oku i ekspanziju za Elder Sign: Omens of The Pharaoh, koju sam upravo uzeo u narudžbi s 30% popusta za 174kn misleći da je to dobar deal, a sad je 139,99kn na akciji. Ubij me fortuno :facepalm . Da sam upiknuo kojim slučajem još i Gaia Project i Imperial Struggle, mislim da bih sad bio u kadi sa žiletom svecenik .
Hvala na obavijesti, ja sam si priustio eggspanziju za Elder Sign (koji jos cekam da dode s Gameslorea 😇)
Oh a fellow investigator :thumbs .

slika
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Mago de Umago »

https://boardanddice.com/product-category/bd-con-deals/

B&D ima akciju koja traje samo ovaj vikend, dosta toga na popustu. Tekhenu i Tawantinsuyu npr. u pola cijene, a imaju i Founders of Teotihuacan u preorderu za 36€, isporuka bi trebala ici krajem ozujka.

Pa ako mozda budete radili grupnu narudzbu mooooozda bi i ja nesto uzeo. Iako sam rekao da necu ovaj mjesec, ali Minsc me vec špotao...:(
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
realuka
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la realuka »

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la sadistiko »

Mago de Umago je napisao/la: 19 vel 2022, 18:31 https://boardanddice.com/product-category/bd-con-deals/

B&D ima akciju koja traje samo ovaj vikend, dosta toga na popustu. Tekhenu i Tawantinsuyu npr. u pola cijene, a imaju i Founders of Teotihuacan u preorderu za 36€, isporuka bi trebala ici krajem ozujka.

Pa ako mozda budete radili grupnu narudzbu mooooozda bi i ja nesto uzeo. Iako sam rekao da necu ovaj mjesec, ali Minsc me vec špotao...:(
Ja bi Tekhenu!
Ajmo se skupit

EDIT: A Goblinsi deru poštarinu koja na kraju digne cijenu na normalno a igra Crystal Palace na nizozemskom (iako je language independent) tak da im nedam pare
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Mago de Umago
slika
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la T0mo »

sadistiko je napisao/la: 19 vel 2022, 20:26
Mago de Umago je napisao/la: 19 vel 2022, 18:31 https://boardanddice.com/product-category/bd-con-deals/

B&D ima akciju koja traje samo ovaj vikend, dosta toga na popustu. Tekhenu i Tawantinsuyu npr. u pola cijene, a imaju i Founders of Teotihuacan u preorderu za 36€, isporuka bi trebala ici krajem ozujka.

Pa ako mozda budete radili grupnu narudzbu mooooozda bi i ja nesto uzeo. Iako sam rekao da necu ovaj mjesec, ali Minsc me vec špotao...:(
Ja bi Tekhenu!
Ajmo se skupit

EDIT: A Goblinsi deru poštarinu koja na kraju digne cijenu na normalno a igra Crystal Palace na nizozemskom (iako je language independent) tak da im nedam pare
Mogao bi i ja Tekhenu: Obelisk of the Sun, šteta propustiti za tako dobru cijenu. Vidim još 6 komada na stanju
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”