Upit

Klub MC, Ulica kraljice Jelene 8 - Zagreb
Discord server, Facebook MC grupa
Odgovori
bakalarko
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 tra 2024, 22:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Upit

Post Postao/la bakalarko »

Pozdrav svima!

Moje ime je Sven, volim društvene igre, nekad mi je teže naći žrtve koje bi ih igrale sa mnom. Trenutno smo brat i ja jako zabrijali na WotR, SW Rebellion, Dune 2019, Twilight imperium te razne dungeon crawlere, Zombicide, ponekad padne Spirit island. Zanima nas članstvo u udruzi, odnosno, zanima nas ima li u udruzi ekipe zainteresirane za ove igre te ako da, kako možemo stupiti s njima u kontakt oko dogovora za game (bilo u prostoru udruge ili drugdje). Posebno nas interesira za Dune i TW4 gdje je broj igrača ipak presudniji. Da li da banemo u 17 u prostor udruge ili kako da se prijavimo za sudjelovanje u nekoj sesiji? Također smo zainteresirani za druge igre, neke mozda malo vise mainstream. Svaka informacija je dobrodošla!

Hvala!

Lp!
Raven2013
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 27 vel 2021, 08:51
Ima zahvala: 66 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Upit

Post Postao/la Raven2013 »

Bok,
mislim da ti je najbolje javit se na sluzbeni kanal Udruge na Discordu ukoliko zelis dogovoriti igranje. Ima ljudi koji igraju te igre ( i sam sam jednom igrao wotr, vise puta wotr the card game te jednom sw:rebellion, al nismo zavrsili partiju zbog manjka vremeja), netko ce te vjerojatno uputit na Discordu ili ce ti se oni sami javit.
Ovo je link za Discord kanal ( mozes i guglat "Udruga igranje Discord" pa ce ti stranicu s tim linkom izbacit):

https://discord.gg/cUtA64k

Pozdrav,
Tomislav
bakalarko
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 tra 2024, 22:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Upit

Post Postao/la bakalarko »

Hvala ti na odgovoru, pokusat cu na Discordu!
Odgovori

Natrag na “Klub MC - Zagreb”