Upiti oko nabavljanja igara

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema web trgovini Igraj.si

Moderator/ica: igraj.si

Odgovori
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la DarkDefender »

@Zaara Ja sam narucio nekoliko puta. Nikad nisam imao problema da mi nesto nije stiglo ili da se nismo mogli dogovoriti, ali komunikacija mu definitivno nije jaca strana. Jednom sam narucio nesto preko firme (trebalo mi je za napraviti ponudu klijentima) i na kraju potrosio tjedne na sporu komunikaciju. Na kraju je sve doslo ok, samo je sve skupa trajalo dosta duze nego sam se nadao.

U svakom slucaju, posalju mu mail. Ako nije odgovorio, posalji jos jedan, u nekom trenu ce odgovoriti sigurno. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
dado
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Officer Barbrady »

Ja kad sam naručivao, došlo je u roku od 4 dana od dana uplate GLS-om.
Zaara
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 ruj 2023, 12:30
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Zaara »

@Officer Barbrady

A koliko je trajalo od trenutka tvoje uplate do toga da uopce dobijes neki info da je tvoja narudžba doživljena sa njegove strane?
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la dado »

Da, kroz godine sam napravio hrpu narudžbi tamo i uvijek je sve došlo i u odličnom stanju ali komunikacija ne da se nije popravila već bih rekao da se s godinama i pogoršala.
Zadnji primjer, naručio sam 13.12. i nakon narudžbe pošaljem mail da mi potvrdi da su igre dostupne i da uplatim.
Nakon 4 dana bez odgovora, opet šaljem upit, dobivam potvrdu i uplaćujem.
Nakon 3 dana bez ikakve potvrde uplate opet šaljem upit jel sve ok s uplatom i jel paket poslan. Dobivam odgovor da ide danas van. To je bio 20.12. i uvjeren sam da nisam poslao taj upit paket bi išao van nakon blagdana 27.12. - 2 tjedna nakon narudžbe.
Razumijem ja da su ovo first world problemi i da su igre luksuz i nisu neophodne za život ali u današnje vrijeme gdje za par dana paketi dolaze s drugog kraja planete ovo je jednostavno ispod svakog standarda.
Zašto i dalje kupujem tamo ako sam toliko nezadovoljan?
Zato jer su ponuda i cijene odlični i uvijek sam spreman dati šansu i vidjeti da li se situacija mijenja na bolje.
Razumijem i da čovjeku to nije primarni posao ali ako nudiš neku uslugu gdje ti ljudi plaćaju za tu uslugu to ipak mora imati neku razinu ozbiljnosti i odgovornosti. Trenutno mi ovo više djeluje šlampavo i nezainteresirano.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 2):
sadistikoHumra
slika
Zaara
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 ruj 2023, 12:30
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Zaara »

@dado

Iako mi je prva narudžba, slazem se sa svime recenim. Iskreno imam osjecaj da kupujem igru od nekog sa facebook marketplacea, a ne od nekog sa otvorenom firmom od koga ocekujes ipak neku dozu ozbiljnosti. Koje su sanse da ne gleda ni mail, ni vocap, ni fejs? Moze na skijanju naredna 2 tjedna bit bez da je ostavljena ikakva obavijest, makar generirana poruka 'u razdoblju od....'

Ja nisam ni slao mail za provjeru dostupnosti? Zakljucio sam ako je na stranici da je dostupno i da mogu napravit narudžbu i platit, sto sam i ucinio?
Zaara
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 ruj 2023, 12:30
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Zaara »

Update, javio se da je sve okej i da ce danas bit poslano pa mi je krivo sad sto sam uopce i izražavao nezadovoljstvo. Sad barem znam kak funkcionira i ipak + od mene, pogotovo za velik izbor jer su jedina stranica gdje sam i nasao dostupne stvari
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la dado »

Zaara je napisao/la: 18 sij 2024, 11:59
Ja nisam ni slao mail za provjeru dostupnosti? Zakljucio sam ako je na stranici da je dostupno i da mogu napravit narudžbu i platit, sto sam i ucinio?
Znalo se dogoditi da iako je pisalo da je igra dostupna ustvari nije bila zato ja uvijek prije uplate tražim dodatnu potvrdu.
Samo jedan mail nakon narudžbe tipa "artikli su rezervirani, šaljem nakon uplate" bi već bilo veliko poboljšanje usluge.
slika
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 241
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la ratnip »

Meni je igraj.si defaultna stranica za naručivanje već niz godina (ako izuzmem Bugare, heh), nikad nisam imao većih problema, dapače jednom sam nakon uplate shvatio da sam greškom naručio LCG packove koje već imam, zamolio izmjenu u zadnji čas, sve obavljeno bez problema.

S druge strane zadnjih godinu-dvije većinom čekam grupne narudžbe s foruma da uštedim na shippingu, tako da ne znam da li je došlo do srozavanja individualne usluge...
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Upiti oko nabavljanja igara

Post Postao/la Officer Barbrady »

@Zaara
nije uopce nista dozivljeno :D, samo sam dobio mail od GLS-a da je pripremljen paket za mene i to je sve.
Odgovori

Natrag na “Igraj.si”