Prijedlog

Prodaja igara i ostalog u svrhu doniranja tih sredstava potrebitima u potresom pogođenim područjima
Pravila foruma
U ovom forumu postavljajte isključivo oglase u kojima se odričete sredstava od prodaje u svrhu doniranja potrebitima u potresom pogođenim područjima.
Ovdje možete slobodno postati odgovore na oglase u svrhu bumpiranja i dogovaranja prodavač - kupac o načinu dokazivanja uplate sredstava potrebitima, a kako bi sve bilo maksimalno pošteno i transparentno.
Preporučamo korištenje i dijeljenje web aplikacije za organizaciju pomoći na web adresi:
https://potres2020.openit.hr/views/map
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Prijedlog

Post Postao/la sadistiko »

Evo upravo sam proslijedio pare. Ipak smo se među nama dogovorili da uvrstimo i staru od našeg Igora (redovitog igrača, koji je opasno krenuo skupljat svoju kolekciju). Njezina kuća je žuta naljepnica, ali kako smo sad vidjeli da će zapravo žuti najviše naje... odlučio sam pitati ostale je li se slažu da i njoj uplatimo dio. Bio sam u toj kući i po meni je to za rušenje, teško da će se to uspjeti spasiti jer je kuća ogromna ali stara i trošna. Izvana izgleda super je je nedavno stavljena izolacija, ali unutra je koma. Tako da će sutra svima od tih 4 roditelja sjesti po 1075 kn.
Mislim da je tako najpoštenije.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 6):
dadopriroda15grofZorzymadoValsim
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Prijedlog

Post Postao/la sadistiko »

Evo ljudi se zahvaljuju. Nemam sad vremena pisat neke litanije, ali zahvaljuju preko mene.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 6):
priroda15grofBolindusValsimdadoZorzy
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Prijedlog

Post Postao/la mado »

sadistiko je napisao/la: 22 vel 2021, 15:38 Evo ljudi se zahvaljuju. Nemam sad vremena pisat neke litanije, ali zahvaljuju preko mene.
Kako je stanje kod vas godinu dana poslije? Jel ljudi ostaju, odlaze?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Prijedlog

Post Postao/la sadistiko »

Ono što je otišlo odmah je otišlo, a ostali su ostali :-)
A gle, stanje je tak tak, sporo sve ide, ali opet mogu reći nešto bolje nego u ZG jer tamo nikako ne ide :-)
E sad, za bit zadovoljan ne može biti nitko. Grad je još uvijek u rasulu. Većinu zgrada koje su bile ruševne su sravnili sa zemljom, ali i dalje ima onih koje prijete pa i dalje nije baš za lunjati po Petrinji. Kako nisam baš neki od onih koji lanjaju po gradu od birtije do birtije, nego se igramo po kućama, i to ne bi mijenjao, meni to baš i ne smeta sve.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 7):
ValsimMinsc1610tanelorndendarii42juri006madoblacx
slika
Odgovori

Natrag na “Prodaja u svrhu doniranja za potresom pogođena područja”