preporuka - family game

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la kovacu »

Ak vam treba neka simple igra di cete se zabavit i nasmijat onda https://boardgamegeek.com/boardgame/119 ... oach-poker

Jos bolje ak je Royal verzija
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 2):
dendarii42nidavellir
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: preporuka - family game

Post Postao/la DarkDefender »

Meni je ovo najdrazi family game. Jedino nisam siguran ima li se gdje za nabaviti:
https://boardgamegeek.com/boardgame/130 ... e-tortoise
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
nidavellir
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: preporuka - family game

Post Postao/la gogo666 »

Dixit? relativno slicno Codenamesima, al koristis drugi dio mozga (umjetnicki, a ne logicki). Super out of the box igra.
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post:
nidavellir
slika
nidavellir
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 24 sij 2022, 09:14
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la nidavellir »

gogo666 je napisao/la: 24 sij 2022, 11:31 Dixit? relativno slicno Codenamesima, al koristis drugi dio mozga (umjetnicki, a ne logicki). Super out of the box igra.
dixit sam razmatrala, ali na nekim recenzijama sam naišla da je princip sličan mysteriumu. kako su i codenames i mysterium možemo reći na tu "foru", sad bi nešto drugačije.
i nisam napomenula, draže su nam malo duže igre, da traju preko pola sata :-) one gore dvije preporuke su kratke igrice, uzeti ću ih svakako u obzir, ali preferiramo malo duže
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la priroda15 »

Quadropolis, Photoshyntesis, Stone Age, Thebes, Tobago, Fresco, Reef, 7 Wonders.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
nidavellir
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la frastarc »

Ja nedavno nećacima(1. i 4. Razred) pokazao Quacks of quedlinburg, ili kako ih oni zovu “vještice”.
I nakon jednog igranja su polovili i super im je. Ovoj sto je u prvom razredu dođe kao super vježba za brojanje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post (ukupno 2):
dadonidavellir
Nety
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 kol 2023, 13:29
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: preporuka - family game

Post Postao/la Nety »

Pozdrav! Da ne otvaram novi post jednostavno ću podiči ovaj!
Imamo nekoliko igara..nije da nam sad treba još ali od viška glava ne boli ;)! Trebam igru s kartama i jednu board game! Da može klinac od 11.5 pohvatati! Od igara s kartama sam zadnje uzela Exploding kittens i to je aposolutni pogodak! Jako nam se svida Catan iako s njim imamo problem a to je da nemamo baš često trećeg! Imamo i Azul,Carcassone,Ubongo je hit! Imamo i Labyrinth ,Calico,Ticket to ride
Ljetos je s prijateljima igrao dosta i Monopolly i Rizik,ali sad tražim igru koja ne traje pretjerano dugo,da se može igrati i u dvoje ali ne samo u dvoje jer nam se ponekad pridruži još koji član!
Volimo i one brzopotezne ,prije nekoliko god mi je u Carta Magics netko preporučio Doble i to nam je super!
Zapeli su mi za oko Castles of Burgundy,Splendor,7 wonders i vidim da se The Crew MDS tu spominjao! Što bi mi vi preporučili?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la grof »

Nety je napisao/la: 17 kol 2023, 14:07 Volimo i one brzopotezne ,prije nekoliko god mi je u Carta Magics netko preporučio Doble i to nam je super!
Zapeli su mi za oko Castles of Burgundy,Splendor,7 wonders i vidim da se The Crew MDS tu spominjao! Što bi mi vi preporučili?
Možete probati i moj domaći https://boardgamegeek.com/boardgame/371 ... ge-croatia

Uz to malo nauči i o hrvatskim mjestima i atrakcijama. Brza igra s kockicama i kartama od 10+. Svi igraju istovremeno.

Možete ga naručiti i direktno od mene, pa vam pošaljem poštom ili ga uzmite u nekoj Školskoj knjizi, Svarogs denu...
https://skockane-igre.hr/sretanput/
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Nety
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Nety
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 kol 2023, 13:29
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: preporuka - family game

Post Postao/la Nety »

Vrlo zanimljivo izgleda,uzimamo u obzir:)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nety za post:
grof
Avatar
Aliensb
Reactions:
Postovi: 284
Pridružen/a: 07 ruj 2021, 18:56
Ima zahvala: 227 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: preporuka - family game

Post Postao/la Aliensb »

Nety je napisao/la: 17 kol 2023, 14:07 Pozdrav! Da ne otvaram novi post jednostavno ću podiči ovaj!
Imamo nekoliko igara..nije da nam sad treba još ali od viška glava ne boli ;)! Trebam igru s kartama i jednu board game! Da može klinac od 11.5 pohvatati! Od igara s kartama sam zadnje uzela Exploding kittens i to je aposolutni pogodak! Jako nam se svida Catan iako s njim imamo problem a to je da nemamo baš često trećeg! Imamo i Azul,Carcassone,Ubongo je hit! Imamo i Labyrinth ,Calico,Ticket to ride
Ljetos je s prijateljima igrao dosta i Monopolly i Rizik,ali sad tražim igru koja ne traje pretjerano dugo,da se može igrati i u dvoje ali ne samo u dvoje jer nam se ponekad pridruži još koji član!
Volimo i one brzopotezne ,prije nekoliko god mi je u Carta Magics netko preporučio Doble i to nam je super!
Zapeli su mi za oko Castles of Burgundy,Splendor,7 wonders i vidim da se The Crew MDS tu spominjao! Što bi mi vi preporučili?
https://www.ozone.hr/product/dru-tvena- ... perativna/

Možete ovo probati, kombinacija igre s kartama i boardgamea, a ako vam se svidi ima hrpa prosirenja.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Aliensb za post:
Nety
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”