10. FantaSTikon

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Odgovori
Avatar
Nevermore
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:55
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 61 put

10. FantaSTikon

Post Postao/la Nevermore »

Od 15. do 17. 3. 2024. na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu Udruga F&ST održava 10. FantaSTikon, konvenciju fantastike, igre i znanstvene fantastike.

Dobrodošli su svi, najčešće uz simbolične cijene ulaznica, a neke kategorije i free. Sami, s ekipom... na konvencijama se lako sprijatelji i pronađe suigrače.

Uglavnom, tijekom cijele konvencije na izbor su igre same udruge i njezinih članova (a posjetitelji mogu donijeti i svoje). Vjerujem da je prostor za igranje najbolji u cijeloj Hrvatskoj - veliki prostrani stolovi, s puno dnevnog, kao i umjetnog svjetla) itd.

Program je bogat (cijeli možete naći na www.fantastikon.com , a iz istog možete zaključiti i radno vrijeme igraonice ), ne samo što se stolnih igara tiče, već i RPGova, pomoć u organizaciji pruža niz drugih sudionika (udruga i pojedinaca), a održan će biti i turnir i susret s autorom digitalnih (i stolnih) igara Tomislavom Čipčićem.

Ponekima je "grč" što se istovremeno u drugom dijelu konvencije održava i vrlo zanimljiv drugi program, a poneki su devotani igraonici koja se održava na svakom izdanju FantaSTikona cijelo vrijeme trajanja istog.

Svakako, svima je "grč" kad je gotovo, no zato udruga održava i druge događaje s društvenim igrama.

Zanima li vas kako to inače izgleda posjetite facebook ili potražite youtube na temu FantaSTikon Split.

Vidimo se!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nevermore za post (ukupno 2):
sadistikoShich
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: 10. FantaSTikon

Post Postao/la sadistiko »

samo, opet kasno javljanje majku mu :-(
To treba najavit mjesec dana unaprijed za nas sa obiteljskim obvezama :(
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
miljenkoZorzy
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 10. FantaSTikon

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la: 12 ožu 2024, 13:17 samo, opet kasno javljanje majku mu :-(
To treba najavit mjesec dana unaprijed za nas sa obiteljskim obvezama :(
Primjedba je na mjestu, ali... u pravilu je uvik vikend oko 15.3. Odeš na fb, zapratiš stranicu FantaSTikona, odabereš da ti prikazuje obavijesti i znaš na vrime sve. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Nevermore
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: 10. FantaSTikon

Post Postao/la sadistiko »

eto ja čak i imam upaljenu opciju da pratim, ali kako općenito slabo pratim FB mi je i to promaklo
slika
Avatar
Nevermore
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:55
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 61 put

Re: 10. FantaSTikon

Post Postao/la Nevermore »

sadistiko je napisao/la: 12 ožu 2024, 13:17 samo, opet kasno javljanje majku mu :-(
To treba najavit mjesec dana unaprijed za nas sa obiteljskim obvezama :(
U pravu si.

Oprosti. :nee

No, ovo je (po meni) trebao napraviti netko iz organizacije konvencije, a ne ja. Stoga, zapravo, kriva adresa. :kava
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: 10. FantaSTikon

Post Postao/la sadistiko »

ma jasno, samo kažem.
Meni je uvijek žao što se bolje ne organiziramo, Gameraja gura sad svoj kalendar da se u njega uvrste događanja tako da i onaj koji organizira može vidjeti kad i gdje se šta organizira pa da se ne preklapamo i da se možemo pripremit (čitaj dobit dozvolu od žena ;) )
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
GordanNevermore
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”