Root: The Marauder Expansion

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ludilo kreće :P Ako se ne varam, početak kampanje je 23. veljače, što će dati novčaniku vremena da se oporavi od addona koji se danas naplaćuju za Machinu Arcanu :)

Ako niste pratili, ova ekspanzija donosi dvije jake frakcije: štakorskog warlorda - manijaka piromana kojemu akcije postaju luđe/bolje/čudnije svaki turn jer ima karte "raspoloženja". Vatra se širi woodlandom i uništava sve pred sobom ako je se ne sredi. Između ostalog, no, mogu štakori i druge stvari. Već vidim da ću često igrati ovu frakciju, sviđa mi se ova manija.

Jazavci, tj. stone seekeri su druga frakcija, njima je u cilju hodati uokolo i skupljati relicse koji su razasuti po šumama (tokeni u dvije boje, bijeli i crni) te ih dostaviti na drugi kraj mape (bijele tokene se treba donijeti kod bijelog exita s mape, crne kod crnog, a stavljeni su tako da su maksimalno udaljeni, naravno, pa morate bijele relicse nositi preko cijele mape na drugi kraj da biste ih "spasili"). Sve frakcije mogu nositi i "dostavljati" relicse te na račun toga skorati bodove, ali najviše koristi od toga imaju jazavci. Jazavci su armoured, što znači da prvi hit u borbi (ambush, regularno, svejedno, prvi hit) propada jer imaju oklop, seksi.

Postoje još i minor factions, koje iskreno još nisam proučavao, ali to će biti neki set karata ili nečega te se može ubaciti u bilo koji player count da malo promijeni tok igre.

Drafting setup će također biti dostupan, da se osigura uvijek da je miks frakcija viable. Također, štakori i jazavci će imati visok reach što znači da će se moći igrati udvoje.

Ja backam 200% tako da kad krene kampanja te ako bude nekakvih benefita od grupnog pledgea, javite se :)

Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 6):
PapaverrealukatanelornStipsVintijaknadendarii42
Avatar
Vintijakna
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 sij 2019, 20:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 92 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la Vintijakna »

Jel ide novi clockwork u sklopu ovoga?
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

vrlo vjerojatno, odnosno čuo sam samo govorkanja, ali nisam detaljno popratio objave tj. streamove ovih dana, ne stigoh, možda danas pročačkam po objavljenome (ili je netko već objavio na BGGu), ali ako se ne varam rekli su da će staviti i druge frakcije tipa gušteri, vidre itd. u clockwork.

EDIT: potvrdili su da rade clockwork 2, ali nisam shvatio iz njegovog odgovora na BGGu rade li reviziju postojećih ili će ubaciti nove, vidjet ćemo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Vintijakna
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la realuka »

80$

Za 2 frakcije i novi setup

Čini se ultra bezobrazano skupo.

Iako nisam sve proucio pa to smao na prvu komentiram
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la ray »

80 $ je ako oćeš još dodatnih mini frakcija koje mi se čine preskupe jer su im stavili 50 $ MSRP

Ovaj osnovni pledge za 50$ (40€) mi se čini OK.

Piše procjenjena poštarine 20$ za nas i da bude EU-friendly shipping. Netko od ovih iz prošlih KS-ova kolka je bila dodatna poštarina kad se uzimalo zajedno više kopija? Za ovu piše da je moguće 4 uzeti.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Malo su tieri bezobrazni, slažem se. Prošli put je shipping bio $15 na četiri igre plus dosta addona.

Iskreno prevelika je razlika između 50 i 80, to što mi oni kenjaju da je maloprodajna cijena tog i tog tolika i da "štedim", bitch please. Zasad sam pledgao dolar jer imam previše troškova u ožujku da mi se još i ovo naplati, ali uzimam 100% vjerojatno ovaj tier od 80, nabijem ih, nakon što vidim te hierlinge u pravoj akciji. Ne znam isplati li se dati $30 za ekstra njih.

Mislim da neću uzimati novi clockwork. Previše mi je još i to, a realno i postojeći stoje i nikad ne igramo s njima. Uzeo sam ih isključivo zbog loše igre udvoje pa da bude zabavnije, nije uspjelo, a ako hierlinzi poprave iskustvo udvoje, ne trebaju mi botovi.
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la realuka »

ray je napisao/la: 23 vel 2021, 18:16 80 $ je ako oćeš još dodatnih mini frakcija koje mi se čine preskupe jer su im stavili 50 $ MSRP

Ovaj osnovni pledge za 50$ (40€) mi se čini OK.
Pa to razdvajanje je užas, ko da je za Scythe ekspanzija Wind Gambit izašla samo sa 5 osnovnih brodova a dva dodatna za Togawu i Albion si morao dodatno platiti.
Valjda su trebali ići na ruku onima koji imaju sve do sada a ne onima koji imaju samo nešto.

Platit ću im, al su smradovi koji muzu više od maksimuma haha.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Slažem se, ti hierlinzi su baš mučki razdvojeni, ako su htjeli dodatne đinđe trebali su napraviti neke addone ljudi bi to kupovali (ko onda one manšete ili plišance, ekstra vagabond meeplove koji su samo ukras i sl.). Ali da, dat ću im i ja, nek se nose. Plus očito je da će biti još toga nekad jer sad ne žele izdati big box dok ne "dovrše" igru... :S
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la ray »

Bude netko radio grupnu narudžbu? Nisam još 100% da bi uzeo, nego me samo zanima dal postoji opcija ako budem uzeo.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Root: The Marauder Expansion

Post Postao/la sadistiko »

ja velim, preskupo, ne dam iz principa.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Knives
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”