Članska platforma za naručivanje igara

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

Svi članovi svoje narudžbe mogu početi slati i preko nove platforme za naručivanje igara na našim stranicama prijavom u članski profil na portalu i odlaskom na Grupne narudžbe u Članskom izborniku.

Trenutno je u testnoj fazi, pa može biti nekih sitnijih problema u radu. Nisam u HDZ-u pa vjerujem da će bolje raditi od ove za cijepljenje ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 6):
dadoDarkDefenderMago de Umagotanelornsadistikoblacx
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Izgleda predivno! Posve sam broke pa sumnjam da ću išta naručivati sada , ali užasno me svrbi da probam, možda i nađem neku sitnicu. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 svi 2021, 14:21 Izgleda predivno! Posve sam broke pa sumnjam da ću išta naručivati sada , ali užasno me svrbi da probam, možda i nađem neku sitnicu. ;)

Hahaha, ajde baš mi je drago da ti dizajn valja. Trebala bi i mehanika biti čvrsta.
Upravo sam unio dodatak u sortiranje tako da uvijek na vrhu prikazuje (osim po datumu) narudžbe koje su zelene (u zaprimanju), pa onda na čekanju i na dnu one na preuzimanju.

Istestirao sam je hrpu puta i sve mi je radilo, no nikad ne znaš. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la kockica »

Išao testirati, a javlja da mi nije dostupno. Jesam ja uopće na spisku članova?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 03 svi 2021, 13:15 Išao testirati, a javlja da mi nije dostupno. Jesam ja uopće na spisku članova?
Ako si samo kliknuo na link, vjerojatno nisi ulogiran u sustav na Portalu. (Odi u meniju na Prijava člana), pa iz izbornika Članski Izbornik odaberi opciju.
Ako i dalje neće ići onda je moguće problem s time što ti imaš više uloga u WP-u (autor članaka i član udruge)
Javi mi povratno, pa ćemo to sređivati
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
kockica
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la sadistiko »

ma tako je i meni bilo, pa sam se sjetio da je prijava i dalje odvojena, ova na forumu od one na portalu, što je šteta što nikad nisu to nekako pospojili (tu ne mislim na tebe grofe, nego ekipu koja radi plugin)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
grof
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

sadistiko je napisao/la: 03 svi 2021, 18:21 ma tako je i meni bilo, pa sam se sjetio da je prijava i dalje odvojena, ova na forumu od one na portalu, što je šteta što nikad nisu to nekako pospojili (tu ne mislim na tebe grofe, nego ekipu koja radi plugin)
Da, razumijem te po pitanju ovog dvostrukog logina.
Plugin koji povezuje Wordpress i phpBB postoji i nudi te opcije sinkronizacije korisnika u željenom smjeru, ali ja se jednostavno toga bojim jer održavanje i razvoj tog plugina ovisi o volji tog entuzijasta i što kad se njemu više neće dati to održavati, a WP i phpBB odu dalje u razvoju? Onda smo u grdoj banani i može se svašta loše desiti u tim bazama podataka.

Evo samo primjer spajanja komentara s foruma i WP-a. Od zadnjeg updatea je to iz nekog razloga prestalo ispravno raditi i sad ću morati vidjeti gdje su problemi.

Po meni bi tu i dalje najčišće rješenje bilo imati forum pod Wordpressom i onda bi to bio jedan zaokruženi sustav, ali nažalost pod Wordpressom nema ovako dobrog foruma kao što je phpBB.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la kockica »

Da, morao sam se ulogirati i na portal..
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la:Da, morao sam se ulogirati i na portal..
Eto. Znači i tebi radi. :)

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Članska platforma za naručivanje igara

Post Postao/la grof »

Ako hoćete primati obavijesti o novootvorenim narudžbama u sustavu, onda kliknite u svom članskom profilu na "Šalji mi obavijesti o grupnim narudžbama."
Da bi je uključili morate u svom članskom profilu otići na editiranje profila klikom na zupčanik desno gore, pa u meniju na Edit profile.

slika
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”