Svarog's Den

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Portich »

marge je napisao/la: 30 tra 2021, 07:08 https://svarogsden.com/en/product/eclip ... he-galaxy/
mislim da je ovo najniža cijena koju vidjeh na netu za ovu mrcinu, a trenutno nisam siguran da li je igdje drugdje uopće više ima na stanju
Da, samo nema je ni tu na stanju, što me odmah obeshrabruje da uopce gledam dalje igre. Pozdravljam dolaske novih board game shopova, ali nekako stavljat super cijenu na naslov koji je nenabavljiv mi je u domeni laznog oglasavanja.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ne bi se štel mešat, ali možda se samo radi o tome da nemaju stash nigdje tj. skladiše, ali da se da nabaviti? Mislim, Jagged Earth za Spirit Island se nabavio u onako roku odmah kada je postao općenito dostupan retailerima (kad ga nije bilo, nije ga bilo... :D). No kažem, nagađam, tako da sam u krivo možda. Najbolje pitati direkt čovjeka :)
Portich
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 svi 2020, 20:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 33 puta

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Portich »

Tu su zadnje informacije o nabavljivosti od publishera, za 3 mjeseca... Duboko se ispričavam ako je to već sutra dostupno, ali eto osobno kad gledam board game stranice krecem od najskupljih i ono što mi je odma upalo u oko je out of stock za shop koji je upravo launchao...

https://boardgamegeek.com/thread/264443 ... ility-2021
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la marge »

Portich je napisao/la:
marge je napisao/la: 30 tra 2021, 07:08 https://svarogsden.com/en/product/eclip ... he-galaxy/
mislim da je ovo najniža cijena koju vidjeh na netu za ovu mrcinu, a trenutno nisam siguran da li je igdje drugdje uopće više ima na stanju
Da, samo nema je ni tu na stanju, što me odmah obeshrabruje da uopce gledam dalje igre. Pozdravljam dolaske novih board game shopova, ali nekako stavljat super cijenu na naslov koji je nenabavljiv mi je u domeni laznog oglasavanja.
pa normalno da nema više na stanju kad je bila relativno niska cijena, i još k tome i sam veliš da drugdje nije ni dobavljivo, stoga nije ni čudo da se odmah prodalo tih par komada..

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk

Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Officer Barbrady »

Do jučer ili prekjučer je bilo "In stock" (gledao sam cijenu navedene igre) pa komentar ne stoji.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la sadistiko »

Ja sam "kriv" za jednu kopiju :bleh
slika
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1792 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Svarog's Den

Post Postao/la tanelorn »

Bilo je in stock... ja sam "odgovoran" za drugu kopiju :)
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

Portich je napisao/la: 01 svi 2021, 21:57 Tu su zadnje informacije o nabavljivosti od publishera, za 3 mjeseca... Duboko se ispričavam ako je to već sutra dostupno, ali eto osobno kad gledam board game stranice krecem od najskupljih i ono što mi je odma upalo u oko je out of stock za shop koji je upravo launchao...

https://boardgamegeek.com/thread/264443 ... ility-2021
Napisali su ti i odgovorni za out of stock, nije lako napunit stock, treba puno novaca, tako da nema puno kopija igara, i do ovih sam jedva dosao, igre koje su na low stocku obicno distributeri ni ne daju da narucis vise od par komada, cijena je bila super pa su odma oboje otisli. Moras biti brzi drugi put :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
sadistiko
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

mado je napisao/la: 01 svi 2021, 11:10 Hoće biti i kategorija i svačega sličnog za pretraživanje i pregledavanje igara kao što ima Igraj.si ili Philibertnet? To toplo preporučam :thumbs
Budu kategorije kad bude malo vise igara na izbor, sad bi bilo dosta prazno po kategorijama.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
mado
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

Officer Barbrady je napisao/la: 29 tra 2021, 11:34 Svaka čast.
Svakako nabavite razne sleeve-ove da ne trebam izvana naručivati dok mi zatreba. Može li se preuzeti narudžba ako smo u blizini?
Od srijede budu najcesce dimentije Arcane tinmen u ponudi, eto :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 3):
Mago de UmagoOfficer BarbradyCrazyBunnyGuy
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”