Što igrači čitaju od stripova

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2301 put
 pohvaljen: 2360 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la Valsim »

smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku, pa dogovaranja s nekim da to doveze, neprospavane noći i odlaska do motela Plitvice po preuzimanje u 4 ujutro, stiglo jedno 10kila sreće i veselja xD
Doduše full mi je cudan ovaj njihov nacin preko bucher.de, naplate order, ono što nemaju in stock, vrate pare, onda ti to pošalju kad stigne ako ikad stigne, ti preuzmeš djaba i pošalju ti na mail uplati nam pare za to na račun. Doduše nejasno, što ako ne uplatiš i praviš se blesav? Nisam nikad vidio da ti netko šalje tako na lijepe oci a da nije prethodna uplata ili pouzeće.

slika
That's some determination right there.

Zgražao bih se da nisam i sam sposoban za takve stvari :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la kovacu »

smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku...
Claymore je zakon.
Btw jel to nesto novo i dalje izlazli il je vezano za radnju koja se pokriva u anime ?

Ja citam One Punch Man. Cekam svakih par tjedana onog Muratu ko ozeblo sunce da release-a novi chapter.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la smurfORnot »

kovacu je napisao/la: 27 srp 2022, 14:55
smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku...
Claymore je zakon.
Btw jel to nesto novo i dalje izlazli il je vezano za radnju koja se pokriva u anime ?

Ja citam One Punch Man. Cekam svakih par tjedana onog Muratu ko ozeblo sunce da release-a novi chapter.
Ovo je kompletna prica, 27 bookica, anime pokriva tipa do booka 11. Ima nekih razlika koliko sam citao online poglavito po pitanju kako anime završi, obzirom da je manga bila ongoing u tom trenu.
One Punch Man mi je fantastican anime, mangu nisam gledao za sad, koliko shvacam jako vjerno prati anime?
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
kovacu
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la Noghri »

smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku, pa dogovaranja s nekim da to doveze, neprospavane noći i odlaska do motela Plitvice po preuzimanje u 4 ujutro, stiglo jedno 10kila sreće i veselja xD...
Mozda prodajem maglu tu sada, ali, da li ste ikad culi za mailboxde.com?

Usluga koja vam omogucuje da imate adresu u njemacku i na nju narucujete stvari. Ekipa to onda prosljeduje vama GLS-om. Dostava je 12-ak€ do RH, a vecina dostava koje sam ja koristio unutar njemacke je gratis (Amazon.de, Lidl...).

Isplati se za ovakve stvari!
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la smurfORnot »

Noghri je napisao/la: 27 srp 2022, 15:16
smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku, pa dogovaranja s nekim da to doveze, neprospavane noći i odlaska do motela Plitvice po preuzimanje u 4 ujutro, stiglo jedno 10kila sreće i veselja xD...
Mozda prodajem maglu tu sada, ali, da li ste ikad culi za mailboxde.com?

Usluga koja vam omogucuje da imate adresu u njemacku i na nju narucujete stvari. Ekipa to onda prosljeduje vama GLS-om. Dostava je 12-ak€ do RH, a vecina dostava koje sam ja koristio unutar njemacke je gratis (Amazon.de, Lidl...).

Isplati se za ovakve stvari!
Ma to sam narucivao curinom bratu koji je u Njemackoj(free shipping, obzirom da ne šalju u RH), i nisam znao da li šalju komadno ili cijeli order tek ako i kad njima stigne. Inicijalno sam gledao, budemo možda mi po to ili on donese kad dolazi, ali obzirom da je u biti sve to teško, pa mu nije zgodno nositi u malo prtljage kad dolazi niti znam kad ćemo možda u Berlin, a i da ne zajebavam covjeka, ovo smo ovako usputno rješili za 20e po nekom čovjeku koji se je vracao iz njemačke. Mislim pretpostavljam da bi i poštom cifra bila negdje slična, iako je on uvjeren da bi bilo skuplje, ali onda bi ga trebao zezati da nađe kutiju u koju će to oboje spakirati, pa da ide na poštu, tako da je ovo bilo najbezbolnija opcija za njega, a obzirom da mi je čovjek uslugu učinio, pretrpio sam ja malo, nije bed.
Cuo jesam, doduše nikad mi se nije dalo zezati s njim.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Noghri
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la Noghri »

Full je jednostavno, regas se, dobis adresu, uplatis pare, ukljucis auto dispatch i nakon toga ti je jedina stvar koju radis dodavati novce gore, sve drugo je automatski.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la kovacu »

smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 15:14
kovacu je napisao/la: 27 srp 2022, 14:55
smurfORnot je napisao/la: 27 srp 2022, 10:24 Nakon narucivanja u Njemačku...
Claymore je zakon.
Btw jel to nesto novo i dalje izlazli il je vezano za radnju koja se pokriva u anime ?

Ja citam One Punch Man. Cekam svakih par tjedana onog Muratu ko ozeblo sunce da release-a novi chapter.
Ovo je kompletna prica, 27 bookica, anime pokriva tipa do booka 11. Ima nekih razlika koliko sam citao online poglavito po pitanju kako anime završi, obzirom da je manga bila ongoing u tom trenu.
One Punch Man mi je fantastican anime, mangu nisam gledao za sad, koliko shvacam jako vjerno prati anime?
Tako je, al anime je dosta rano zavrsio kad se gleda sto se sve proslo u mangi i ovo sto se sad dogadja, ja neam pojma koji studio to moze animirat. Scene su fenomenalne.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la smurfORnot »

slika

Sad uhvatiti vremena procitati rofl (dvojku sam doduše dugo hvatao)
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 5):
kovacuPsyBurndendarii42blacxChupka
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la kovacu »

Odlicna kolekcija. Chef's kiss
Prijatelj je prosli tjedan kupio prvi chapter. Knjiga izgleda fantasticno.
Ak nisi procito, mos odma krenit. Radnja i likovi su fenomenalni
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: Što igrači čitaju od stripova

Post Postao/la PsyBurn »

kovacu je napisao/la: 04 ruj 2022, 12:59 Odlicna kolekcija. Chef's kiss
Prijatelj je prosli tjedan kupio prvi chapter. Knjiga izgleda fantasticno.
Ak nisi procito, mos odma krenit. Radnja i likovi su fenomenalni
al mislim nisi pravi fan ako nemas i "obicna izdanja" i bar negdje brand na tijelu.
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”