Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la dlakar »

Ja dobijem napad panike kad vidim da na stolu nema mjesta za ništa osim igre. sopak
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

dlakar je napisao/la: 06 svi 2021, 13:37 Ja dobijem napad panike kad vidim da na stolu nema mjesta za ništa osim igre. sopak
Speaking of, pokušavam organizirati izradu stola (nije gamerski) blagovanoskog koji će se razvlačiti u širinu da dobijem prostoraaaaa. Svi stolovi su beskonačno dugi, a ono širina je od 75-90 u najboljem slučaju!

Ja sam sebi računao da želim stol 140*140, kvadrat. Kad se skupi bit će 140*nešto bmk, ali želim taj kvadrat. Optimalna mi je to veličina za dnevni, igre, sve

Jedini problem je što takvih stvari nema na tržištu, a stolari padnu u nesvijest kad želim razvlačenje u širinu :)
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la frastarc »

Želim AFFO probati već soko 2 godine, Al nikako se odvažiti kupiti jer ga nemam s kime staviti na stol :sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Mago de Umago »

dlakar je napisao/la: 06 svi 2021, 13:37 Speaking of, pokušavam organizirati izradu stola (nije gamerski) blagovanoskog koji će se razvlačiti u širinu da dobijem prostoraaaaa. Svi stolovi su beskonačno dugi, a ono širina je od 75-90 u najboljem slučaju!

Ja sam sebi računao da želim stol 140*140, kvadrat. Kad se skupi bit će 140*nešto bmk, ali želim taj kvadrat. Optimalna mi je to veličina za dnevni, igre, sve

Jedini problem je što takvih stvari nema na tržištu, a stolari padnu u nesvijest kad želim razvlačenje u širinu :)


Ovako nesto samo kvadratno napravi. :D
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la dlakar »

Teško je ukomponirati nešto takvo u životni prostor. Ja doma imam kad se raširi 220x90, i ta širina je problem. Zato kod frenda u podrumu imamo mrcinu. Na stari stol je instalirao dvije osb ploče i prekrio materijalom slično filcu. Za jeftine novce dobio stol dimenzija 250x250. Nakon njega se svuda osjećam skučeno
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Papaver »

dlakar je napisao/la: 06 svi 2021, 13:37 Ja dobijem napad panike kad vidim da na stolu nema mjesta za ništa osim igre. sopak
Ako malo bolje pogledaš vidjet ćeš kriglu, zdjelicu, limenku Pana te čak i kinder jaje. :lol:

Mali dio stola se i ne vidi, gdje je bilo još grickalica i par čaša. 8-)
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la realuka »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 06 svi 2021, 13:51 Jedini problem je što takvih stvari nema na tržištu, a stolari padnu u nesvijest kad želim razvlačenje u širinu :)
Znači spreman si dati ca. 1000€ samo za okov za razvlačenje, ca. 300€ za nogu stola i još ca. 300€ za materijal i još ca.300€ za ruke? :mrgreen:
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la kockica »

To je zato što ljudi prvo kupe stan pa ga ispune namještajem, a trebalo bi prvo kupiti onakav stol a onda zidati kuću oko njega :)

Zato smo u dnevnoj sobi oslobodili pod da igramo na njemu za te ogromne igre
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hahaha, pa, nisam dobio info o cijeni, ići ću kod jednih na meeting i procjenu. Ne mislim dati previše tisuća kuna, ali ono, DOSLOVNO želim klasičan stol s četiri noge u kutevima ali samo da se razvlači u širinu a ne u duljinu, jel u meni problem ili u njihovoj mašti ne znam :)
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la frastarc »

CrazyBunnyGuy je napisao/la:Hahaha, pa, nisam dobio info o cijeni, ići ću kod jednih na meeting i procjenu. Ne mislim dati previše tisuća kuna, ali ono, DOSLOVNO želim klasičan stol s četiri noge u kutevima ali samo da se razvlači u širinu a ne u duljinu, jel u meni problem ili u njihovoj mašti ne znam :)
Ako je stol u omjeru 1:1. Npr 150x150, sto je širina, a sto duljina? slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”