Najave radova na stranici ili forumu

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la grof »

Mago de Umago je napisao/la: 03 ožu 2021, 08:37 Blogovi su super, mozda bi i ja bio zainteresiran. :D
A onda je vrijeme da se učlaniš! (to je članski benefit) ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la Mago de Umago »

Morat cu! :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
grof
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la grof »

Ekipa možete li mi reći da li imate ikakvih problema prilikom pristupa forumu ili web stranicama?
Tipa da vam u browseru izleti kakav Internal Error 500 ili Too many redirections?

Naime s vremena na vrijeme u logovima na serveru dobivam info o takvim problemima, pa me zanima da li ste primijetili takve ispade?
Ako da, onda molim screenshoot cijelog browsera da vidim na kojim se to adresama dešava, pa da mogu dalje istražiti.
Osobno nisam uspio isprovocirati takvu grešku.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la realuka »

Meni nije povuklo na mojem zadnjem postu u 'Što ste zadnje igrali?' ono što je ubačeno da povuče podatke sa bgg-a. Odnosno povuklo je za jednu igru al za ostale 3 nije, pregledao sam link više puta i čini mi se da sam ga dobro ubacio al eto ne izbacuje onaj oblik sa podacima nego samo link.

To sam jedino primjetio.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la grof »

realuka je napisao/la: 09 ožu 2021, 08:28 Meni nije povuklo na mojem zadnjem postu u 'Što ste zadnje igrali?' ono što je ubačeno da povuče podatke sa bgg-a. Odnosno povuklo je za jednu igru al za ostale 3 nije, pregledao sam link više puta i čini mi se da sam ga dobro ubacio al eto ne izbacuje onaj oblik sa podacima nego samo link.

To sam jedino primjetio.
Da, to sam i ja bio primijetio, no meni to sada radi. (izmijenio sam neke postavke na web serveru). Da li tebi još uvijek to ne radi?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la sadistiko »

ja nisam primjetio ništa čudno ovih zadnjih par dana
slika
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 159
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1774 puta
 pohvaljen: 193 puta

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la tanelorn »

Na taj način ništa čudno nisam primjetio, ali su mi od prošlih radova na forumu (unazad tjedan dana cca) prestale stizati na mail obavijesti o primljenoj privatnoj poruci. Prije su uredno stizale, upaljena mi je na profilu ta opcija i dalje ali mailovi ne stižu. :-/
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la grof »

tanelorn je napisao/la: 09 ožu 2021, 09:48 Na taj način ništa čudno nisam primjetio, ali su mi od prošlih radova na forumu (unazad tjedan dana cca) prestale stizati na mail obavijesti o primljenoj privatnoj poruci. Prije su uredno stizale, upaljena mi je na profilu ta opcija i dalje ali mailovi ne stižu. :-/
Op. To je problem s odlaznim mail serverom. Očito da ću tu imati posla. budem testirao i pogledao u čemu je problem.

Ove sam navedene probleme uspio riješiti s korekcijom postavki na web serveru i WP-u.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
tanelorn
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la realuka »

grof je napisao/la: 09 ožu 2021, 08:48
realuka je napisao/la: 09 ožu 2021, 08:28 Meni nije povuklo na mojem zadnjem postu u 'Što ste zadnje igrali?' ono što je ubačeno da povuče podatke sa bgg-a. Odnosno povuklo je za jednu igru al za ostale 3 nije, pregledao sam link više puta i čini mi se da sam ga dobro ubacio al eto ne izbacuje onaj oblik sa podacima nego samo link.

To sam jedino primjetio.
Da, to sam i ja bio primijetio, no meni to sada radi. (izmijenio sam neke postavke na web serveru). Da li tebi još uvijek to ne radi?

Evo sad kad sam otišao na edit preko laptopa proradili linkovi, post sam sa mobitela stavljao pa je zato valjda do neke greške došlo.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Najave radova na stranici ili forumu

Post Postao/la grof »

realuka je napisao/la: 09 ožu 2021, 13:08
Evo sad kad sam otišao na edit preko laptopa proradili linkovi, post sam sa mobitela stavljao pa je zato valjda do neke greške došlo.
Nije. Greška je bila na web serveru. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
realuka
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”