Wingspan asia

Forum za vaše vijesti iz nama omiljenog svijeta.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Wingspan asia

Post Postao/la smurfORnot »

slika

https://www.dropbox.com/sh/q2649pb9zxd5 ... ook_r9.pdf

Igrao sam originalni wingspan, onak, ok mi je, nije mi toliko dobar da mi se kupuje base box pa nakon toga koja ekspanzija obzirom da igram ugl u 2p što najviše igram i jer se base game svodio na egg spam :kava .
Ali ovo mi se sviđa kao primjer dobre prakse izdavača. Cheaper base game za 2p, opcija da proširiš base game na više igraca ako baš želiš(osobno ne bi nikad al ok, ima grupa kojima odgovara). Kako stvari stoje, cini mi se da cu ovo uzeti i tipa jednu ekspanziju moguce (mislim oceania), dobijem fora pticice, cak i opciju da igram u 3p mislim jer ce biti dosta komponenti radi oceanie, nektar...
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 6):
Oilegakdendarii42dadoPapaverAliensbkockica
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Wingspan asia

Post Postao/la dendarii42 »

Ne vidim potrebu nabavljati ovo, ali se slažem s tobom da je dobar sljedeći korak u franšizi. Nudi puno i za stare i za nove i grače.
Oceania ti je dobar izbor je nove ploče za igrače su puno bolje i umanje egg spam element, a također kombinacija ploče i nektra omogući odigravanje više ptica u ranim rundama i time ubrza razvoj igre.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Papaver
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Wingspan asia

Post Postao/la smurfORnot »

dendarii42 je napisao/la: 06 lis 2022, 10:12 Ne vidim potrebu nabavljati ovo, ali se slažem s tobom da je dobar sljedeći korak u franšizi. Nudi puno i za stare i za nove i grače.
Oceania ti je dobar izbor je nove ploče za igrače su puno bolje i umanje egg spam element, a također kombinacija ploče i nektra omogući odigravanje više ptica u ranim rundama i time ubrza razvoj igre.
Koliko vidim ovdje su duble sided ploče, pa imaš opciju igrat kao i base i kao ove iz oceanie ako dobro vidim, što je isto nice, ali kao što rekoh, ajde, ako nekad uleti 3. player radi oceanie bi se dalo odigrati, a i bonus je ovaj nektar i nove ptice...
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
dendarii42
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Wingspan asia

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ako ima frikova poput mene koji vole sve imati onda je možda i ovo bolji izbor:

https://stonemaiergames.com/games/wings ... sting-box/

The first printing of the Nesting Box includes:

1 dual-layered, individually numbered box (430x306x207mm; 4.4 kg)
top layer (removable cardboard tray): holds 5 neoprene mats (laid flat), 10 player mats, rulebooks, goal mat
middle layer (removable cardboard tray): includes 1 setup tray/lid, 3 food/egg trays, 1 dice tray, 1 card tray (fits sleeved cards), a long slot with separators for cards (fits sleeved cards), and room for the birdfeeder
bottom layer: modular space for bird trays, plastic containers, and third-party accessories
cardboard dividers for various types of cards from current and future continents
1 cardboard birdfeeder dice tower
Wingspan Asia (everything but the box–thanks for making an eco-friendly choice! If you want the box art on your wall, buying this print directly and solely supports illustrators Natalia and Ana)
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Wingspan asia

Post Postao/la Antomon »

Eh, mislim da će biti pass što se tiče mene i Nesting boxa, barem ovako na prvu.

€117,00 za Nesting box sa Azijom mi je previše, €93,60 ako sam onaj Champion pretplata što je opet samo po sebi 15€ za godinu dana. Nekako ne mogu opravdati sam sebi da dam 100 eura za praznu kutiju, rađe bih lovio Aziju kasnije.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Wingspan asia

Post Postao/la Noghri »

Da, tako si nesto i ja razmisljam,stvarno pretjeruju s cijenama u zadnje vrijeme, mislim da cu i Wingspan pospremit u kofer kao i neke druge igre (Marvel Champions, Aeon's End, Clank...)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
Antomon
Odgovori

Natrag na “Vijesti iz boardgame svijeta”