O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Android: Netrunner LCG

Moderatori/ce: Vicko,Share,Broloski

Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la thegrey »

kalthir je napisao/la:kako su mi fino ovi iz BD-a po drugi put zaredom cancellali narudžbu cyber exodusa. (iako ok, prvi put sam ja kao cancellao nakon što su rekli da nemaju više zapravo i da ne znaju hoće li moć ispuniti narudžbu.)
Mene izgleda bas vole... poslali mi mail da su shippani svi data packovi.
Edmund Blackadder
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la Edmund Blackadder »

Zna li netko gdje se može (ako se može) nabaviti Core Set s dostavom u HR po razumnoj cijeni? Pregledao sam pola interneta u potrazi za njim; bezuspješno.

U većini trgovina ga trentuno nema i ne znaju niti okvirno kada bi mogao biti dostupan. Jedine opcije su, čini se, pojedini trgovci na Ebayu ili BGG-u koji su voljni slati u Hrvatsku. Nažalost poštarine iz SAD-a su redovito veće od vrijednosti same igre, a platiti 400-njak kuna za igru koja se u SAD-u prodaje za 30-ak dolara mi je malo previše...

Bojim se da ću morati čekati reprint, a to znači da bi moglo proći još mjesec-dva prije nego se uspijem dokopati bar jednog primjerka. :(

Tako da, ako netko zna za neku trgovinu gdje se još uvijek može, po razumnoj cijeni, nabavit core set Netrunnera, bio bih zahvalan na informaciji.

Hvala.
bORGmATER1
Reactions:
Postovi: 28
Pridružen/a: 27 sij 2013, 14:11
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la bORGmATER1 »

Edmund Blackadder je napisao/la:Zna li netko gdje se može (ako se može) nabaviti Core Set s dostavom u HR po razumnoj cijeni? Pregledao sam pola interneta u potrazi za njim; bezuspješno.

U većini trgovina ga trentuno nema i ne znaju niti okvirno kada bi mogao biti dostupan. Jedine opcije su, čini se, pojedini trgovci na Ebayu ili BGG-u koji su voljni slati u Hrvatsku. Nažalost poštarine iz SAD-a su redovito veće od vrijednosti same igre, a platiti 400-njak kuna za igru koja se u SAD-u prodaje za 30-ak dolara mi je malo previše...

Bojim se da ću morati čekati reprint, a to znači da bi moglo proći još mjesec-dva prije nego se uspijem dokopati bar jednog primjerka. :(

Tako da, ako netko zna za neku trgovinu gdje se još uvijek može, po razumnoj cijeni, nabavit core set Netrunnera, bio bih zahvalan na informaciji.

Hvala.
http://www.bookdepository.co.uk/Android ... 1616614607
Znam da trenutno nema, ali najbolja opcija ti je staviti ovdje da te obavijeste kad im se restocka, tako sam bar ja dobio svoje, i bio je vrlo jeftin, neocarinjen i brzo je dosao :D
Avatar
Tenkazu
Reactions:
Postovi: 139
Pridružen/a: 21 lip 2011, 14:28
Lokacija: Zg
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la Tenkazu »

Možda da se predbilježiš u Carti Magici? Navodno naručuju poveće količine koje se odmah rasprodaju.
Hida Kuon, Crab Clan Champion
November 2000 - October 2009
slika
gnenad
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la gnenad »

bORGmATER1 je napisao/la:
Edmund Blackadder je napisao/la:Zna li netko gdje se može (ako se može) nabaviti Core Set s dostavom u HR po razumnoj cijeni? Pregledao sam pola interneta u potrazi za njim; bezuspješno.

U većini trgovina ga trentuno nema i ne znaju niti okvirno kada bi mogao biti dostupan. Jedine opcije su, čini se, pojedini trgovci na Ebayu ili BGG-u koji su voljni slati u Hrvatsku. Nažalost poštarine iz SAD-a su redovito veće od vrijednosti same igre, a platiti 400-njak kuna za igru koja se u SAD-u prodaje za 30-ak dolara mi je malo previše...

Bojim se da ću morati čekati reprint, a to znači da bi moglo proći još mjesec-dva prije nego se uspijem dokopati bar jednog primjerka. :(

Tako da, ako netko zna za neku trgovinu gdje se još uvijek može, po razumnoj cijeni, nabavit core set Netrunnera, bio bih zahvalan na informaciji.

Hvala.
http://www.bookdepository.co.uk/Android ... 1616614607
Znam da trenutno nema, ali najbolja opcija ti je staviti ovdje da te obavijeste kad im se restocka, tako sam bar ja dobio svoje, i bio je vrlo jeftin, neocarinjen i brzo je dosao :D
Koliko si ga platio na BD i koliko si cekao restock?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
bORGmATER1
Reactions:
Postovi: 28
Pridružen/a: 27 sij 2013, 14:11
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la bORGmATER1 »

u eurima, ako me sjecanje dobro sluzi, 260 kn. Restock sam cini mi se cekao par dana.
Edmund Blackadder
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la Edmund Blackadder »

Hvala na odgovorima.

Nažalost već sam ranije (bezuspješno) kontaktirao i BD i CM. U BD-u pratim situaciju više od dva tjedna u nadi da će možda konačno ponovno dobiti Core Set, a prije desetak dana sam im poslao i mail na koji su mi odgovorili, očekivano, da neznaju kada će ponovno biti dostupan. U CM-u također ne znaju kada će ga ponovno imati u trgovini.
gnenad
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la gnenad »

Na masi sajtova nema igre a na jednom mestu sam video info da ce se reprint pojaviti 24. aprila.
Moze se naci na ebayu ali shiping im je...:-P
@ edit
Ima ga na https://www.waylandgames.co.uk/

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Avatar
eirei
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 09 sij 2013, 22:09
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: O Android: Netrunneru i zašto je dobar

Post Postao/la eirei »

Treba nam neki thread za random stvari poput ove:

http://img.gawkerassets.com/img/18lmf9r ... iginal.jpg
Odgovori

Natrag na “Android: Netrunner LCG”