Bojanje i projekti

Klub Minijaturista i Maketara "Panonnia Minor", Slavonski Brod

Moderatori/ce: Aliensb,CrashPrime

Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Bojanje i projekti

Post Postao/la CrashPrime »

juri006 je napisao/la: 07 srp 2023, 15:34 Super :thumbs
Puno je bolje igrat te igre kada su figurice obojane, pogotovo ovako kvalitetno. Bolje se ufuraš u igru
To definitivno, uvijek mi je imerzija jako bitan faktor. Bojanje figura mi je samo dio paketa board gaming experiencea, pa zato često idem na igre sa figurama.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post:
juri006
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Bojanje i projekti

Post Postao/la CrashPrime »

Evo još landing ship i tornado.

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post (ukupno 2):
juri006tanelorn
slika
Avatar
logOS
Reactions:
Postovi: 69
Pridružen/a: 26 kol 2015, 12:05
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: Bojanje i projekti

Post Postao/la logOS »

ISS Vanguard na prvu mi je bilo "uf pa ne treba baš sve edge hajlajtat", ali onda sam uočio bazu i stijene kako su napravljene i ostao oduševljen i sve je sjelo na mjesto. Bacio sam oko i na Frosthaven minije. Ono što mi se sviđa kod svega je konzistentni "art stile" i mogu si predočiti kako super izgledaju na stolu. Vidi se da si pronašao svoj stil i da ga razvijaš. Ovako naglašene linije, oštre gradacije, kombinacije boja... super izgledaju, a sigurno miniji izgledaju još efektnije i da stvarno stil dolazi do izražaja kada se miniji gledaju sa "tabletop" udaljenosti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru logOS za post:
CrashPrime
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Bojanje i projekti

Post Postao/la CrashPrime »

logOS je napisao/la: 08 srp 2023, 23:16 ISS Vanguard na prvu mi je bilo "uf pa ne treba baš sve edge hajlajtat", ali onda sam uočio bazu i stijene kako su napravljene i ostao oduševljen i sve je sjelo na mjesto. Bacio sam oko i na Frosthaven minije. Ono što mi se sviđa kod svega je konzistentni "art stile" i mogu si predočiti kako super izgledaju na stolu. Vidi se da si pronašao svoj stil i da ga razvijaš. Ovako naglašene linije, oštre gradacije, kombinacije boja... super izgledaju, a sigurno miniji izgledaju još efektnije i da stvarno stil dolazi do izražaja kada se miniji gledaju sa "tabletop" udaljenosti.
Puno hvala :D
ISS Vanguard me je malo zabrinuo, jer ima toliko puno sitnih detalja i jako mi je bilo teško nagovorit se da ga počnem bojati. Kada sam vidio neke od rezultata više sam se prepustio i eksperimentirao sa bojama. Nisam baš znao šta bi radio s bazama i onda sam čuo u jednom videu da koristim komplementarne boje na bazama i s obzirom da svaki section ima svoju boju, to je bio pun pogodak na kraju. Stvarno dolaze do izražaja sada.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post:
logOS
slika
Odgovori

Natrag na “"Panonnia Minor" - Slavonski Brod”