Crash

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Crash

Post Postao/la CrashPrime »

Bok svima,

Ime mi je Ivan i počeo sam se baviti board gamingom i bojanjem minijatura relativno nedavno.

Veliki sam fan igara s minijaturama, jer od jedne igre dobijem dvostruku zabavu, bilo to bojanje minijatura solo kod kuće ili druženje s prijateljima i igranje igara. Volim igre s kampanja, bazirane na stripovima/knjigama, boss battlere, dungeon crawlere i skirmishe. Uglavnom preferiram co-op, a PvP igram uglavnom da probam samo. Od ostalih stvari volim video igre, čitati stripove i mangu, slušati audio knjige dok bojam, gledati anime, serije, filmove... manje više sve povezano s geek kulturom. Jedna od najdražih igara ikada mi je Marvel: Crisis Protocol, koju igram na casual razini sa par prijatelja koji se izmjenjuju, ali uglavnom sa jednim. Kvaliteta figura mi se značajno poboljšala razinu vještine bojanja i konstantan output novih likova me drži zainteresiranim za hobi i uvijek imam nešto novo za bojati (nekada i previše).

Bojanjem se bavim od samog početka, i kupio sam Rising Sun sa željom da bojam figure ne razmišljajući dali će mi se igra sviđati. Od toga trenutka sam se navukao na bojanje kao na kokain i manje više stalno bojam, a kad ne bojam igram s prijateljima. Radio sam par comissiona za prijatelje i poznanike. Rado ih prihvatim kad me se traži, ali sam u konstantnom strahu da si uništim ljubav za hobijem.
Follow me on instagram :zvizdi :https://www.instagram.com/crashprimus/?hl=hr

Zadnjih godinu dana guram da pokrenem neki community za gameanje u Slavonskom Brodu, pa smo Warhammer 40k klub Pannonia Minor malo pojačali sa novim fokusom na board gameove. Za sada smo dobili 2 nova člana ovim putem i nadam se da će uskoro biti još, da možemo češće igrati barem 2 igre u isto vrijeme. :D
viewforum.php?f=189
https://discord.gg/CMGCxceU6B
https://www.facebook.com/groups/3143304832549531


slika
Zadnja izmjena: CrashPrime, dana/u 29 lis 2022, 14:11, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrashPrime za post (ukupno 11):
Mago de Umagodendarii42madoPapaverValsimdadotanelorngrofSatarashVorkosigan i još jedan korisnik
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Crash

Post Postao/la dendarii42 »

Iako si već neko vrijeme primjetno prisutan, dobrodošao! 😀
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
CrashPrime
slika
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Crash

Post Postao/la CrashPrime »

dendarii42 je napisao/la: 29 lis 2022, 09:41 Iako si već neko vrijeme primjetno prisutan, dobrodošao! 😀
Hvala :D
Nisam baš čovjek od foruma, pa dok sam se snašao i pohvatao sve :lol:
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Crash

Post Postao/la sadistiko »

Dobro nam došao :welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
CrashPrime
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3126
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2365 puta
Kontakt:

Re: Crash

Post Postao/la Valsim »

Sada kada si se i službeno javno razgolitio dobro nam došao :thumbs .

Uvijek se divim i lijepo mi je vidjeti kada ljudi i u svojim manjim zajednicama pokušavaju oživjeti hobi i zaraziti druge. Kad se samo sjetim @sadistiko -vih početaka u Petrinji i dokle je dogurao kroz sve ove godine.

Kad si već spomenuo što i koji žanrovi i naslovi se specifično čitaju od knjiga i mange?

Obojane minijature zaista prekrasno izgledaju, pa samo hrabro naprijed :thumbs .
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
CrashPrime
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
CrashPrime
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 pro 2021, 12:42
Lokacija: Slavonski Brod
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 208 puta
Kontakt:

Re: Crash

Post Postao/la CrashPrime »

Valsim je napisao/la: 29 lis 2022, 10:33 Sada kada si se i službeno javno razgolitio dobro nam došao :thumbs .

Uvijek se divim i lijepo mi je vidjeti kada ljudi i u svojim manjim zajednicama pokušavaju oživjeti hobi i zaraziti druge. Kad se samo sjetim @sadistiko -vih početaka u Petrinji i dokle je dogurao kroz sve ove godine.

Kad si već spomenuo što i koji žanrovi i naslovi se specifično čitaju od knjiga i mange?

Obojane minijature zaista prekrasno izgledaju, pa samo hrabro naprijed :thumbs .
Hvala, hvala :D

Kada upoznam nekoga novoga i čujem da vole nešto približno geek kulturi, odmah ih pitam zanima li ih board gameanje :lol:

Što se tiče mange, iz profilne se očito vidi Berserk, ali tu je još i Chainsaw Man, My Hero Academia, Promised Neverland, One Punch Man... U više slučajeva gledam anime, pa probam iza mangu. Što se tiče knjiga najdraže su mi od Brandona Sandersona; The Stormlight Archive, Mistborn, ostatak Cosmerea i neke druge poput The Reckonersa i slično. Drugi najdraži serijal mi je The First Law i sve iz tog svijeta, pa onda ima Dresden Files, Witcher, The Expanse. Bio je tu i Expeditionary Force, ali su knjige ošle k vragu malo sa previše fillera.

Neke preporuke?
slika
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 579 puta

Re: Crash

Post Postao/la juri006 »

Za fantasy tematiku bi svakako preporucio serijal knjiga od R. Scott Bakker koji se sastoji od dva dijela: triologija Princ of Nothing i kvadrologija Aspect Emperor (prve 4 od ovih 7 knjiga ima prevedeno na hrvatski).
A za science fiction tematiku obavezno Isaac Asimov serijale Foundation (7 knjiga) i Robot (5 knjiga).
Avatar
Vorkosigan
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 29 ruj 2022, 12:53
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 35 puta

Re: Crash

Post Postao/la Vorkosigan »

Nakon treće Fondacija knjige postane malo zamorno ili to samo meni? 😁
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vorkosigan za post:
dendarii42
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 579 puta

Re: Crash

Post Postao/la juri006 »

Meni je cijeli serijal odlican, citao sam ga kronoloski po prici u knjigama. Iako moram reci da su mi srednje tri knjige nesto ipak bolje, koje su zapravo i originalna Foundation triologija. Prve dvije i zadnje dvije knjige su kasnije dodane, napisane.
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”