Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Mago de Umago »

U CM nekakva akcija, ima solidnih naslova.

Gaia Project 400kn, Teotihuacan LPP 150kn, Shadow of Xitle 80kn, Terramara 300kn (topla preporuka)...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 2):
priroda15juri006
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zorzy »

Da. Neke stvari 50% neke i više. Dost toga ima.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Valsim »

Ima i više nego solidnih popusta na neke naslove. Isto bih dodao Imperial Struggle za svega 349,99 HRK :sokiran .
A gledam baš kao trn u oku i ekspanziju za Elder Sign: Omens of The Pharaoh, koju sam upravo uzeo u narudžbi s 30% popusta za 174kn misleći da je to dobar deal, a sad je 139,99kn na akciji. Ubij me fortuno :facepalm . Da sam upiknuo kojim slučajem još i Gaia Project i Imperial Struggle, mislim da bih sad bio u kadi sa žiletom svecenik .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la marge »

ode gaia,
za castles of mad king ludvig se čini ok popust, s 500 na 200:
https://www.cartamagica.hr/proizvodi/79 ... ING_LUDWIG
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post (ukupno 3):
Mago de Umagopriroda15juri006
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la neoch »

Rekoh idem im dat priliku i naručit nešto sa "Carta Magica". Složim jutros košaricu, stavim 4 stvari, dođem do neke pristojne cijene i potvrdim narudžbu i čekam potvrdni mail da mogu uplatit. Dođe mail kažu rasprodali jedan artikl. I ne žele priznat moju narudžbu, štoviše, samo ponavljaju da su rasprodali artikl a ja ponavljam da to mene ne zanima jer sam narudžbu napravio preko njihovog webshopa po akcijskog cijeni i da je artikl bio dostupan.

Uglavnom, definitivno negativno iskustvo, i kako god da se ovo riješi, vjerujem da više neću nikad surađivat sa tom trgovinom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru neoch za post:
realuka
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Tale as old as time, nažalost. Meni je fascinatno da random male trgovine koje su niknule u posljednje vrijeme mogu imati napredan webshop (i sklepati ga skoro pa preko noći) i gotovo instantnu komunikaciju s mušterijama, dok jedna tako etablirana trgovina ne može.

Webstranica i webshop su im očajni, nažalost i glavni su razlog zašto ne naručujem češće (gotovo nikad, mislim da sam svega dvaput...). Čak i cijena mi nije deal breaker, ja sam užasno nestrpljiva osoba i ne sramim se priznati da nekad dam onako 80% više za nešto samo da bih imao ODMAH, ali ono, možda im čak i zahvaliti mogu što me liječe, jer sam puno puta odustao, strpio se, naručio drugdje, uglavnom kod Svaroga, pričekao par dana...

Kad bi imali normalan webshop i responzivnu službu, da mogu naručiti i kliknuti osobno preuzimanje i tako efektivno "rezervirati" odnosno osigurati da mi se ne proda i onda odšetati i pokupiti uzimao bih češće. Skoro pa i bez obzira na cijenu. Ovako... Baš odvraćaju kupce.

Draga Carto, ako čitate, uzmite ovo kao dobronamjernu kritiku, znate da vam je webshop katastrofalan već godinama, imate pristojnu količinu kronera ovdje i da se malo modernizirate i stanete na kraj zbrci sa stockom bilo bi vam izvrsno, kažem vam...
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Oilegak
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2300 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Valsim »

@neoch
Nije da branim, ali iz iskustva u trgovini moguće su situacije gdje u određenom trenutku s razlikom od par minuta netko u dućanu kupi zadnju fizičku kopiju, u istom trenutku kada netko ispuni web narudžbu. Tako je to do podosta web kupovina kada su stvari na akcijama. Recimo kod većine se sustav ažurira tek svakih sat vremena. Doduše kod Carte to ponekad zna biti i kroz koji tjedan.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
priroda15
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la priroda15 »

Ja sam danas naručio i odmah dobio uputu da ne uplaćujem dok mi ne potvrde narudžbu mailom. Potvrdili su u roku 15 minuta i onda sam im uplatio. To mi je ok.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
miljenko
slika
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 172
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 294 puta

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la ray »

Hrvatska pošta ima akcijsku ponudu do 30.06. gdje za sve formate njihovih kutija slanjem na paketomat iznosi 19,90KN.
Formati kutija su puno veći od tiska i time je moguće jeftino poslati 2 ili više igre uz pretpostavku da imate neki njihov paketomat blizu.
I brže je tiska - poslao jedan početkom mjeseca i došlo je drugi dan. Za današnji su mi rekli prekosutra. Ovo je samo moje iskustvo, ali su se ogradili da im treba do 7 dana da dođe.

A sad kad to znate, brže skočite do mog oglasa :D

Ovo je valjda neko privremeno rivalstvo s tiskom, ali mislim da to nisu nigdje izreklamirali.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post (ukupno 3):
ZorzyMago de Umagopriroda15
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Akcije, sniženja i slična ''oduševljenja''

Post Postao/la Zorzy »

Al brzo planu stvari. Dugo nisu imali ovako velike popuste. Danas oko 14h gledao Raiders of Scythia, 3 komada, rekao si budem ovih dana po to navratio. Prodan artikl bio do 18h kompletno.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”