Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la realuka »

Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders + Cypher System RPG, via @Kickstarter


Iskreno jako sam de ovom veselio jer art i priča podsjećaju na Final Fantasy, i jedinica je i jako zabavna za igrati sa tim interesantnim mehanizmom gdje i kada padaju loše kockice imaš dosta veliku korist od tog.

Kako sam jedinicu našao retail verziju za 50 eura, skoro 200 dolara za ovu base game verziju, kad uračunaš shipping i porez, ipak mislim da neću dati.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la smurfORnot »

Nedavno bas komentirao frendu, 200$ za game koji dolazi s standees, a po contentu zgleda defakto ko 70e game u retailu...smijeh...
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la realuka »

Mislim igra kao igra nije skupa, ca. 100 eura za 10 DL boardova, 500 kartica, 75 standeesa, 4 knjige sa preko 200 stranica i preko 200 tokena, uspoređujući sa JoTLom trenutno to je ta cijena igara. I za to bi dao novce odmah bez razmišljanja, ali još 55 eura za shipping je previše, pogotovo kad je ovo KS gdje je suština svega da moraš ići povoljnije, iako je to postala iznimka a ne pravilo.
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 177 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la PsyBurn »

realuka je napisao/la: 22 ožu 2022, 17:34 Mislim igra kao igra nije skupa, ca. 100 eura za 10 DL boardova, 500 kartica, 75 standeesa, 4 knjige sa preko 200 stranica i preko 200 tokena, uspoređujući sa JoTLom trenutno to je ta cijena igara. I za to bi dao novce odmah bez razmišljanja, ali još 55 eura za shipping je previše, pogotovo kad je ovo KS gdje je suština svega da moraš ići povoljnije, iako je to postala iznimka a ne pravilo.
jel ima neki popust shipinga za vise gejmova?
tidal blades pt1 sam fan pa ne bi bilo lose i ovo :)
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la realuka »

Nisam uspio naći nikakvu konkretnu info ali i nakon ovog komentara sam se zuvijek pozdravio sa Druid City Gamesima.

slika
Avatar
Avtomatik
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 kol 2012, 17:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Re: Tidal Blades 2: Rise of the Unfolders

Post Postao/la Avtomatik »

Ako je tko zainteresiran molim da mi se javite na 0915544519, ako bude dovoljno interesa mozda bi ja uzimao retailer pledge.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Avtomatik za post:
PsyBurn
Dark Forest Games
www.boardgames.hr
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”