Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Teehee(R) je napisao/la: 02 lip 2023, 22:23 slika
di i koliko?
slika
Avatar
Teehee(R)
Reactions:
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 lis 2017, 10:27
Ima zahvala: 616 puta
 pohvaljen: 237 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Teehee(R) »

sadistiko je napisao/la: 02 lip 2023, 22:33 di i koliko?
Vidi par postova iznad:
viewtopic.php?p=87037#p87037

Vratila se na Ozone u jednom trenu i to po cijeni kakva je bila na rođendanskom popustu, 53€. Možda je par primjeraka ostalo i uspio sam napraviti narudžbu.
Dugo su ju dostavljali pa sam mislio da ju i nisam uspio uhvatiti, ali stigla je danas!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Teehee(R) za post:
sadistiko
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

odem samo na jedan dan u Osijek i vratim se s dvije nove igre, to nije uredu :facepalm :lol:

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Teehee(R)
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la frastarc »

sadistiko je napisao/la:odem samo na jedan dan u Osijek i vratim se s dvije nove igre, to nije uredu :facepalm :lol:

slika
Evo ja bas gledam te obje hahha slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
GomilaX
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la GomilaX »

dado je napisao/la: 16 svi 2023, 10:35 slika
gdje se kupe ovih 250 sleevova? koja je cijena?
GomilaX
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la GomilaX »

slika

Prvo bih pozdravio Huga i Hugolinu, sve u studiju i režiji, a onda bih htio j**** mater onom tko je ekspanziju nazvao CORE BOX

igra me ne zanima nit me zanimala, sreo sam ju 20 puta i samo sam prescrollao, rekao sam si "Hrvoje jebeš mu sve možda si preoštar prema tim poluretardiranim filmovima sa tematikom horora. najviše su te dojmile mehanike u igrama koje nisi ni pogledao, daj šansu eto popust je, jeftino je, igra je top solo game!" dam joj šansu reko ne želim te gledat, samo dođi i iznenadi me! i igra mi gurne prst u šupak!
Ovi su korisnici zahvalili autoru GomilaX za post (ukupno 3):
DarkDefenderKillatanelorn
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 222 puta
 pohvaljen: 333 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Aliensb »

GomilaX je napisao/la: 05 lip 2023, 19:14 Prvo bih pozdravio Huga i Hugolinu, sve u studiju i režiji, a onda bih htio j**** mater onom tko je ekspanziju nazvao CORE BOX

igra me ne zanima nit me zanimala, sreo sam ju 20 puta i samo sam prescrollao, rekao sam si "Hrvoje jebeš mu sve možda si preoštar prema tim poluretardiranim filmovima sa tematikom horora. najviše su te dojmile mehanike u igrama koje nisi ni pogledao, daj šansu eto popust je, jeftino je, igra je top solo game!" dam joj šansu reko ne želim te gledat, samo dođi i iznenadi me! i igra mi gurne prst u šupak!


Pa i nije ekspantija vec je base game, samo sto taj base game ne mozes igrati bez drugih ekspanzija, ali ga koristis u kombinaciji sa bilo kojom od njih, iritantna je ideja trebali su u core box staviti i camp happy trail pa da imas vec nesto, ali mislim da su isli na ovaj princip da ljepse izgleda na polici i kad ljudi vec kupuju, a ne mogu nista samo sa core boxom da ce uzeti vise od jedne ekspanzije ili sve komplet.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
DarkDefender
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

GomilaX je napisao/la: 05 lip 2023, 18:57 gdje se kupe ovih 250 sleevova? koja je cijena?
https://www.igraj.si/druzabne-igre-just ... board-game

https://www.cartamagica.hr/proizvodi/23 ... SLEEVES%29
slika
juri006
Reactions:
Postovi: 249
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1561 put
 pohvaljen: 565 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la juri006 »

Aliensb je napisao/la: 05 lip 2023, 19:38
GomilaX je napisao/la: 05 lip 2023, 19:14 Prvo bih pozdravio Huga i Hugolinu, sve u studiju i režiji, a onda bih htio j**** mater onom tko je ekspanziju nazvao CORE BOX

igra me ne zanima nit me zanimala, sreo sam ju 20 puta i samo sam prescrollao, rekao sam si "Hrvoje jebeš mu sve možda si preoštar prema tim poluretardiranim filmovima sa tematikom horora. najviše su te dojmile mehanike u igrama koje nisi ni pogledao, daj šansu eto popust je, jeftino je, igra je top solo game!" dam joj šansu reko ne želim te gledat, samo dođi i iznenadi me! i igra mi gurne prst u šupak!


Pa i nije ekspantija vec je base game, samo sto taj base game ne mozes igrati bez drugih ekspanzija, ali ga koristis u kombinaciji sa bilo kojom od njih, iritantna je ideja trebali su u core box staviti i camp happy trail pa da imas vec nesto, ali mislim da su isli na ovaj princip da ljepse izgleda na polici i kad ljudi vec kupuju, a ne mogu nista samo sa core boxom da ce uzeti vise od jedne ekspanzije ili sve komplet.
Koji bullshit, ovako nesto jos nisam cuo :sokiran
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post:
Killa
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la DarkDefender »

Ja sam, kad sam cuo da Core Box nije dovoljan da zaigras igru, instant izgubio svaki interes za igru. Kuzim ideju, ali bit ce hrpa ljudi poput @GomilaX koji ce se zeznuti i po meni je to prevara. Ima dovoljno igara na trzistu da ovu mogu slobodno preskociti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
sadistiko
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”