Bok - Pixelei

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Bok

Post Postao/la Bolindus »

Dobrodošao ;)

Da, eto bit će Arkham setovi novi i na Svarogs Denu, nije mi se upustalo u nabavljanje milion ovih malih dodataka, tako da će ovi repriniti biti super za ljubitelje Lovecraftra i Arkhama :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 5):
CrazyBunnyGuydendarii42Pixeleiledeni56rhogam
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Bok

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ako nećeš ti @Pixelei izgleda da ću morati ja...
Avatar
Pixelei
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 ožu 2020, 10:13
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Bok

Post Postao/la Pixelei »

dendarii42 je napisao/la: Dobrodošao!
AH LCG sada izlazi u novom formatu kutije i sada ti je savršeno vrijeme za upustiti se u to. Vidim ga i po našim shopovima.
Hvala hvala :) Je, pratim to neko vrijeme već. Znam da je nedavno Carta to imala u ponudi.

Bojan1983 je napisao/la:sta si igrao da si bio na gamer.hr?
Joj, puno toga. Pretpostavljam da mi je Guild Wars bio primaran tad, ali igrao sam što god mi je došlo u ruke. Osim toga, taj forum je bio dobar za hrpu stvari nepovezane s igrama.

Valsim je napisao/la:Uvijek je lijepo za vidjeti prilj...
A slušam i čitam takve reakcije na AH LCG od velikog broja ljudi. Realno, samo je pitanje vremena kad ću posustati. Možda uskoro. Nova godina, nove odluke :D Ovo ostalo sam u potankosti već proučio, da, i vjerojatno će i to doći na red u nekom trenutku.

Aliensb je napisao/la:Arkham lcg izlaze revised boxovi, za sada mozes kupiti base game, a lagano ce i svaka ekspanzija izlaziti u tom obliku gdje nece biti hrpa malih scenarija vec svaka ekspanzija ako se ne varam u dva boxa.
Vidio sam revised core set, ali nisam znao da će i ostale učiniti lakše dostupnima :shock: Moj novčanik te mrzi trenutno, ali hvala.

CrazyBunnyGuy je napisao/la:Ako nećeš ti @Pixelei izgleda da ću morati ja...
A nemojmo se zavaravati, znamo i ti i ja da ću odustati od otpora u jednom trenutku :D

Bolindus je napisao/la:Da, eto bit će Arkham setovi novi i na Svarogs Denu, nije mi se upustalo u nabavljanje milion ovih malih dodataka, tako da će ovi repriniti biti super za ljubitelje Lovecraftra i Arkhama :D
Pred kakvih mjesec i nešto sam ti poslao mejl s upitom za taj revised core set. Da netočno citiram, "nama malima će doći kasnije" :D Realno, vjerojatno možeš očekivati narudžbu kad se to "kasnije" dogodi.


Inače, hvala vam svima na toploj dobrodošlici i preporukama. Bit ćemo u kontaktu :)
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Bok

Post Postao/la Bolindus »

Je, ne mogu više pratiti tko me što pitao, tak da se ne sjetim svim javiti kad dobijem, uglavnom:

https://svarogsden.com/en/product/ffg-a ... re-set-en/

;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
Pixelei
Avatar
Pixelei
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 ožu 2020, 10:13
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Bok

Post Postao/la Pixelei »

Bolindus je napisao/la: 08 sij 2022, 14:29 Je, ne mogu više pratiti tko me što pitao, tak da se ne sjetim svim javiti kad dobijem, uglavnom:

https://svarogsden.com/en/product/ffg-a ... re-set-en/

;)
Bez brige, nije tvoja dužnost dadiljati nas :D

Nakon što sam postao ovo zadnje sam otišao na stranicu provjeriti situaciju i našao. Hvala, uglavnom. Mislim da se čujemo uskoro preko službenih puteva :P
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Bok

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Pixelei je napisao/la: 08 sij 2022, 14:32
Bolindus je napisao/la: 08 sij 2022, 14:29 Je, ne mogu više pratiti tko me što pitao, tak da se ne sjetim svim javiti kad dobijem, uglavnom:

https://svarogsden.com/en/product/ffg-a ... re-set-en/

;)
Bez brige, nije tvoja dužnost dadiljati nas :D

Nakon što sam postao ovo zadnje sam otišao na stranicu provjeriti situaciju i našao. Hvala, uglavnom. Mislim da se čujemo uskoro preko službenih puteva :P
How soon is soon? Apparently soon enough :D
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”