Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
rhogam
Reactions:
Postovi: 33
Pridružen/a: 23 stu 2021, 12:16
Ima zahvala: 61 put
 pohvaljen: 123 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la rhogam »

Božićni poklon stigao 😁

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru rhogam za post (ukupno 10):
dadoMago de UmagomiljenkotanelornAntomonLavovTeehee(R)sadistikoMinsc1610T0mo
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2366 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

slika
Žrtva prijašnje kupovine se nije još ni ohladila, a već je naletjela nova. Bila je nažalost predobra prilika za propustiti, kao i uvijek... Ostao sam ugodno iznenađen kada sam otvorio ogromnu kutiju i unutra našao još i ekspanziju, što nije bilo ni oglašeno ni naglašeno. Mislim da će ići negativna ocjena za lažni marketing :D . Još je i odlično sve očuvano, mislim stvarno.

Prijatelj iz Zagorja je dobio za rođendan igru back in the day kad je bila aktualna. Mislim da je to tada bila najmasovnija igra koju smo vidjeli. Zaigrali smo nažalost svega 2 partije, i to s upitnim pravilima budući da ipak sadrže 37 stranica, a mi smo brzopleto proletjeli kroza njih u nastojanju da što prije zaigramo. Tako da ću biti iznenađen ako smo samo par stvari fulali. No ako mi je ostalo u lijepom pamćenju čak i tako, onda će se vjerujem jednog dana ponovno osvježiti s novim lijepim sjećanjima. Ili je to samo nostalgija što izbija iz mene. Vidjet ćemo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 5):
dadoTeehee(R)dendarii42tanelornsadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dendarii42 »

Valsim je napisao/la: 09 pro 2023, 09:20 slika
Žrtva prijašnje kupovine se nije još ni ohladila, a već je naletjela nova. Bila je nažalost predobra prilika za propustiti, kao i uvijek... Ostao sam ugodno iznenađen kada sam otvorio ogromnu kutiju i unutra našao još i ekspanziju, što nije bilo ni oglašeno ni naglašeno. Mislim da će ići negativna ocjena za lažni marketing :D . Još je i odlično sve očuvano, mislim stvarno.
Issss, to sam toliko davno igrao da se više ne sjećam jel mi bila dobra :lol:
Zapravo mi je bio drugi moderni boardgame koji sam igrao.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Valsim
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2366 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@dendarii42 moje je pravilo da ako se ne sjećam, onda mora da mi nije bila neka impresija.

Ocjena baš i nije najbajnija 6.7, mada obje ekspanzije imaju 7.4 ali i puno manje glasova. Većina zamjerki ide na trajanje i downtime između igrača, što zaista vjerujem može biti veliki problem ako se igra s max. 6 igrača. Ali ako je to najveći nedostatak igre, to je samo plus u mojoj knjižici. Prave epske igre i zaslužuju dugo trajanje, a neka igrači krate downtime između poteza socijalizacijom :D .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
dendarii42sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dendarii42 »

Valsim je napisao/la: 09 pro 2023, 13:20 @dendarii42 moje je pravilo da ako se ne sjećam, onda mora da mi nije bila neka impresija.

Ocjena baš i nije najbajnija 6.7, mada obje ekspanzije imaju 7.4 ali i puno manje glasova. Većina zamjerki ide na trajanje i downtime između igrača, što zaista vjerujem može biti veliki problem ako se igra s max. 6 igrača. Ali ako je to najveći nedostatak igre, to je samo plus u mojoj knjižici. Prave epske igre i zaslužuju dugo trajanje, a neka igrači krate downtime između poteza socijalizacijom :D .
E da, to se sjećam, da nije bilo interakcije među igračima uopće.
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Minsc1610 »

Valsim je napisao/la: 09 pro 2023, 09:20 slika
Žrtva prijašnje kupovine se nije još ni ohladila, a već je naletjela nova. Bila je nažalost predobra prilika za propustiti, kao i uvijek... Ostao sam ugodno iznenađen kada sam otvorio ogromnu kutiju i unutra našao još i ekspanziju, što nije bilo ni oglašeno ni naglašeno. Mislim da će ići negativna ocjena za lažni marketing :D . Još je i odlično sve očuvano, mislim stvarno.

Prijatelj iz Zagorja je dobio za rođendan igru back in the day kad je bila aktualna. Mislim da je to tada bila najmasovnija igra koju smo vidjeli. Zaigrali smo nažalost svega 2 partije, i to s upitnim pravilima budući da ipak sadrže 37 stranica, a mi smo brzopleto proletjeli kroza njih u nastojanju da što prije zaigramo. Tako da ću biti iznenađen ako smo samo par stvari fulali. No ako mi je ostalo u lijepom pamćenju čak i tako, onda će se vjerujem jednog dana ponovno osvježiti s novim lijepim sjećanjima. Ili je to samo nostalgija što izbija iz mene. Vidjet ćemo.
Uf, svaki put kad uđem u Algoritam u Osijeku tiha patnja. Kako sam ju želio.... a sad ih imam i previše :facepalm
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2366 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

slika
Zašto li me se dovodi u ovako nezgodne situacije povoljnim cijenama odličnih igara? Zar ne znaju ljudi da sam poput ovisnika o drogi slab na to :( .
Ma koga ja zavaram. Keep em coming. Samo nebo je granica.
slika
@miki0102 što kažeš na ovaj ulov? Jel i to bezvezna igrica sopak
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
dadotanelorn
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

ti si se @Valsim nešto raspištoljio u zadnje vrijeme :-D
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2366 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

sadistiko je napisao/la: 13 pro 2023, 15:04 ti si se @Valsim nešto raspištoljio u zadnje vrijeme :-D
Pomalo. Tek sam se zagrijao :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 845 puta
 pohvaljen: 987 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

Navodno dadovirus hara okolo :D
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”