Pomoć za ispit

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
morgenrouge!
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 20 lis 2023, 14:43
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Pomoć za ispit

Post Postao/la morgenrouge! »

Ekipa radim završni rad na temu aplikacije za proricanje s elementima igrice, mislim da ste super publika za pomoć oko toga pa ako vam se da, bila bi jako zahvalna, stvarno je kratka i trebate samo par puta kliknuti :D , tema mi je zadana pa ono, nisam mogla biti kreativnija s pitanjima :kava
Hvala vam unaprijed

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 564 puta
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la frastarc »

Bok. Prepoznajem već rad s algebre. Mislim da s ovim pitanjima nećeš dobiti neke konkretne zaključke za aplikaciju koja ti je zadana.

Na anketi si potrošio 3-4 pitanja da bi uopće validirati je li osoba koja daje odgovore u ciljanoj skupiti i pokušao dobiti “temu” aplikacije (star wars, star trek Itd).

Znam da svi polaznici se odluče na anketu (jer je najjednostavnija), ali mislim da ti je ovdje interviju ili fokus grupa bolji način za dobiti korisne informacije.

Sretno dalje


Sent from my iPhone using Tapatalk
morgenrouge!
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 20 lis 2023, 14:43
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la morgenrouge! »

Hvala ti na komentaru, mislim da si vjerovatno u pravu, teško je skužiti na početku šta je najbolje , pokušam ovako pa uvijek mogu još i interviju ili fokus grupu
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 241
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la ratnip »

Može li se tom kojegod nositelju kolegija iz kojeg ove ankete proizlaze prenijeti zamolba da konačno prestane poistovjećivati "proricanje" sa geekovima i društvenim igrama? Ako je cilj prikupiti informacije o društvenim igrama i fanovima istih onda bi i pitanja trebala biti relevantna za tu ciljnu skupinu, a ako je u fokusu baš "proricanje", onda mislim da bi puno bolja fokus grupa bile babuške po staračkim domovima koje briju na tarot ili gledanje u kavu. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru ratnip za post (ukupno 6):
Bojan1983grofjuri006sadistikotanelornMinsc1610
morgenrouge!
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 20 lis 2023, 14:43
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la morgenrouge! »

Ja se slažem haha, ne znam zašto su to povezali, fakat je bezveze ali stvarno stave ciljanu skupinu geekovi koji obožavaju društvene igre pa se ja time moram voditi, ali pišem u evaulaciji sigurno opasku da to nema veze jedno s drugim ;)
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la DarkDefender »

Mislim da je ovo bar vec treca anketa s istom temom. Nemam nikakvog interesa za takvu aplikaciju, ali mogu ispuniti anketu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
morgenrouge!
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la Aliensb »

Ja kad sam dosao do sta bi me navelo da skinem takvu aplikaciju i nema odgovora ne bi ju nikad skinuo, sam stao sa odgovorima (otvorio sam ju bez da sam procitao o cemu je anketa)
slika
morgenrouge!
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 20 lis 2023, 14:43
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la morgenrouge! »

Mislim ima opcija ostalo i samo staviš ne bi ju skinuo :) na kraju krajeva ako nitko nema interesa za takvu aplikaciju isto ste mi puno pomogli, znači neće ići aplikacija u tom smjeru i ja isto sretna :)
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la dendarii42 »

ratnip je napisao/la: 20 lis 2023, 16:09 Može li se tom kojegod nositelju kolegija iz kojeg ove ankete proizlaze prenijeti zamolba da konačno prestane poistovjećivati "proricanje" sa geekovima i društvenim igrama? Ako je cilj prikupiti informacije o društvenim igrama i fanovima istih onda bi i pitanja trebala biti relevantna za tu ciljnu skupinu, a ako je u fokusu baš "proricanje", onda mislim da bi puno bolja fokus grupa bile babuške po staračkim domovima koje briju na tarot ili gledanje u kavu. :)
Da udruga pošalje službeni dopis?
Cease and desist!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
ratnip
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 564 puta
Kontakt:

Re: Pomoć za ispit

Post Postao/la frastarc »

Ma to je zadatak s Algebrinog programa za UI/UX dizajner. Znam jer ga predajem. Zadatak je napravljen prije X godina. I namjerno je složen ovako (ne kažem da nisu fulali ovo sa proricanjem) da polaznik pronađe (i upozna se) interesnu skupinu.
Ali sad su dodali 3 nove teme pa nećemo vise dobivati ovakvih upita


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 2):
morgenrouge!dendarii42
Odgovori

Natrag na “Razno”