After the Empire

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

After the Empire

Post Postao/la fpol »

https://gamefound.com/projects/grey-fox ... ject-story


Mislim da ovo uzimam. Igra mi se čini stvarno dobra, deluxe komponente su mi fora, pogotovo resursi u obliku kockica, vjerojatno ću uzeti još jedan dodatni paket resursa za korištenje u nekim drugim igrama.

Nigdje ne vidim da li je poštarina jeftinija ako se uzme više kopija.

Nije EU friendly, ali kažu da će slati iz njemačke, pa ne bi pošta trebala više ništa naplatiti. Oni kazu :
"While not being designated as "EU-Friendly", the game will be shipped from an EU hub.

We will do what we can to keep the added cost for backers to a minimum, but we cannot guarantee there will be no taxes on top of our price + shipping.

If you local tax authority charges a fee at time of delivery, you will be responsible for paying that fee to pick up your package."

Ali nigdje nisu rekli niti odgovorili na upite da li će dodatno naplačivati u pledge manageru, tako da je moguće da će tamo još nešto dodati.
Ovi su korisnici zahvalili autoru fpol za post:
priroda15
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: After the Empire

Post Postao/la Portich »



U početku epizode su se osvrnuli pa vidi hoće li ti njihovi prigovori promjenit mišljenje...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Portich za post:
fpol
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: After the Empire

Post Postao/la smurfORnot »

Mene je na prvu dosta zainteresirao, ali ks cijena koja je paprena kad se sve zbroji, takoder obzirom da su plastic soldieri nepotrebni, manjak neceg drugog osim resursa s ks-a, neki prigovori od drugih, nakraju mi se game pokazao kao pass, eventualno retail, ali i dalje, ne daje mi se toliko para za to sto sam citao o gejmu.
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: After the Empire

Post Postao/la fpol »

Hvala, poslušao sam i na prvu sam odustao, ali samo jednom od njih dvojice igra nije dobra, pa sam išao dalje gledati.

Svi reviewi su pozitivni. Mehanike, pogotovo worker placement su možda prosječne, ali sama tema i toy factor je nešto što podiže ocjenu ove igre. Na prvu me jako zaintereisalo, a proučavanje je samo potvrdilo da je građenje dvorca i pripremanje za obranu glavni dio igre i mislim da onima koje je to na prvu zainteresiralo će igra biti dobra.

Nisam još odlučio, morao bi odigrati da mogu dati konačan odgovor, ali potencijal je tu. Moj klinac kada je vidio figurice dvoraca i vojnika je odmah rekao da uzmem :)

Što se cijene tiče, nije jeftino, ali mislim da je u rangu sa drugim KS igrama, a koliko vidim nije ni retail bio puno jeftiniji, 80+$, dok ga je bilo. Ova igra je 100$, a recimo canvas, za kojeg sam isto u dilemi je 80$ (deluxe sa ekspanzijom), a po svemu after the empire daje i više plastike i drugih dijelova, a i više igre za relativno malu razliku u cijeni.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”