Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

edvinus je napisao/la: 04 pro 2022, 12:32 Meni je blind bid bio fora, a brži je pa glasam onda za blind bid. :thumbs
Odlično! Onda je riješeno. Ostaje blind. I još nešto. Da li misliš da bi zbog poticanja na češće bidanje bilo dobro imati i novčanice od 50€. Sada imamo od 100 i 200€. Cijene putovanja bi ostale na koraku od 100€. Možda bih u ekspanziji imao i neke cijene na 50€, ali to je još jako u zraku.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
edvinus
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 13 ruj 2022, 23:53
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 230 puta
 pohvaljen: 154 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la edvinus »

Ha, to bi svakako potaklo nekoga da proba bidati "malo više".

Meni je bilo OK ovako s novčanicama od 100 €, samo ih nije bilo dovoljno, već smo stalno morali usitnjavati novčanice od 200€. Mislim da je bolje da imaš u igri 20x100€ i 10x200€, naravno ako je to onda dovoljno novaca u ekonomiji.
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

edvinus je napisao/la: 04 pro 2022, 13:57 Ha, to bi svakako potaklo nekoga da proba bidati "malo više".

Meni je bilo OK ovako s novčanicama od 100 €, samo ih nije bilo dovoljno, već smo stalno morali usitnjavati novčanice od 200€. Mislim da je bolje da imaš u igri 20x100€ i 10x200€, naravno ako je to onda dovoljno novaca u ekonomiji.
Trebalo bi biti dovoljno. Uvijek netko može "trgati" igru tako da samo sa svoje tri kocke odlazi na mjesto rada i bere novce iz banke dok sve ne pokupi. No to mu ne donosi baš neke lude bodove, pa ne znam kome bi to bilo od koristi, osim neke pakosti. No, to je već igraća etika. :mrgreen:

Kad složim novi prototip s novim, finalnim kartama (jer mi je tako i tako ovaj s kojim smo igrali nestao u bespućima pošte pri povratku s Essena) budemo probali s ovakvim brojem novčanica u 4 igrača jednom u MC-u, pa ćemo tada biti ziher po pitanju količine novca.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
edvinus
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

Ajd još jedna molba. Trebam fotku za još samo jednu kartu koja bi trebala predstavljati Planinarenje (za sjevernu Hrvatsku). @mado mi je dao neke dobre fotke, ali ako netko ima s Kalnika ili Ivanščice a da sadrže i planinare u hodu bio bih zahvalan.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Predoxx
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 kol 2022, 13:48
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 90 puta

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la Predoxx »

imas na facebooku grupu planinarsko društvo Kalnik, pa da možda tamo pitaš , sigurno imaju slika kakvih tebi treba
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

Predoxx je napisao/la: 16 pro 2022, 10:08 imas na facebooku grupu planinarsko društvo Kalnik, pa da možda tamo pitaš , sigurno imaju slika kakvih tebi treba
Hvala. Mogu probati. Mislio sam prvo naše izaktivirati ako žele kakvu svoju fotku u igri. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Predoxx
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 kol 2022, 13:48
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 90 puta

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la Predoxx »

Ja mogu jedino se slikati na kalniku na planinarcu s pivom u ruci :P
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la mado »

Zorana Stanko pitaj. On radi odlične fotke. Imaš ih na fejsu https://m.facebook.com/planinezovu/
Živi ispod Ivanščice i fotka stalno u svakom godišnjem dobu. Radi i kalendar svake godine.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

mado je napisao/la: 19 pro 2022, 09:54 Zorana Stanko pitaj. On radi odlične fotke. Imaš ih na fejsu https://m.facebook.com/planinezovu/
Živi ispod Ivanščice i fotka stalno u svakom godišnjem dobu. Radi i kalendar svake godine.
Hvala. Ali ne treba. Sve sam fotke skupio kaj mi je trebalo! Sad mogu u renew prototipa. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
mado
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Bon Voyage - igra suvenir iz Hrvatske

Post Postao/la grof »

Zapravo, jedino kaj mi treba su fotke s raznih Viteških turnira ako imate? Renesansni festival iz Koprivnice imam, ali nemam recimo Stubicu i još neke, pa ako imate kakve fotke s njih. Može! :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”