Folded Space inserti

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Folded Space inserti

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Izbjegavati UHU jer je užasno neuredno time raditi, zasrat ćete si cijeli insert. Ja sam uhnuo insert za Gloom kao da bolje drži i stvarno sam se namučio...
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Musashi
Musashi
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 27 vel 2018, 20:56
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Folded Space inserti

Post Postao/la Musashi »

Damix je napisao/la: 06 lis 2021, 21:31
Musashi je napisao/la: 06 lis 2021, 21:04 Sutra/preksutra slažem svoj prvi fs insert. Imate neku preporuku za ljepilo? Koje koristiti, koje izbjegavati?
Preporučam ovo ljepilo koje sam ja koristio, iako su vjerojatno dobra i druga slična ljepila: https://www.bauhaus.hr/ljepila-za-drvo/ ... p/20906221

Ovaj njihov guide je koristan - kako i gdje staviti ljepilo:

Thanks, ovak i onak idem u bauhaus/pevex po neke gluposti, uzmem onda i ljepilo :D
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Folded Space inserti

Post Postao/la ray »

Da ne otvaram novu temu - za par dana ću napraviti narudžbu iz https://laserox.net/index.php?route=common/home pa mi se javite na pp ako se hoćete pridružiti. Snosit ćete dio troška dostave od par eura.
GomilaX
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 02 vel 2023, 00:15
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Folded Space inserti

Post Postao/la GomilaX »

nemam nacrte za ovaj gejm al sebi radim sve inserte od pleksija za igre, šperploča isto ide vrlo jednostavno, na području ZGa sam možda bih neki projektić manji napravio iz dobre volje

ovako sam si eldritch složio, napravio sam si za Spirit Island, prijatelju za Zombicide card dealer kutiju za igru (ne box insert) i još dosta projektića

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru GomilaX za post (ukupno 3):
AntomonBJ_Speedyedvinus
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”