O igranju u Klubu MC

Klub MC, Ulica kraljice Jelene 8 - Zagreb
Discord server, Facebook MC grupa
Odgovori
marge
Reactions:
Ima zahvala: 248 puta
 pohvaljen: 699 puta
Kontakt:

Re: O igranju u Klubu MC

Post Postao/la marge »

online sam igral samo za vrijeme totalnog lockdown-a
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Ima zahvala: 273 puta
 pohvaljen: 400 puta
Kontakt:

Post Postao/la miki0102 »

Onda nekom drugom prilikom kad budem u ZG.
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post:
marge
slika
boskosaur
Reactions:
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Post Postao/la boskosaur »

Ima li voljnih za igrati Great Western Trail samnom sutra..u klubu...nikad još nisam igrao, a volio bih
Ovi su korisnici zahvalili autoru boskosaur za post:
MirekCro
kovacu
Reactions:
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 361 put
Kontakt:

Post Postao/la kovacu »

Danas il mozda nedjelja ak dodem.
Mi smo ga probali prosli tjedan i meni se bas svidio. Mehanika je super, jedino da su tematiku sa kauboja prebacili na nesto drugo :D
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Ima zahvala: 168 puta
 pohvaljen: 430 puta
Kontakt:

Post Postao/la mljeko »

Ovu subotu sam i ja mislio ići u Sirač, ali kako mi je otpao prijevoz, ostao sam u Zagrebu, između ostalog i jer je u klub došao u posjet Red zlatnog hmelja, udruga promicanja znanja o srednjovjekovlju te insceniranju istog. Kod nas su došli sa starim igrama; mlinom, jednom od prvih igara koje sam naučio; alquerqueom, pretečom dame; tigrovima i kozama (bagh chalom), porijeklom iz Nepala; Farkleom koja prema bgg-u uopće nije srednjovjekovna; te neku igru kojoj sam zaboravio ime, ali i bolje jer je na razini zmijica i ljestvi.

Ne moram spomenuti da igre sa strane igrivosti nisu na razini modernih, ali nekome poput mene tko je ludi zaljubljenik u društvene igre, bilo je zanimljivo i njih probati, pogotovo jer su divno izrađene ručno od strane Reda, koji je pružio ugodno kostimirano društvo. Kao i Ivan K s kojim sam probao sve te igre, a s kojim sam počeo igrati još ranije, to jutro. Počeli smo s brzom partijom Blitz Bowla, a onda prešli na cijeli niz partija moderne igre srednjovjekovne teme: Ratnu škrinju (War Chest).

U međuvremenu je pristigao i vampir Antun i njegova škvadra iz podruma, ali i normalnija ekipa koja je igrala, Ark Novu, Colt Express itd. Pošto su Hmeljovci otišli (jer se u srednjem vijeku ranije išlo na počinak), Ivan i ja smo još s normalnijima odigrali Cascadiu, a nakon toga su ostali samo najjači pa je došla na red samo jedna igra: Just One, a pošto je otpočela noć pridružili su nam se i vampiri.

Sve u svemu, iako mi je žao što nisam išao u Sirač, nije mi žao što sam ostao, jer je to bilo jako ugodnih osamnaest sati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mljeko za post (ukupno 6):
Shareit's memadosadistikogrofGurkko
boskosaur
Reactions:
Kontakt:

Bi li me htio netko primiti u ekipu za subotu? Volio bih zaigrati Great Western Trail po prvi puta, no voljan sam igrati i bilo što drugo (I guess ). (Već igrao Scythe, Terraforming Mars, Wingspan, Spirit Island, Azul, Reef, Viscounts of the West Kingdom, pa bih volio možda otkriti neke nove igre)
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Ima zahvala: 1448 puta
 pohvaljen: 2050 puta
Kontakt:

Post Postao/la grof »

boskosaur je napisao/la:Bi li me htio netko primiti u ekipu za subotu? Volio bih zaigrati Great Western Trail po prvi puta, no voljan sam igrati i bilo što drugo (I guess ). (Već igrao Scythe, Terraforming Mars, Wingspan, Spirit Island, Azul, Reef, Viscounts of the West Kingdom, pa bih volio možda otkriti neke nove igre)
Naš Discord je tvoj prijatelj.
https://discord.gg/cUtA64k

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
boskosaur
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
boskosaur
Reactions:
Kontakt:

Bu''mo vid''li :lol:
Odgovori

Natrag na “Klub MC - Zagreb”