Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la Ahilya »

Trebam pomoć, @Bolindus i ostali... Pokušavam složiti kolekciju igara u svojoj školi - već sam uspjela nabaviti nešto igara usput, donirala neke svoje koje sam prerasla, a sada planiram i narudžbu sa Svarog's Dena. S obzirom da su za osnovnoškolce, prolazit će kroz mnoge dječje (obično prljave :facepalm :lol: ) ruke. Zato mi treba jako puno sleevova, koje nikad nisam kupovala jer sam inače baba vještica za gaming stolom pa nije bilo velike potrebe za njima. Uglavnom, vidim u shopu bogatu ponudu i nemam pojma koje uzeti. szbunjen
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post:
sadistiko
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la kockica »

Vrlo visoka preporuka za board game sleeves ( obični), imam ih u nekoliko veličina i jako zadovoljan.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Ahilya
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la Aliensb »

Ahilya je napisao/la: 08 srp 2023, 16:53 Trebam pomoć, @Bolindus i ostali... Pokušavam složiti kolekciju igara u svojoj školi - već sam uspjela nabaviti nešto igara usput, donirala neke svoje koje sam prerasla, a sada planiram i narudžbu sa Svarog's Dena. S obzirom da su za osnovnoškolce, prolazit će kroz mnoge dječje (obično prljave :facepalm :lol: ) ruke. Zato mi treba jako puno sleevova, koje nikad nisam kupovala jer sam inače baba vještica za gaming stolom pa nije bilo velike potrebe za njima. Uglavnom, vidim u shopu bogatu ponudu i nemam pojma koje uzeti. szbunjen
Moja preporuka je googlas tipa 7 wonders card sizes i u 99% slucajeva ce ti izbaciti koliko karata igra ima i kojih su velicina, nakon toga u shoopu nađes sleevove tih dimenzija
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
Ahilya
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la kockica »

Ja se koristim ovim za provjeru velicine, broj sleevova i koliko paketića:

https://www.sleeveyourgames.com/
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Ahilya
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la Ahilya »

Još jedno pitanje... Ima non-glare verzija, npr. Sleeves i Non-glare sleeves istih dimenzija, je li razlika drastična?

I pitanje za @Bolindus - hoće li ovi uskoro doći in stock? https://svarogsden.com/product/board-ga ... m-100-pcs/ :D
Avatar
Oilegak
Reactions:
Postovi: 46
Pridružen/a: 11 sij 2021, 08:53
Lokacija: Vis
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la Oilegak »

Ahilya je napisao/la: 08 srp 2023, 20:46 Još jedno pitanje... Ima non-glare verzija, npr. Sleeves i Non-glare sleeves istih dimenzija, je li razlika drastična?
Nemoj ni pokušavat s non glare, kad se jednom navučeš nema povratka na vulgaris :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Oilegak za post:
kockica
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la kockica »

Ma za raju uzmi obične ( koja je stvarno dobra kvaliteta) a sebe počasti sa ovim drugim :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 2):
Ahilyamiljenko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la sadistiko »

Pa to su Arcane Tinmen što preporučaš kokcica, žarku mu tavu.
Ja potvrđujem da su mi to najbolji sleevovi, pa da, može i obični, nešto su jeftiniji, a isto jako kvalitetni.
Mada, iznenadio sam se koliko su dobri i MTL oni deblji, kak se sad zovu, nisam siguran, ali oni deblji (čitaj i skuplji) su također jako blizu Arcane-u. Mada bi po debljinama trebali biti za 10 mikrona i deblji od Arcane Tinmen.
A koje sleevove za koje karte, pa to imaš na svakoj stranici od igre na BGG-u dolje prva BGG lista na dnu stranice, gdje su nabrojane sve žive i nežive vrste sleevova, koja dimenzija, kako se zovu. Mislim da je to najbolja preporuka koju veličinu kupiti.

slika
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la kockica »

sadistiko je napisao/la: 09 srp 2023, 07:54 Pa to su Arcane Tinmen što preporučaš kokcica, žarku mu tavu.
Ja potvrđujem da su mi to najbolji sleevovi, pa da, može i obični, nešto su jeftiniji, a isto jako kvalitetni.
Mada, iznenadio sam se koliko su dobri i MTL oni deblji, kak se sad zovu, nisam siguran, ali oni deblji (čitaj i skuplji) su također jako blizu Arcane-u. Mada bi po debljinama trebali biti za 10 mikrona i deblji od Arcane Tinmen.
A koje sleevove za koje karte, pa to imaš na svakoj stranici od igre na BGG-u dolje prva BGG lista na dnu stranice, gdje su nabrojane sve žive i nežive vrste sleevova, koja dimenzija, kako se zovu. Mislim da je to najbolja preporuka koju veličinu kupiti.

slika
Znam, ali nisam tio zbunjivati ahyliu već sam navodio po nazivu na shopu :)
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Svarog's Den's "Zahtjevi, upiti, glazbene želje i sl."

Post Postao/la Ahilya »

Pametno, hvala. :mrgreen:

Hvala i još jednom svima koji su uskočili sa savjetima, svi su mi dobro došli!

Uzet ću onda te obične jer mi ih sad stvarno treba puno odjednom. Samo se nadam da će uskoro doći in stock ona veličina koje treba najviše.
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”