Ark Nova

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

Odgovori
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Valsim »

@sadistiko Pa eto sad ubuduće svaki put za svaku igru kontaktiraš izdavače i pitaš ih koliko točno ekspanzija imaju u planu, te da ti daju smjernice o kojim bi se količinama komponenti radilo :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4958
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la sadistiko »

da da, to će ti svakako znati reći :-) a i htjeti
slika
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 225 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Aliensb »

Pošto mi je teško naci nekog da igra sa mnom Ark novu, prvo sam ju igrao solo, a onda sam otkrio ARNO, to je bot koji simulira drugog igraća i mogu reći da dosta poboljšava solo mode, sve sto treba je isprintaiti par stranica pravila i 5 kartica koje su drugacije od standardnih player kartica.

U svakom slucaju ako je netko u slicnoj situaciji, aigra mu se ark nova, preporucavam da proba.


Btw nije mi došao s igrom jedan plavi worker, ne znam da li ima smisla traziti zamjenskog od njih ili da proxiram ako se u nekom slucaju nekad bude igralo u 4 igraca
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 838 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la Mago de Umago »

Kod mene je Ark Nova apsolutni hit, 16x odigrana ove godine i to jednom s jednim frendom i 15 puta s ovim drugim koji se totalno navukao.
slika
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 473 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la priroda15 »

Aliensb je napisao/la: 23 ruj 2022, 09:13
Btw nije mi došao s igrom jedan plavi worker, ne znam da li ima smisla traziti zamjenskog od njih ili da proxiram ako se u nekom slucaju nekad bude igralo u 4 igraca
Svakako zatraži zamjenskog da kompletiraš igru. Ja sam jedno 4-5 puta dobio novu igru bez nekog dijela i svaki put bi od proizvođača bez problema dobio dio koji mi je falio.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
Mago de Umago
slika
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: Ark Nova

Post Postao/la neoch »

priroda15 je napisao/la: 23 ruj 2022, 10:43
Aliensb je napisao/la: 23 ruj 2022, 09:13
Btw nije mi došao s igrom jedan plavi worker, ne znam da li ima smisla traziti zamjenskog od njih ili da proxiram ako se u nekom slucaju nekad bude igralo u 4 igraca
Svakako zatraži zamjenskog da kompletiraš igru. Ja sam jedno 4-5 puta dobio novu igru bez nekog dijela i svaki put bi od proizvođača bez problema dobio dio koji mi je falio.
Nedugo mi falio jedan token i javio se Indie Boards and cards. Bez problema oni to poslali iz LA, stiglo za tjedan dana, kad ono carina lupila 20kn na kovertu sa jednim tokenom. :facepalm
slika
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”