Sparklingbrook

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la sparklingbrook »

Minsc1610 je napisao/la: 03 svi 2021, 16:38 Dobro došla! Uvijek se veselim novim zaljubljenicima u društvene igre i često maštam da se jednog dana moja žena javi ovdje kao i ti i tako strastveno priča o društvenim igrama al ne bi sad o basnama, bajkama, fantasy legendama i sci-fi epskim pričama :D :D :D Uglavnom, uživaj!
Razumijem te, teško ih je nagovoriti. Moj muž bi se samo igrao na računalu da se njega pita, ali funkcionira ako ja naučim pravila, postavim stol za igru, stavim mlađe dijete spavati i onda mu je teško reći ne. Kako sam još nova u igrama, ove godine za Božić smo prvi put igrali Ticket to Ride Europe. Pogled na njegovom licu dok je igrao i onda nakon što smo završili partiju je odmah pitao "a hoćemo li odmah novu". Možda i tebi uspije ako je uhvatiš na gotovo.

S njime mi je doduše lakše nego s prijateljima. Probala sam s dosta njih. Pozovu me na kavu, a onda dolazi luđakinja s ruksakom i vadi neke velike kutije. Mislim da mi većina koluta očima iza leđa. Ali iako sam s većinom bila neuspješna (vidiš im na licu da jedva čekaju kraj), imamo sad u društvu dvoje gamera. Muževog najboljeg prijatelja koji na sreću živi u Zagrebu i prijateljicu, koja nažalost rijetko dolazi u Zagreb, ali kad dođe imamo turnire u četvoro.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sparklingbrook za post:
sadistiko
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la Minsc1610 »

sparklingbrook je napisao/la: 03 svi 2021, 18:06
Minsc1610 je napisao/la: 03 svi 2021, 16:38 Dobro došla! Uvijek se veselim novim zaljubljenicima u društvene igre i često maštam da se jednog dana moja žena javi ovdje kao i ti i tako strastveno priča o društvenim igrama al ne bi sad o basnama, bajkama, fantasy legendama i sci-fi epskim pričama :D :D :D Uglavnom, uživaj!
Razumijem te, teško ih je nagovoriti. Moj muž bi se samo igrao na računalu da se njega pita, ali funkcionira ako ja naučim pravila, postavim stol za igru, stavim mlađe dijete spavati i onda mu je teško reći ne. Kako sam još nova u igrama, ove godine za Božić smo prvi put igrali Ticket to Ride Europe. Pogled na njegovom licu dok je igrao i onda nakon što smo završili partiju je odmah pitao "a hoćemo li odmah novu". Možda i tebi uspije ako je uhvatiš na gotovo.

S njime mi je doduše lakše nego s prijateljima. Probala sam s dosta njih. Pozovu me na kavu, a onda dolazi luđakinja s ruksakom i vadi neke velike kutije. Mislim da mi većina koluta očima iza leđa. Ali iako sam s većinom bila neuspješna (vidiš im na licu da jedva čekaju kraj), imamo sad u društvu dvoje gamera. Muževog najboljeg prijatelja koji na sreću živi u Zagrebu i prijateljicu, koja nažalost rijetko dolazi u Zagreb, ali kad dođe imamo turnire u četvoro.
Prošao sve - nekada se osjećam kao prodavač životnog osiguranja. Al nema veze. Imam par ljudi koji vole igrati i sina (kojeg je doduše uhvatio pubertet sada pa me napušta :facepalm) Ali skužio sam da što manje pričam o igrama više me pitaju i više žele igrati. Supruga je malo teži slučaj, ne voli gubiti, od kooperativnih voli samo Atlantis rising (kojeg naravno nemam - posudio jednom i to joj je jedino ok). S druge strane dosta je ovo skup sport pa i s te strane me poprijeko gleda kada u kuću dovučem nešto novo.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la sadistiko »

uf @Minsc1610 to je teška situacija. Moja bolja polovica ajde voli igrat ove neke do medium heavy levela, ali isto poprijeko gleda moje police sa igrama. A koliko je to sve koštalo, ne smijem ni razmišljat :-)
Nek se narod igra - kruha i igara! :-D
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Minsc1610
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la dlakar »

Nedaj bože da mi se nešto desi, moja bi to sve prodala za 1000kn....jadna misli da toliko to vrijedi
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la priroda15 »

dlakar je napisao/la:Nedaj bože da mi se nešto desi, moja bi to sve prodala za 1000kn....jadna misli da toliko to vrijedi
Napiši cijenu olovkom iznutra na kutiju, za svaki slučaj slika

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la dlakar »

priroda15 je napisao/la: 03 svi 2021, 21:48
dlakar je napisao/la:Nedaj bože da mi se nešto desi, moja bi to sve prodala za 1000kn....jadna misli da toliko to vrijedi
Napiši cijenu olovkom iznutra na kutiju, za svaki slučaj slika

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Ne pada mi napamet. Šta kad ju uhvati ludilo oko nekog blagdana pa krene generalno čišćenje? Možda uzme igre da obriše prašinu iznutra.... I eto sranja. Ja se držim one stare... Što čovjek manje zna, zadovoljniji je sa sobom
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 3):
frastarcpriroda15wm_lsmm
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la Valsim »

@sparklingbrook
Ne znam dal ti činim uslugu, ali netko prodaje novi zapakirani Citadels :) .
viewtopic.php?f=134&t=8989
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la DarkDefender »

Valsim je napisao/la: 08 svi 2021, 09:18 @sparklingbrook
Ne znam dal ti činim uslugu, ali netko prodaje novi zapakirani Citadels :) .
viewtopic.php?f=134&t=8989
Odlicna igra, ali ne bi je preporucio u 2 ili 3 igraca.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
kockica
sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Re: Sparklingbrook

Post Postao/la sparklingbrook »

Hvala na preporuci, ali makla sam je s popisa za kupovinu upravo zbog broja igrača - rijetko nas igra više od 4 - uglavnom 2 ili 3.
Ali tako mi je prekrasna, ali moram se obuzdati da ne kupujem igre samo zato što su mi lijepe, pa da na kraju skupljaju prašinu na polici.
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”