Predoxx

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Predoxx

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hej :D

Prvo, pozdrav!

Ovo za Dune:

1) Mentata možeš imati i kad imaš trećeg agenta, dapače možeš ići na spot za Mentata čak i kad ga je netko drugi uzeo, ali bi platio 2 solarija za vući kartu pa ne znam je li bitno, ali je svakako legalno

2) Možeš igrati koliko hoćeš Plot intriga, ali jednu po jednu, jer općenito pravilo je da si ne smiješ interruptati akcije tako da ih resolvaš malo po malo

3) Reveal nije isto što i combat tako da Combat intrige ne možeš igrati tijekom reveala, ali svakako možeš Plot intrige igrati tijekom reveala

Za kraj, tijekom Combat faze kada su svi odradili svoj reveal i kada igraš Combat intrige možeš ih igrati i više odjednom, legalno je (objasnio je čak i dizajner na BGG-u), ali strateški nije dobro, jer odaješ svoje karte "doslovno", bolje je jednu po jednu jelte tako da vidiš što će drugi napraviti, ali ako imaš potrebu možeš tijekom Combat faze roknuti tri Combat intrige iz nekog razloga, svakako je dopušten move.

EDIT: da, eto, već si dobio odgovor, simultano smo postali :D Ali barem je confirmed :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
sim4
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Predoxx

Post Postao/la dendarii42 »

Zar nije reveal zadnje što radiš i samim time ti brani da išta odigravaš prije combata? Dakle ako je on izvukao plot nakon reveala ne može ga odigrati da ubaci još vojske.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Predoxx

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ako je izvukao plot tijekom reveala može ga igrati jer se plot igra "bilo kad tijekom turna", tražio sam i tražio ali ne piše da se ne smije netom stečeni plot odmah i odigrati. :/

EDIT: steknuti? Gospode, mora da mi je neki troglodit prdnuo u uho... Daklem, stečeni... :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
dendarii42
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Predoxx

Post Postao/la kockica »

Azul pogledajte u muelleru (u zg najbolje pogledati arena, avenue mall, trg i city center one east), ne znam kak je sad, ima više verzija ali svojedobno se original mogao povoljno naci
Predoxx
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 kol 2022, 13:48
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 90 puta

Re: Predoxx

Post Postao/la Predoxx »

Sleevanje u tijeku....i usput kupljen novi Bg..odluka pala na wingspan , viticulture je bio blizu, ali kad je i Dunele worker placement pa će malo morati pričekati :)slika

Sent from my M2011K2G using Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru Predoxx za post (ukupno 7):
juri006sadistikoPapaverAliensbtanelorndendarii42Gurkko
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Predoxx

Post Postao/la kockica »

Castles of Burgundy za 250 kn na ozoneu, da te malo otjeramo u bankrot.
Predoxx
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 kol 2022, 13:48
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 90 puta

Re: Predoxx

Post Postao/la Predoxx »

kockica je napisao/la: 09 ruj 2022, 10:33 Castles of Burgundy za 250 kn na ozoneu, da te malo otjeramo u bankrot.
Pa gdje sad odjednom sve popusti nakon što ja kupio wingspan :P

Samo probleme i dileme sad. Već mi u košarici na ozone Azul, burgundy i res arcana. A opet s druge strane na fat cloudu je primamljiv spirit island.

what to do , what to do :)
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1786 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Predoxx

Post Postao/la tanelorn »

Svi znamo da ćeš sve te igre ionako nabaviti tako da... sjeti se što bi ti Nike reklama poručila! ;) :thumbs
Predoxx
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 22 kol 2022, 13:48
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 90 puta

Re: Predoxx

Post Postao/la Predoxx »

kockica je napisao/la: 09 ruj 2022, 10:33 Castles of Burgundy za 250 kn na ozoneu, da te malo otjeramo u bankrot.
Upravo Gls dofurao ,skupa sa Res Arcana
Ovi su korisnici zahvalili autoru Predoxx za post (ukupno 2):
kockicaAliensb
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”