War of the Ring: The Card Game - recenzije odigranih partija i diskusija - NOVO: kratak osvrt na Against the Shadow

Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: War of the Ring: The Card Game - recenzije odigranih partija i diskusija - NOVO: kratak osvrt na Against the Shadow

Post Postao/la Officer Barbrady »

Obzirom da ne piše army card u ovom screenshot-u iznad, nego samo character i item cards, onda može ponovno biti odigrana, pogotovo ako se identično zovu.
Dice Master
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:25
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 16 puta

Re: War of the Ring: The Card Game - recenzije odigranih partija i diskusija - NOVO: kratak osvrt na Against the Shadow

Post Postao/la Dice Master »

vexshp991 je napisao/la: 23 vel 2024, 13:51 Bok, pozdrav svima.
Imamo kući ove igre, žena ih nikako ne voli. Meni su jako simpatične i nabavio sam AI mode samo ih razloga da mogu igrati. Ne sviđa mi se što mi partije traju oko sat i pol i neznam kako ih skratiti. Igrao sam svega 3 puta. 2 dobivene na standard mode i na onom težem sam popušio ako se dobro sjećam 15 razlike(to je bila prva AI igra)
Ako mi netko može odgovoriti jer to mi je pravilo nejasno.
Šta predstavlja kad kaže sa se u jednoj rundi ne može odigrati 2 puta ista karta? Dali se to odnosi na charactera šta bi mi imalo smisla ili na sve karte? Jer u osnovnoj igri piše item i character a u against the shadow piše card.
Hvala na odgovoru. LP
Pozdrav!

Partije s iskusnim igračima znaju trajati oko 2 sata, a ponekad i duže. Jednostavno ne postoji način da se skrati ako igra otiđe do kraja te ako igrači razmišljaju na potezima što je očekivano. Svaka karta može se odigrati samo jedanput u krugu, ali se njezin efekt može aktivirati više puta. Primjer je sljedeći, Mordor karta The Hunter odigrana je krug prije i sada se nalazi u rezervi. Mordor igrač koristi svoju akciju i efekt karte The Hunter, tj, cycla ju i stavlja jedan napad na trenutni "path". Sljedeći put u krugu kada je Mordor igrač na potezu, on odigrava kartu The Messenger. Kada red opet dođe na njega, koristi efekt The Messengera i njime vraća the Huntera u ruku iz "cycle pilea" kojeg opet odigrava i koristi njegov efekt u sljedeća dva poteza. Na taj način The Huntera je igrao samo jednom u krugu, ali je njegov efekt iskoristio dvaput.
Dice Master
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:25
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 16 puta

Re: War of the Ring: The Card Game - recenzije odigranih partija i diskusija - NOVO: kratak osvrt na Against the Shadow

Post Postao/la Dice Master »

U baznoj igri nalaze se četiri Mordor Orcs karte vojske. Svaka od njih može se odigrati u istom krugu, dijele samo ime, ali i dalje su to individualne karte.

Isto vrijedi i za Mordor Orcs karte iz ekspanzije, jedino što se one zbog efekta ne mogu eliminirati, nego se prilikom njihove eliminacije cyclaju.
Odgovori

Natrag na “Ostali, manje zastupljeni LCG”