Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1258
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3379 puta
 pohvaljen: 2003 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Nažalost, nije Maximum Chrome edition ali za 30€ na Ozoneu nisam mogao propustiti.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 10):
rhogamsadistikoKnivesDarkDefenderjuri006kibokytanelornDeniTeehee(R)Valsim
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

Here we go again 🙄 .
slika
Jedino na što sam slabiji od starijih out of print igara, jest kada su na jako dobro cijeni. A to je bio ovdje slučaj. Za Shadows Over Camelot sam iskeširao 50€, što je za tako traženu igru iznimno povoljno. Još kada tome pridodam da su kutija, karte i komponente ko nove, figure su lijepo obojane i karte su došle sleevano... Yeah zbilja sam dobro prošao. Inače igrali smo Shadowse naveliko back in the day. @Shich ju je posjedovao i često nosio u igraonicu, i bila nam je jedna od najdražih kooperativnih/traitor igara. Sve do pojave Battlestar Galactice.

Kada nam već dolazi epski povijesni biser Ridley Scotta o Napoleonu, činilo se baš prigodnim nabaviti i neku igru takve tematike. Age of Napoleon je jedan od takvih starih bisera za dva igrača, u kojoj jedan preuzima ulogu Francuske i njenih saveznika, a drugi Koalicijskih snaga. Sjećam se ove igre još od doba Land of Magica. Ali kako sam tada bio klinjo, iako mi je djelovala interesantno nisam kupio jer nije sadržavala minijature, već monotoni karton s prikazom jedinica. Oh koliko se toga promijenilo odonda. Igru sam platio kod istog čovjeka i to novu novcatu još u celofanu. I to za svega 30€. Eh da su mi takve bile sve kupovine odavno bi nam igre u stanu bile do plafona. Ovako su samo do pola :D .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 8):
dadotanelornAntomonShichdendarii42Teehee(R)sadistikojuri006
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miki0102 »

Valsim je napisao/la: 23 stu 2023, 08:49 Here we go again 🙄 .
slika
Jedino na što sam slabiji od starijih out of print igara, jest kada su na jako dobro cijeni. A to je bio ovdje slučaj. Za Shadows Over Camelot sam iskeširao 50€, što je za tako traženu igru iznimno povoljno. Još kada tome pridodam da su kutija, karte i komponente ko nove, figure su lijepo obojane i karte su došle sleevano... Yeah zbilja sam dobro prošao. Inače igrali smo Shadowse naveliko back in the day. @Shich ju je posjedovao i često nosio u igraonicu, i bila nam je jedna od najdražih kooperativnih/traitor igara. Sve do pojave Battlestar Galactice.

Kada nam već dolazi epski povijesni biser Ridley Scotta o Napoleonu, činilo se baš prigodnim nabaviti i neku igru takve tematike. Age of Napoleon je jedan od takvih starih bisera za dva igrača, u kojoj jedan preuzima ulogu Francuske i njenih saveznika, a drugi Koalicijskih snaga. Sjećam se ove igre još od doba Land of Magica. Ali kako sam tada bio klinjo, iako mi je djelovala interesantno nisam kupio jer nije sadržavala minijature, već monotoni karton s prikazom jedinica. Oh koliko se toga promijenilo odonda. Igru sam platio kod istog čovjeka i to novu novcatu još u celofanu. I to za svega 30€. Eh da su mi takve bile sve kupovine odavno bi nam igre u stanu bile do plafona. Ovako su samo do pola :D .
Znači imaš mjesta na regalu!? 🤔 Napoleon i nije neki ulov. 🤪
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@miki0102
Ima mjesta na ormaru dok se udari do stropa :D .
miki0102 je napisao/la: 23 stu 2023, 11:14 Znači imaš mjesta na regalu!? 🤔 Napoleon i nije neki ulov. 🤪
Vidi tko se javlja 😛 . Koju već godinu za redom se ono prodaju tvoji odabiri 😆 .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miki0102 »

Valsim je napisao/la: 23 stu 2023, 13:07 @miki0102
Ima mjesta na ormaru dok se udari do stropa :D .
miki0102 je napisao/la: 23 stu 2023, 11:14 Znači imaš mjesta na regalu!? 🤔 Napoleon i nije neki ulov. 🤪
Vidi tko se javlja 😛 . Koju već godinu za redom se ono prodaju tvoji odabiri 😆 .
[/quotA
Ah, ta jedna je zalutala no tko zna možda ju i zadržim. Ipak je 8.1 na BGG.
No ako sam povrijedio tvoje osjećaje, ispraviti ću se pa reći - Napoleon je fenomenalan ulov! Kako si samo uspio to nabaviti!?
Je li sad bolje!? :bleh
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dendarii42 »

miki0102 je napisao/la: 23 stu 2023, 15:41
Valsim je napisao/la: 23 stu 2023, 13:07 @miki0102
Ima mjesta na ormaru dok se udari do stropa :D .
miki0102 je napisao/la: 23 stu 2023, 11:14 Znači imaš mjesta na regalu!? 🤔 Napoleon i nije neki ulov. 🤪
Vidi tko se javlja 😛 . Koju već godinu za redom se ono prodaju tvoji odabiri 😆 .
[/quotA
Ah, ta jedna je zalutala no tko zna možda ju i zadržim. Ipak je 8.1 na BGG.
No ako sam povrijedio tvoje osjećaje, ispraviti ću se pa reći - Napoleon je fenomenalan ulov! Kako si samo uspio to nabaviti!?
Je li sad bolje!? :bleh
Dječaci, uzet ću vam igračke ako se ne prestanete svađat sbatine
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3125
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2362 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@miki0102 Tako je već bolje 😂 .
No recimo na trenutak da živimo u paralelnom svijetu gdje si recimo u pravu. Koje bi u tom slučaju bile kritike na igru?
@dendarii42
Uzmi mi dijete, uzmi mi ženu, samo igre mi ne diraj 😭 .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1247
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1192 puta
 pohvaljen: 921 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Antomon »

Ulov sa Essena i 2 Ozone narudžbe.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post (ukupno 6):
rhogamdadotanelornValsimjuri006sadistiko
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1580 puta
 pohvaljen: 579 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la juri006 »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post (ukupno 3):
sadistikotanelorndado
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Zorzy »

juri006 je napisao/la: 28 stu 2023, 09:45 slika
Koja je ova druga igra?
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”