Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la grof »

Deni je napisao/la: 23 svi 2023, 07:38 ne igra ti ovdje nitko nista, sami kolekcionari. krivi forum.

🤣
Pa, kad se osvrnem na onu fejs grupu društvenih igara imam osjećaj da svi samo kupuju hrpetine igara, a igra se zapravo jako malo. Pa se to na kraju proda i krug se zatvara. Postali smo kolekcionari. :facepalm :D
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Boros
Reactions:
Postovi: 144
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 20:18
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la Boros »

Nismo postali kolekcionari, ne bih rekao. Ok, priznajem i ja kupim previše toga, ali zapravo trenutno su mi samo dvije igre od svih iz kolekcije koje još nisam odigrao barem jedanput. Tako da se tješim da ipak novac nije uludo bačen. Preko radnog tjedna je teže nešto odigrati uz sve ostale obaveze. Trudim se bar svaki vikend odigrati igru ili dvije. Uglavnom uspijem svaki vikend nešto odigrati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Boros za post (ukupno 3):
priroda15rhogamgrof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la grof »

Ja se u zadnje vrijeme jako suzdržavam. Doduše, malo i igramo i kad igramo tio su uglavnom kraće i brze igre. Evo, ne da mi se igrati Arnak jer ga moram svaki puta vaditi i spremati u kutiju. Što reći.
Htio bih opet početi igrati neke stare naslove tipa Race for the Glaxy, Puerto Rico i sl. No, zbog obiteljskih želja često završimo na Catanu, BANG-u, Ganzu i sl.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
juri006
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la miljenko »

grof je napisao/la: 26 svi 2023, 08:45 Ja se u zadnje vrijeme jako suzdržavam. Doduše, malo i igramo i kad igramo tio su uglavnom kraće i brze igre. Evo, ne da mi se igrati Arnak jer ga moram svaki puta vaditi i spremati u kutiju. Što reći.
Htio bih opet početi igrati neke stare naslove tipa Race for the Glaxy, Puerto Rico i sl. No, zbog obiteljskih želja često završimo na Catanu, BANG-u, Ganzu i sl.
Ako ti je tlaka vadit i spremat Arnak, treba ti dobar insert 😏.
Hint: inMyBox
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post:
sadistiko
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la grof »

miljenko je napisao/la: 27 svi 2023, 14:57
grof je napisao/la: 26 svi 2023, 08:45 Ja se u zadnje vrijeme jako suzdržavam. Doduše, malo i igramo i kad igramo tio su uglavnom kraće i brze igre. Evo, ne da mi se igrati Arnak jer ga moram svaki puta vaditi i spremati u kutiju. Što reći.
Htio bih opet početi igrati neke stare naslove tipa Race for the Glaxy, Puerto Rico i sl. No, zbog obiteljskih želja često završimo na Catanu, BANG-u, Ganzu i sl.
Ako ti je tlaka vadit i spremat Arnak, treba ti dobar insert 😏.
Hint: inMyBox
Da, da.... znam. :D

Usput, nije nam baš tako tužno to što igramo jednostavnije igre. DOk je veselja uz igru, nije bitno je li sad neki kompliciraniji Euro ili jednotavnija igra.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 2):
miljenkoSatarash
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la Noghri »

Ekipa, jucer smo odigrali prvu partiju Formule D. Klincima je super, cak se i zeni svida. E sad problem je sto je pista u 2 komada, a djeca onda to nasutavaju posvuda i stalno se mice. I zato sam dosao na briljantnu ideju da nadem staze negdje i isprintam ih kod one ekipe koja nam je printala mape za TM.

Moje pitanje glasi, da li je netko radio nesto slicno? Printao staze na ista? Ima kvalitetne fileove?
patafta
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 lip 2020, 17:39
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la patafta »

Noghri je napisao/la: 18 lip 2023, 10:21 Ekipa, jucer smo odigrali prvu partiju Formule D. Klincima je super, cak se i zeni svida. E sad problem je sto je pista u 2 komada, a djeca onda to nasutavaju posvuda i stalno se mice. I zato sam dosao na briljantnu ideju da nadem staze negdje i isprintam ih kod one ekipe koja nam je printala mape za TM.

Moje pitanje glasi, da li je netko radio nesto slicno? Printao staze na ista? Ima kvalitetne fileove?
Imao sam isti problem. Odi u neki print studio i naruči (malo preko dimenzija staza) po mjeri plastičnu (pleksi) ploču i tako ćeš povezati dvije ploče od staza, staviš na njih. Mi imamo jednu veliku plastičnu ploču za to i sada ju koristimo i za druge igre. Testirano na Flamme Rouge i na MicroMacro (crtali po pleksiju, označavali lokacije, odigrali smo cijelu igru i dali ju dalje kao novu).
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la Noghri »

Hmm, nelosa ideja. Mislim da mogu otic u Bauhaus i tamo mi izrezu plocu, jedino treba coskove malo pobrusit da se ne izgrebu. Hvala @patafta !
patafta
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 lip 2020, 17:39
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la patafta »

Da, mi smo to napravili radi djece.
Ovi su korisnici zahvalili autoru patafta za post:
Noghri
LeeBenson
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 29 lip 2023, 09:57
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Vaša poboljšanja igri i/ili iskustva igranja

Post Postao/la LeeBenson »

Jedan od načina na koje igrači unaprjeđuju svoje igre je putem izrade prilagođenih komponenti
Igra simulacije poslovanja s automobilima Car For Sale Simulator Download APK sada je dostupna na web stranici Getmodnow sigurno i besplatno, tako da je možete iskusiti bezbrižno.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”