BoardGameGeek Secret Santa

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la realuka »

Ja sam imao najbolje iskustvo do sad sa Secret Santom, imao sam hrpu nekakvih zadataka za odraditi i dospjeti na ''dobru'' listu. Najbolji dio je bio što je poklon dostavio uživo i osobno na adresu po Elfu, da Elf je imao službeni certifikat da je Elf i vozačku za saonice. :D

Dobio sam GWT:NZ i handmade magnetić za frižider sa tematikom The Officea
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post (ukupno 6):
Papaverdendarii42danijel2008AntomonsadistikoTeehee(R)
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

Ja sam samo jedne godine imao bas tako aktivnog Santu. Isto sam morao koješta raditi i obavljati zadatke. I toliko mi se svidjelo da se trudim svake godine tako malo zafrkavati svoju metu.

Magnet sam vidio na BGG-u bas je fora. A i Office je odlična serija. Mogao bih je opet pogledati sada preko Božićnih blagdana.
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post:
realuka
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Valsim »

danijel2008 je napisao/la: 20 pro 2023, 14:23 Ja sam samo jedne godine imao bas tako aktivnog Santu. Isto sam morao koješta raditi i obavljati zadatke. I toliko mi se svidjelo da se trudim svake godine tako malo zafrkavati svoju metu.

Magnet sam vidio na BGG-u bas je fora. A i Office je odlična serija. Mogao bih je opet pogledati sada preko Božićnih blagdana.
Mi evo u godinu i pol drugi put gledamo. Gledao sam na preskokce davno kad je bilo aktualno, ali nekako mi tada nije bilo to. Pred godinu i po smo tražili nešto vedro i veselo nakon Black Mirror i Outlander serijala, pa smo se nekako od svih humorističnih serija odlučili za Office, budući da oboje nismo gledali. Malo je reći da smo bili oduševljeni. Evo jučer baš na 5 sezoni epizode 23: "Michael Scott Paper Company". Baš podigne čovjeka prije spavanja nakon teškog dana. Preporuka :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

Valsim je napisao/la: 20 pro 2023, 14:37
danijel2008 je napisao/la: 20 pro 2023, 14:23 Ja sam samo jedne godine imao bas tako aktivnog Santu. Isto sam morao koješta raditi i obavljati zadatke. I toliko mi se svidjelo da se trudim svake godine tako malo zafrkavati svoju metu.

Magnet sam vidio na BGG-u bas je fora. A i Office je odlična serija. Mogao bih je opet pogledati sada preko Božićnih blagdana.
Mi evo u godinu i pol drugi put gledamo. Gledao sam na preskokce davno kad je bilo aktualno, ali nekako mi tada nije bilo to. Pred godinu i po smo tražili nešto vedro i veselo nakon Black Mirror i Outlander serijala, pa smo se nekako od svih humorističnih serija odlučili za Office, budući da oboje nismo gledali. Malo je reći da smo bili oduševljeni. Evo jučer baš na 5 sezoni epizode 23: "Michael Scott Paper Company". Baš podigne čovjeka prije spavanja nakon teškog dana. Preporuka :thumbs .
Michael Scott je jedan od najboljih likova ikada. Vrh.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Valsim »

slika
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dendarii42 »

danijel2008 je napisao/la: 20 pro 2023, 22:46
Valsim je napisao/la: 20 pro 2023, 14:37
danijel2008 je napisao/la: 20 pro 2023, 14:23 Ja sam samo jedne godine imao bas tako aktivnog Santu. Isto sam morao koješta raditi i obavljati zadatke. I toliko mi se svidjelo da se trudim svake godine tako malo zafrkavati svoju metu.

Magnet sam vidio na BGG-u bas je fora. A i Office je odlična serija. Mogao bih je opet pogledati sada preko Božićnih blagdana.
Mi evo u godinu i pol drugi put gledamo. Gledao sam na preskokce davno kad je bilo aktualno, ali nekako mi tada nije bilo to. Pred godinu i po smo tražili nešto vedro i veselo nakon Black Mirror i Outlander serijala, pa smo se nekako od svih humorističnih serija odlučili za Office, budući da oboje nismo gledali. Malo je reći da smo bili oduševljeni. Evo jučer baš na 5 sezoni epizode 23: "Michael Scott Paper Company". Baš podigne čovjeka prije spavanja nakon teškog dana. Preporuka :thumbs .
Michael Scott je jedan od najboljih likova ikada. Vrh.
Dwight mi je zeru jači
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

dendarii42 je napisao/la: 21 pro 2023, 07:41 Dwight mi je zeru jači
Razumijem. Ali Michael-ova mržnja prema Toby-ju je sve.

Kada mu kaže da je u istoj sobi sa njim, Bin Ladenom i Hitlerom. I da ima 2 metka, da bi upucao Toby-ja dva puta. Evo sada mi suze idu na oči. rofl Pa do cijele njegove veze sa Jan.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la Valsim »

Nas svaki put ubiju i Jimove spačke Dwightu, ili kada na određeni "pametni" komentar ili na neku situaciju složi onu svoju grimasu :D .
slika

Što je najbolje počeo sam nesvjesno kopirati. Rekao mi kolege baš pred još 3 tjedna da sam se prestao nervirati oko glupih pitanja ili komentara od strane stranki, već da umjesto toga slažem čudne face. Pitao ga kakve točno face, i kolega točno složi ovakvu Jimovu. Umro sam :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la dendarii42 »

danijel2008 je napisao/la: 22 pro 2023, 08:51
dendarii42 je napisao/la: 21 pro 2023, 07:41 Dwight mi je zeru jači
Razumijem. Ali Michael-ova mržnja prema Toby-ju je sve.

Kada mu kaže da je u istoj sobi sa njim, Bin Ladenom i Hitlerom. I da ima 2 metka, da bi upucao Toby-ja dva puta. Evo sada mi suze idu na oči. rofl Pa do cijele njegove veze sa Jan.
Oh hi, Toby. please shut the door on your way out.
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: BoardGameGeek Secret Santa

Post Postao/la danijel2008 »

slika

hahaha upravo mi ovo iskočilo na 9GAG-u :)

Vrhunksa serija.

Imam i majicu sa svim likovima Michael Scotta kroz sezone. Prison Mike. Mexican Mike...
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post:
Valsim
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”