Spirit Island

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la mado »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 12 sij 2021, 16:37 Pa sad je ispalo mi 260 kn s dostavom preko Francuza ovih, to mi je oke, zabavit će me dosta, ali Jagged Earth OBAVEZNO uzimam kad dođe negdje na stanje, nema ga nigdje
Ima Jagged Earth po zapadnoj Europi :D

https://boardgameprices.co.uk/item/show ... gged-earth

U nizozemskom https://www.despelvogel.com/ košta 60e,a shipping za 1-3 komada je 20e, a za 4-5 komada 15 eura, a 6 komada tj. narudžba preko 350€ free shipping :hepihepi . Vrijeme za grupne narudžbe iz Nizozemske? szbunjen :D

Imaju i zbandlano baznu igru + Branch&Claw za 91e tj oko 680kn.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Spirit Island

Post Postao/la Stips »

Ej, neee.
Imam previše tih vragova.

Zašto sam saznao da ima SI + B&C po 91 E ?! :P
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

wm_lsmm je napisao/la: 13 sij 2021, 11:49
kovacu je napisao/la: 12 sij 2021, 16:10 Ma ja cu mozda jos samo isprintat ove stvari iz Promo Pack-a 2 i onda kad se nadje dobra ponuda/dostupnost, uzet Jagged Earth. Mislim da Branch and Claw nec ni kupovat, osim ak bude neka no brain cijena.
Gdje si uspio pronaći Promo Pack 2 za print? Ja sam pronašla samo Finder of the Paths Unseen, ovog drugog ne nalazim :/
Budem napravio sam Print za Promo pack 2 :)
Znaci spiriti, power cards, fear cards, scenariji, Skotska te one zamjenske hero powere
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

wm_lsmm je napisao/la: 13 sij 2021, 11:49
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 12 sij 2021, 12:36 Jučer se uzmuvali šefovi po hodniku, nisam se usudio printati. ;) Sljedeći pokušaj u četvrtak. Ali stiže Branch and Claw, jeeeeej! Baš se veselim zvijerima i bolestima i divljini! :)
Ako si zainteresiran isprintati +1, ja bih ponudila neku naknadu... ionako nekome moram platit da mi isprinta :D
Sutra idem do firme, ali ne znam kakvo će biti stanje, svakako javim ako sam što uspio, a naknadu ne dolazi u obzir ako bude išta od toga jer nisam HDZovac da kradem od drugih i onda naplaćujem trećima! :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
juri006
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

E, sorry, danas na kraju nisam išao do firme jer mi je krepao akumulator :P P Nije nam suđeno. Ali sam se zato zabavio punchanjem Branch and Claw ekspanzije koja je ekspresno stigla iz Francuske, stvarno volim taj Philibert, trebali bismo češće naručivati s njih, čovječe, par dana i eto paketa! :)

Ugl, taman dok se ispraksiramo s B&C, negdje ću uloviti Jagged Earth (a nije i da imam para). Jako se veselim eventima (meni, za razliku od većine, ne smeta taj random element, dapače, sviđa mi se taj encounterovski stil gdje možeš birati što ćeš napraviti i probati offsetirati sronje ako ide), novim fear kartama, novim blight kartama! MOAR OV D SEJM! :)
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la wm_lsmm »

kovacu je napisao/la: 13 sij 2021, 13:15 Budem napravio sam Print za Promo pack 2 :)
Znaci spiriti, power cards, fear cards, scenariji, Skotska te one zamjenske hero powere
Bravo, keep up updated, baš me zanima kako će to ispasti :D :bravo

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 14 sij 2021, 16:15 Sutra idem do firme, ali ne znam kakvo će biti stanje, svakako javim ako sam što uspio, a naknadu ne dolazi u obzir ako bude išta od toga jer nisam HDZovac da kradem od drugih i onda naplaćujem trećima! :P
Onda se pretvaraj da naplaćuješ trud, ne materijal :D
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 15 sij 2021, 12:12 E, sorry, danas na kraju nisam išao do firme jer mi je krepao akumulator :P P Nije nam suđeno. Ali sam se zato zabavio punchanjem Branch and Claw ekspanzije koja je ekspresno stigla iz Francuske, stvarno volim taj Philibert, trebali bismo češće naručivati s njih, čovječe, par dana i eto paketa! :)

Ugl, taman dok se ispraksiramo s B&C, negdje ću uloviti Jagged Earth (a nije i da imam para). Jako se veselim eventima (meni, za razliku od većine, ne smeta taj random element, dapače, sviđa mi se taj encounterovski stil gdje možeš birati što ćeš napraviti i probati offsetirati sronje ako ide), novim fear kartama, novim blight kartama! MOAR OV D SEJM! :)
Definitivno nikakve isprike nisu potrebne. Moj prijedlog je bio čisto iz namjere ako netko već sebi printa i nije mu problem napravit +1, može zaradit koju kunu sa strane jer ću ja u svakom slučaju nekome morat platit. :D A isto tako mi nije hitno, meni B&C stoji neigran još uvijek, imam dovoljno zanimacije :D
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Ma bacio sam oko s kakvim resursima raspolazem sto se tice slika karata i toga i ima dosta toga (jedino ne vidim nigdje high ress fear back kartu). Na bgg ima template za karte tak da samo trebam pronac dobre slike i napravit to sve. A, kak ce izgledat, sve karte, kartice i spiriti ce bit u originalnim velicinama jer ce se printat u milimetar.

Sam trebam vremena uvatit za ovo.
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la wm_lsmm »

kovacu je napisao/la: 15 sij 2021, 13:26 Ma bacio sam oko s kakvim resursima raspolazem sto se tice slika karata i toga i ima dosta toga (jedino ne vidim nigdje high ress fear back kartu). Na bgg ima template za karte tak da samo trebam pronac dobre slike i napravit to sve. A, kak ce izgledat, sve karte, kartice i spiriti ce bit u originalnim velicinama jer ce se printat u milimetar.

Sam trebam vremena uvatit za ovo.
Ma ja sam isto gledala, al sam high ress nasla samo Finder of the Paths Unseen, ovog drugog spirita nisam... možda nisam dovoljno dobro gledala
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la mado »

kovacu je napisao/la: 10 sij 2021, 17:26 Jucer se odigrala jedna partija pa evo slika kak vam izgledaju ovi spiriti koje si mozete sami isprintat i koja vam idu dobro uz base game.

slika

slika
Odlično izgleda. Jesi ih isprintao iz ovih PDF-ova? https://boardgamegeek.com/filepage/1649 ... card-backs
Jučer sam po prvi put igrao solo SI, 2x za redom, s 1 spiritom. Koja genijalna solo igra :ljubav Prije sam ju igrao 7x u 2 ili 3 igrača. Uz LOTR:LCG koji već dugo nisam igrao, ovo mi je najsolo igra. Definitivno preporučam za solo :thumbs
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit Island

Post Postao/la kovacu »

Davno je bilo kad sam printo, al mislim da je ovaj Large pdf. Na tom ti spirit board bude kao original velicina
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”