Paleo

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la Valsim »

Uvijek ima kukolja u žitu. Važno ih je stoga prepoznati i javno imenovati.
Da pohvalim svoje primjere. Falilo mi je par karata u Legendary Encounters An Alien Deck Building Game, Upper Deck Entertainment su mi ekspresno poslali nove. Također par kockica u Through The Agesu, CGE mi poslao ne par tih kojih je falilo, već po cijelu šaku od svake boje :bravo .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la kockica »

Uh, skroz zaboravio s obzirom na obaveze, danas ću poslati upit.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la kockica »

Koja gnjavaža... Z man rijesava samo za ameriku, sve ostalo je asmodee, a ima vise centara u Europi( engleska, italija, njemacka...), poslao na par mailova i danima nikakvih odgovora pa ću morati na druge centre.

Ne možemo ni igrati igru kako se spada :facepalm
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la Noghri »

Sta nema Asmodee politiku da vratis igru u shop, dobis novu, a onda se shop nateze s njima dalje? Ili tako nesto, vidim da se ljudi gro zale na to

Btw, ja sam isto uzeo Paleo, nisam ga jos stigao otvoriti, ali mislim da cu veceras, cisto da ne bi bilo nismo znali...
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la kockica »

A ne vidim smisla. Vjerojatno su u pakiranju igre pomiješali dva kupa u celofanu, u jednom su nedostajajuce karte umjesto kojeg sam dobio dupliće. Samo trebaju poslati taj kup. Recimo svarog mi može zamijeniti igru ali što ako opet dobijem igru sa greškom?
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la Noghri »

https://www.asmodeena.com/en/customer-service-faq/

Doslovno to, vracas igru dok ne dobijes onu koja valja :D
Lourdin
Reactions:
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 209 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: Paleo

Post Postao/la Lourdin »

Uf.. sretno sa Asmodee..
Meni je nedostajao neki cilindar u Ginkgopolisu (službeno Pearl Games), javim im se, a oni kažu da nažalost ne mogu ništa jer su sad pod Asmodeejem. Javljam se raznim instasncama Asmodeeja, i osim prebacivanja sim tam, na kraju samo jave da je njihova politika ne slanje dijelova?!
A igra kupljena kod Zatu Gamesa u Britaniji i to nakon Brexita..bum vraga vraćao..
Srećom, nije bilo ništa tako važno kao kod tebe, pa se igra može igrati..
tako da, još jednom, sretno!
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la kockica »

A ništa, kontaktirat ću @Bolindus , moram vratiti jer je ovo esencijalni dio igre ali fakat je gnjavljenje i kupca i prodavača.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Paleo

Post Postao/la Noghri »

Korporacija, sta ces... Ak te brine da li ce nova imat sve komponente, mozes zicat Bolindusa da ti otvori prije slanja (ionako si inicijalni unboxing odradio vec) :)
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 172
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 294 puta

Re: Paleo

Post Postao/la ray »

Kupio Five tribes exp (znači Days of Wonders <-> Asmodee) i unutra je bio duplić jednog punchboarda i time jednog uopće nije bilo. Jedni su mi rekli da vraćam u dućan, a bilo je kupljeno iz spelshop.be, znači ne isplati mi se vraćat, dok mi se nije javio drugi član koji je isto naručio i dobio ovakav primjerak i rekao mi da se javim: [email protected] jer su njemu poslali.
Javio sam im se, bila je spora komunikacija. Rekli mi da će poslati, pa prvo nije stiglo (rekli da treba par tjedana), pa sam im se ponovo javio, pa su ponovo poslali i doslo je. To je sve skupa trajalo par mjeseci. Na kraju sam platio obradu carine 18,75kn jer je doslo iz UK.

Ovo je bilo prije godinu dana.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post:
juri006
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”