Svarog's Den

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

Odgovori
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ne znam što bih ti rekao, iskreno, evo imam huge stack karata iz Spirit Islanda koji su u non-glare sleevovima i pored njega imam jednako visok od Clanka koji su u "glare" i to također Arcane. Drmam ih i čini mi se da su podjednako slippery. Ono što se kod non-glarea NE događa je da se slijepe karte zajedno od vlage ili sl. To nam se redovito događa s običnim sleevovima, ne znam koliko sam puta dosad kad smo Clank igrali vukao tri karte umjesto jedne jer su se slijepile zajedno. Možda zato djeluje da su manje klizave kad su se sve sljubile.
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Mago de Umago »

Pretpostavljam da je i odsjaj slabili kod non-glare?
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 09 lip 2021, 13:21 Otkako sam naišao na non-glare jednostavno se ne mogu priviknuti na obične više. Imam ih sad doslovno u ruci i jedan i drugi, non-glare daje taj lijepi baršunasti feel pod prstima, mekani su, ali da, tradeoff je malo ublažena boja. PREDIVNI su. :) Totalno sam in love s ovim non-glare Arcane Tinmena, Svarože hoćeš li imati Standard veličinu u ponudi doskora? :) Da ne uzimam od Slovenca ili Francuza...
Pfff, iskreno neznam kak su mi ti promakli, budem uzel kod sljedeceg ordera, ak ti nije hica mozes pricekat :D
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Mago de Umago je napisao/la: 09 lip 2021, 13:43 Pretpostavljam da je i odsjaj slabili kod non-glare?
Je, vidim po svojim fotkama jer mi je puno lakše okinuti za Instač s tim sleevovima :) Još samo da si riješim rasvjetu poviše stola... :/
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Bolindus je napisao/la: 09 lip 2021, 14:22
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 09 lip 2021, 13:21 Otkako sam naišao na non-glare jednostavno se ne mogu priviknuti na obične više. Imam ih sad doslovno u ruci i jedan i drugi, non-glare daje taj lijepi baršunasti feel pod prstima, mekani su, ali da, tradeoff je malo ublažena boja. PREDIVNI su. :) Totalno sam in love s ovim non-glare Arcane Tinmena, Svarože hoćeš li imati Standard veličinu u ponudi doskora? :) Da ne uzimam od Slovenca ili Francuza...
Pfff, iskreno neznam kak su mi ti promakli, budem uzel kod sljedeceg ordera, ak ti nije hica mozes pricekat :D
Ajde, nije bubreg :D Ionako mi je za Terraforming Mars koji je već pohaban do bola, ali želim ih sada sleevati kada sam u maniji sleevanja plus puno je lakše miješati. Ako je mogao čekati ove sve godine još ga malo neće ubiti.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Antomon »

Pridružujem se mišljenju kada jednom počneš koristiti nonglare sleevove, shvatiš kako su loši obični jeftini sleevovi.
Meni je cijeli Terraforming mars u Ultra Pro Pro-matte non glare prozirnima i odlični su. Bolje je osjećaj u rukama, kod mješanja i kod stackanja karata u deck.
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

Evo Par slika razlike obicnih i non glare.

Non glare su matt, i pod rukom su kao hrapaviji , ali minimalno, i malo su mutniji, vidi se na djelu gdje nema karte.

Lijevo je non-glare.

[imgw=]https://ibb.co/K54Kgjx[/imgw]
[imgw=]https://ibb.co/cN3rcQt[/imgw]
Zadnja izmjena: Bolindus, dana/u 10 lip 2021, 13:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
frastarc
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Tnx na slikama, iskreno meni se nije dalo :D Ja sam sasvim oke s mrvicu mutnijom situacijom jer non-glare jednostavno daje premium feel pod rukom. Ko svila i plastika :D
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Mago de Umago »

Ima dosta Flesh and Blood turnira online, igra se preko webcama, a obicni protectori bacaju takav odsjaj da ni ne vidis o kojoj se karti radi. Morat cu probati te non-glare kad dodu u MTG formatu...
slika
Avatar
Teehee(R)
Reactions:
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 lis 2017, 10:27
Ima zahvala: 616 puta
 pohvaljen: 237 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Teehee(R) »

@Bolindus , kada će doći Arcane Tinmen Matte Standrad, 63x88?
slika
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”