Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la Valsim »

danijel2008 je napisao/la: 02 stu 2022, 22:28 Navigacija nam je rekla kako postoji jedan jako super put direktno do Sirača i tako nas je lijepo odvela kroz šumu na prteni put, 30 cm blata i mogućnost da će netko morati izaći van i gurati kad zapadnemo. Na toj avanturi u šumi smo sreli i neke radnike koji su krčili dio šume i snebivali se šta mi tu radimo. Zabavno njima, zabavno bilo i nama. Mahali su nam. Mahali smo nazad. No uspjeli smo srećom bez problema doći do Sirača i našli Vatrogasni Dom iz prve.
Ma sve je to još u redu. Dokle god čovjek toliko pogrešno ne skrene da se nađe u takvoj zabiti gdje ga incestni mutanti natjeravaju s lukom i strijelom :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la danijel2008 »

Valsim je napisao/la: 03 stu 2022, 00:52
danijel2008 je napisao/la: 02 stu 2022, 22:28 Navigacija nam je rekla kako postoji jedan jako super put direktno do Sirača i tako nas je lijepo odvela kroz šumu na prteni put, 30 cm blata i mogućnost da će netko morati izaći van i gurati kad zapadnemo. Na toj avanturi u šumi smo sreli i neke radnike koji su krčili dio šume i snebivali se šta mi tu radimo. Zabavno njima, zabavno bilo i nama. Mahali su nam. Mahali smo nazad. No uspjeli smo srećom bez problema doći do Sirača i našli Vatrogasni Dom iz prve.
Ma sve je to još u redu. Dokle god čovjek toliko pogrešno ne skrene da se nađe u takvoj zabiti gdje ga incestni mutanti natjeravaju s lukom i strijelom :D .
Nismo bili daleko od toga da proživimo film Wrong Turn ili Deliverance.

Oni radnici se jesu smješkali i mahali...ali biti tamo, usred ničega, tada...magla, blato...

Da smo zapeli tko zna bi li sada ovo pisao ili bio vezan negdje u podrumu.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1573 puta
 pohvaljen: 579 puta

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la juri006 »

Mi smo tako isto jednom pratili google kada smo isli iz Osijeka kod zene na selo kod Cazme. I ok idemo podravskom magistralom i sada se trebamo spustati dolje prema Cazmi. I prvo nam google kaze ajd skreni na ovu cestu, vidim ja cesta je asfaltirana ali nema bas dvije trake. Reko ok, valjda google zna. I vozimo se i prodjemo to pa kaze google sad skreni tu, ja gledam neka sljuncana cesta kroz neko polje nesto. Reko ok, valjda google zna. I tako smo se mi lijepo vozili doslovno kroz polje zajedno s nekim traktorom po nekom zemljanom putu sa rupama velicine omanjih bunara. I tako sam naucio da google zapravo ne zna 😂
Google je dobar za po gradu, a za izvan grada je dobar za generalnu orijentaciju ali treba obavezno pratiti sluzbene putokaze uz cestu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post:
danijel2008
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la Valsim »

danijel2008 je napisao/la: 03 stu 2022, 08:01 Nismo bili daleko od toga da proživimo film Wrong Turn ili Deliverance.

Oni radnici se jesu smješkali i mahali...ali biti tamo, usred ničega, tada...magla, blato...

Da smo zapeli tko zna bi li sada ovo pisao ili bio vezan negdje u podrumu.
Samo da se nisu smješkali i mahali iz sasvim drugih razloga. Čovjek bude jako usamljen na tako zabitim mjestima... :D .

Šalu na stranu drago mi je da niste negdje zaglavili, jer blato i kaljuže su gadna stvar. Evo pitaj samo Nijemce, koštalo ih II. Svjetskog rata :D .

Drago mi je da zato da je provod na DDI-u bio odličan i da ste se lijepo zabavili :) .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post (ukupno 2):
danijel2008edvinus
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la dendarii42 »

Čini se da je guglu taj tamo kraj Hrvatske problematičan. Ja sam jednom išao u Veliki Grđevac i isto me vozao po svakakvim cestama. Još me pita "how was your trip?" na kraju.
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la Valsim »

dendarii42 je napisao/la: 03 stu 2022, 11:15 Čini se da je guglu taj tamo kraj Hrvatske problematičan. Ja sam jednom išao u Veliki Grđevac i isto me vozao po svakakvim cestama. Još me pita "how was your trip?" na kraju.
Eh ovo je već otvoreno podjebavanje :D .

Mislim da je problem u Google Mapsu što traži najbrži put do lokacije. Što je generalno dobra stvar, osim kada uzme u obzir male i opskurne puteljke. Nas je isto i u Zagorju znalo navažati po malim, uskim i brdovitim putevima. Tako da kad god bi vidjeli da nam sugerira da skrenemo s glavne ceste, samo produžim dalje slijedeći putokaze.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
blajh
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 27 lip 2023, 12:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 7 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la blajh »

MirekCro je napisao/la: 11 ruj 2022, 12:24 Pozdrav ekipa,

Evo pokušati ćemo malo poraditi na popularizaciji i promociji društvenih igara na ovom našem području.
Hoće li biti Sirača i ove godine? :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru blajh za post:
sadistiko
slika
Avatar
MirekCro
Reactions:
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 lis 2021, 10:00
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 482 puta
Kontakt:

Re: Dan Društvenih Igara - Sirač 2022

Post Postao/la MirekCro »

Hoće, hoće. Budem napisao najavu :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru MirekCro za post:
Aliensb
slika
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”