Gurkko

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
Gurkko
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 29 kol 2022, 14:39
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Gurkko

Post Postao/la Gurkko »

Pozdrav svima,

Ja sam Mislav, i imam problem s društvenim igrama. Bok Mislav

Prije koju godinu sam kod prijatelja odigrao Machi Koro, i zabrijao kak je kul igra, daj da pogledamo kaj još ima...
Tu su počeli moji problemi. Imao sam odjednom nešto viška vremena, pa sam ga opasno puno provodio na BGGu. Onda sam otkrio da postoji igraonica u mojem susjedstvu, pa sam se učlanio u travnju ove godine, pa sam prvi puta došao i @mljeko mi je pokazao dosta uvodnih igara, pa su mi počele pristizati obavijesti o grupnim narudžbama i ostalo je, kako kažu, povijest (jednog ovisnika)...

Četiri mjeseca kasnije, viška vremena je puno manje, igara u kolekciji je puno previše, dolazaka u MC na igranje je, do sada, 2... :(
Svejedno sam jako sretan da sam se nekako našao natrag u igranju, davnih dana bio je to AD&D (toliko davnih da sam prestao malo nakon izlaska 2E) i MTG, a sada su bgovi, i to većinom za dva igrača pošto jedino sa supružnicom mogu svaki dan baciti nekaj. Dakle, Targi, Sobek, Lost Cities, Azul i sl. su apsolutni hitovi trenutno. Rijetko uspijemo okupiti ekipu za nešto s više igrača, a i tada su rijetki iskusni, pa se uvijek igra nešto lagano. Npr. Downforce sada koristim za uvesti ih u Flamme Rouge :)

U svakom slučaju me svrbi odigrati nešto malo ozbiljnije (za mene je to već i Concordia, Castles of Burgundy, i uglavnom me zanimaju ti klasici, nešto manje ameritrash), pa se nadam da ću uskoro uhvatiti vremena za doći u MC nešto odigrati, ne samo pokupiti narudžbu (ozbiljno ljudi prestanite s tim :lol: ).
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gurkko za post (ukupno 9):
tanelorndendarii42AntomondadomadoValsimkockicasadistikoShich
slika
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1797 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Gurkko

Post Postao/la tanelorn »

Dobrodošao u hobi i sretno ti na tvom putu do dna - čekamo te dole! rofl

Napisao bih ti još koju riječ, no pregledavam web shopove, grupna narudžba će uskoro...
Ovi su korisnici zahvalili autoru tanelorn za post:
Gurkko
juri006
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 13 lip 2017, 21:39
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 579 puta

Re: Gurkko

Post Postao/la juri006 »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru juri006 za post:
Gurkko
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 702
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 812 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Gurkko

Post Postao/la dendarii42 »

:welcome:
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
Gurkko
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3583 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Gurkko

Post Postao/la sadistiko »

:welcome:
Dobro došao u pakao ;-)
Počni gledati kallaxe u IKEA-i ;-)
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”