Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 177 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la PsyBurn »

sretno s pokusajima da sve potrpas u jednu kutiju :D the struggle is real.
al mogu se slozit.. igra je prekrasna i u solu i u coopu i na "normalno". nisam vise od 2 igraca igrao (i protiv borga ako gledas) ali iz toga se puno vidi vec i sad.

live long and prosper.
nadam se da imas i https://boardgamegeek.com/boardgame/182 ... -frontiers jer je i to uber zabavno na svoj nacin :D
i cisto iz fanboy razloga iscekujem https://boardgamegeek.com/boardgame/347 ... k-missions :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru PsyBurn za post (ukupno 2):
Valsimjuri006
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

PsyBurn je napisao/la: 16 sij 2022, 13:04 sretno s pokusajima da sve potrpas u jednu kutiju :D the struggle is real.
al mogu se slozit.. igra je prekrasna i u solu i u coopu i na "normalno". nisam vise od 2 igraca igrao (i protiv borga ako gledas) ali iz toga se puno vidi vec i sad.

live long and prosper.
nadam se da imas i https://boardgamegeek.com/boardgame/182 ... -frontiers jer je i to uber zabavno na svoj nacin :D
i cisto iz fanboy razloga iscekujem https://boardgamegeek.com/boardgame/347 ... k-missions :D
Čim sam otvorio kutiju i vidio situaciju s insertom, odmah sam znao na čemu sam :( .
Ajd još razumijem kada netko ne planira ekspanzije, ali ovdje su to imali na umu od samog početka, tako da mi nije jasno szbunjen .

Nemam Frontiers nažalost još zasad, ali znam da je reskin Mage Knighta, i to jednako dobar. One day it's time will come as well :) .
Z Star Trek: Missions nisam znao, ali možda i bolje. Too many good games.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Wow, rado bi zaigrao ali oženio sam fašisticu kojoj je sve to star drek. Najgore je što sam znao za takav njen stav prije nego što smo se obvezali jedno na drugo.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3123
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2296 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Valsim »

@kockica Lažeš :o .
Ozbiljno? Ček a Star Wars? Pa sva sreća pa se ova igra dade igrati i neovisno o temi. Mislim definitivno ide u korist ako je netko fan, ali nije sad baš skroz nužno :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Star wars čak i priznaje i redom svako dijete u određenoj dobi iniciramo sa originalnom trilogijom. Pomirila se s tim da han solo nije stvaran, pa sam joj dobar i ja. :zamisljen

Ajde vidit ću ako je tema neovisna. Prodat ću joj temu pod space soap. Baš me zanimaju opisi vaših sesija s ovom 8grom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Valsim
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dendarii42 »

Jedan poklon od kolege s posla, drugi od gaming ekipe.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post (ukupno 11):
PapaverMago de Umagodadojzz208Minsc1610ValsimDenijuri006Antomonsadistiko i još jedan korisnik
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 663 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

nakon sta sam odigrao nekoliko hidden movement igara, zapravo skuzis da je bolja igra od scotland jarda ne treba postojati. druge znaju puna mjesta zauziamti, tesko se vade na stol, ili su preduge i/ili prekomplicirane itd. nekad je manje vise za isto "core" iskustvo
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post:
juri006
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dendarii42 »

Deni je napisao/la: 16 sij 2022, 20:41 nakon sta sam odigrao nekoliko hidden movement igara, zapravo skuzis da je bolja igra od scotland jarda ne treba postojati. druge znaju puna mjesta zauziamti, tesko se vade na stol, ili su preduge i/ili prekomplicirane itd. nekad je manje vise za isto "core" iskustvo
Baš kako smo jučer igrali sam razmišljao o tome. Uspoređivao sam ju s Fury of Dracula kao jedinom drugom hidden movement igrom i zaključio da bi mi idealno bilo nešto između Scotland Yarda i Dracule.
Jako volim Draculu, ali shvaćam da ima praznog hoda u noćnoj fazi kada se ne možeš kretati i imaš jako malo izbora za akciju. To jako uspori i oduži igru. S druge strane, u yardu se samo krećeš i ovdje mi opet nedostaje da se još nešto radi. Dracula stavlja klopke na svoje lokacije i to pak dodatno obogati taj aspekt igre. Plus borbe, itemi i eventi.
Tako da bi mi idealna igra bila točno nešto između te dvije krajnosti. Puno kretanja sa dodatnim elementima.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
juri006
slika
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la gogo666 »

Mi imamo
https://boardgamegeek.com/boardgame/190 ... ll-mystery
I odlicna je, bas nesto malo gejmerskije od SY, al ipak jednostavno
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post (ukupno 2):
juri006dendarii42
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la mado »

slika

:facepalm nakon forumskog Secret Sante sam išao brojati nikad igrane igre I proširenja koje posjedujem. Broj je preko 20. Obećao sam si da neću kupovati nove igre dok ne spustim taj broj ispod 10. Onda mi dođe Mail iz Philibertneta da će mi isteći loyalty bodovi i da moram sbatine iskoristiti bon od 20€ popusta pa sam ga iskoristio. Počeo igrati prošli tjedan Aeon's End i nanovo se oduševio igrom. Pa se odlučio za Legacy samostalno proširenje.

:facepalm :facepalm naručio igru prije 6 dana. Platio sam ju ~71€ (igra-bon+slanje) tj. oko 535kn. Za vikend išao istraživati malo hrvatske trgovine i našao za 480kn u FatCloudu
https://www.fatcloud.hr/product/aeons-end-legacy/
Zaključak, nemojte odmah prekrižiti hrvatske trgovine. Evo vam odličan primjer gdje su povoljnije značajno nego vani :thumbs

:facepalm :facepalm :facepalm danas mi je igra stigla :thumbs Brzo :bravo i u paketu nema računa, niti ikakvoga papirnatoga dokaza da sam si kupio tu igru. A u paketu forumskog Sante su stavili račun i podatke od Sante :thumbs_down :facepalm :nee
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 7):
samwisemiljenkojuri006dadoMinsc1610Valsimtanelorn
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”