wm_lsmm

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

wm_lsmm

Post Postao/la wm_lsmm »

Bok!

Nisam nova na forumu, pridružila sam se prije nešto više od dvije godine, ali nisam bila baš pričljiva ili aktivna. Bila sam član udruge i dolazila u Meeples Corner, ali nisam produžila članarinu nakon korone. :pogled_dolje

Društvene igre su me počele zanimati još dok sam bila jako mala i sjećam se da sam svake godine vukla mamu u dućan da kupimo sestri poklon - u red gdje stoje društvene igre! Tako su među prvima u stigle Scotland Yard i Clue u kolekciju. Nakon tih mladih dana mama je smatrala da nam više ne trebaju igre pa je i moja priča s društvenim igrama tu stala.

Puno godina kasnije, radila sam u SAD-u, i jednog dana naišla na The Compleat Strategist, jedan od njihovih board game dućana. And the rest is history. Iz Amerike su sa mnom sletjeli Terraforming Mars I Codenames, a kolekcija se od onda dosta povećala (pod dosta mislim sasvim solidno uzevši u obzir studentski džep :D) i danas broji nešto više od 30 igara. Favoriti su definitivno Spirit Island i Pandemic, ali Terra Mystica, Scythe i Mascarade nisu daleko.

Većina igara nažalost stoji malo igrana: najviše mi je žao Gloomhavena kod kojeg je odigrano možda 10ak dungeona. Studirala sam na FER-u i jednostavno nisam imala vremena. Nakon toga sam počela paralelno raditi na fakultetu u Stockholmu pa većinu vremena nisam u RH. Nadam se da će se igrivost nešto poboljšati oko Božića, ali dečko nije ljubitelj igara pa ne znam koliko sam optimistična (osim što ponekad pristane na 7W Duel). S druge strane, pristao je postati član dok sam ja u Stockholmu kako bi mogao sudjelovati u grupnim narudžbama tako da možda još nije sve izgubljeno! :D

Držite mi fige da ga preobratim i vidimo se u igranonici kad se situacija sredi,
wm_lsmm
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post (ukupno 13):
dadodendarii42ZorzyPapaverdlakarmiljenkogrofsadistikotanelornValsim i još 3 korisnika
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: wm_lsmm

Post Postao/la sadistiko »

:lol: :lol: :lol: :welcome:
Dobro došla i dobro nam se javila.
S preobraćenicima treba samo polako ;-)
Ako ih previše forsiraš izgube volju, a opet ako barem ponekad pristanu na igranje ima nade.
Držimo ti fige!
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
wm_lsmm
slika
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: wm_lsmm

Post Postao/la docich »

Ili promijeni komada
Welcome

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Butch
Reactions:
Postovi: 249
Pridružen/a: 19 stu 2018, 16:14
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 139 puta
Kontakt:

Re: wm_lsmm

Post Postao/la Butch »

Treba samo naći jednu igru koja će kliknuti.

Za moju curu je to bio codenames. I sad je otvorena za sve igre.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Butch za post:
wm_lsmm
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: wm_lsmm

Post Postao/la Valsim »

Dobro nam došla :) .

Samo polako s uvođenjem novih igrača u svijet boardgejmova :thumbs . Inače zanimljivo većina muške populacije koja zalazi u naše prostore muče muku upravo s obrnutom pričom. Pronaći curu koja dijeli jednaku strast za društvenim igrama. Doduše dolazili su nam negdje na počecima u jednom periodu ekipa koja je samo kartala Belu, i nije bilo te sile koja ih je mogla nagovoriti na išta drugo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
wm_lsmm
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Greir
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 23 srp 2022, 12:29
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: wm_lsmm

Post Postao/la Greir »

wm_lsmm je napisao/la: 03 pro 2020, 10:19 Bok!

Nisam nova na forumu, pridružila sam se prije nešto više od dvije godine, ali nisam bila baš pričljiva ili aktivna. Bila sam član udruge i dolazila u Meeples Corner, ali nisam produžila članarinu nakon korone. :pogled_dolje

Društvene igre su me počele zanimati još dok sam bila jako mala i sjećam se da sam svake godine vukla mamu u dućan da kupimo sestri poklon - u red gdje stoje društvene igre! Tako su među prvima u stigle Scotland Yard i Clue u kolekciju. Nakon tih mladih dana mama je smatrala da nam više ne trebaju igre pa je i moja priča s društvenim igrama tu stala.

Puno godina kasnije, radila sam u SAD-u, i jednog dana naišla na The Compleat Strategist, jedan od njihovih board game dućana. And the rest is history. Iz Amerike su sa mnom sletjeli Terraforming Mars I Codenames, a kolekcija se od onda dosta povećala (pod dosta mislim sasvim solidno uzevši u obzir studentski džep :D) i danas broji nešto više od 30 igara. Favoriti su definitivno Spirit Island i Pandemic, ali Terra Mystica, Scythe i Mascarade nisu daleko.

Većina igara nažalost stoji malo igrana: najviše mi je žao Gloomhavena kod kojeg je odigrano možda 10ak dungeona. Studirala sam na FER-u i jednostavno nisam imala vremena. Nakon toga sam počela paralelno raditi na fakultetu u Stockholmu pa većinu vremena nisam u RH. Nadam se da će se igrivost nešto poboljšati oko Božića, ali dečko nije ljubitelj igara pa ne znam koliko sam optimistična (osim što ponekad pristane na 7W Duel). S druge strane, pristao je postati član dok sam ja u Stockholmu kako bi mogao sudjelovati u grupnim narudžbama tako da možda još nije sve izgubljeno! :D

Držite mi fige da ga preobratim i vidimo se u igranonici kad se situacija sredi,
wm_lsmm
Pozdrav,
sorry na dizanju stare teme, ali želim kupiti jednu igru koju prodaješ, no moja poruka poslana tebi je zapela u outboxu, pretpostavljam da je zato što ti je inbox pun pa pliz provjeri.
Hvala!
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: wm_lsmm

Post Postao/la Noghri »

@Greir outbox na forumu radi malo drugacije, to je u biti obavijest je li poruka procitana. Tako da dok ti je poruka u Outboxu nije procitana, kad se procita ce se maknuti
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post (ukupno 2):
Greirmiljenko
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”