Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la grof »

Da. Rekao bih da naš mentalitet nije u skladu s idejom Boardgame Caffea kakvi vani postoje. Jednostavno tu ideju ubijaju mnogi željni samo cuge i laprdanja po kafićima, a takvi uvijek više piju i potroše.
S druge strane da imaš neki dedicirani BoardGame Caffe, tamo bi cuga/klopa trebala biti po većoj cijeni jer se podrazumijeva da ćeš manje piti/jesti i onda moraš kompenzirati s višom cijenom. No, takvi bi BG kafići trebali imati i ozbiljan opus igara na svojim policama. Igre su na takvom mjestu dosta potrošive, komponente se lako gube, a i krasti se zna kod nas u narodu. Igre, znamo i sami baš i nisu jeftine, pa gazde niti tu ne mogu naći neku optimalnu računicu.
Stoga je moje mišljenje da to ne bude tako skoro zaživjelo u ovim našim krajevima. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Vukozec
Reactions:
Postovi: 564
Pridružen/a: 26 lip 2012, 12:55
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 654 puta
 pohvaljen: 557 puta

Re: Barovi/kafići/pubovi u kojima se može igrati

Post Postao/la Vukozec »

Mago de Umago je napisao/la: 14 ožu 2022, 14:50
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 14 ožu 2022, 14:39 Doduše, mislim da je veći problem ako u regularnim kafićima zasjedneš tri sata na partiju, a naručiš jednu kavu. ;)
Kao bivši vlasnik kafića mogu ovo potvrditi.
Što se tiče mene i mog društva gazde ne moraju strahovati od tog problema. Nit' naručimo samo jednu rundu, nit' je kava.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”