Through the Ages online liga (2.sezona u tijeku)

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

A ja sam planiro crveni križ uzet čim sam sam Cooka uzeo, lijepo digo proizvodnju žita i forsiro kolonije. I onda @zabuzacro digne vojsku pa sam se morao branit. Sve propalo šta sam si zamislio. Plan b je relativno upalio. Falio jedan kamen za filmove. 😁
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Papaver »

Ti si baš rasturio s Empire State Buildingom za skoro 30 bodova plus dva koraka u crvenom križu. :thumbs

A moj najteži odabir bio je izabrati kojeg III leadera uzeti od tri ponuđena na jednoj akciji, na kraju sam Churchilla jer sam se naravno bojao ratova, ali da sam Curie ili Coubertina imao bih vjerojatno više bodova na kraju. Taj potez je bilo hrpu zanimljivih karata za uzeti i igrati pa sam jedno 10 minuta barem razbijao glavu. :D
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

Uf. Čestitke @Papaver . Bilo je gusto.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
ABQ
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 652 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Papaver »

Čestitke i tebi i ostalima, stvarno gusta završnica, sitnice su prevagnule.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post:
ABQ
slika
zabuzacro
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 17 pro 2017, 15:24
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la zabuzacro »

Napeto, napeto... Lijepo vas drzim naspanate sa vojskom cijelu partiju i onda krug prekasno pocnem kulturu masivno skupljat.. Mozda da ne racunam u cetri partije istovremeno kaj da delam tri koraka u naprijed.... Hahahah.... Sitnice odlucile, super partija. Cestitke svima.
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

zabuzacro je napisao/la: 15 svi 2020, 15:01 Napeto, napeto... Lijepo vas drzim naspanate sa vojskom cijelu partiju i onda krug prekasno pocnem kulturu masivno skupljat.. Mozda da ne racunam u cetri partije istovremeno kaj da delam tri koraka u naprijed.... Hahahah.... Sitnice odlucile, super partija. Cestitke svima.
Agresivan i nekulturan. Nije ti ovo birtija dečko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la Bolindus »

Ja nisam ockeivao nista manje od vojnh snaga i agresija, zato mi uvjek zavrsimo oko 180 bodova, pa mi ni jasno bilo kak neki uspiju preko 380 prebacit :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
dlakar
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

To je i mene čudilo. Kako netko može biti blizu 400 bodova. Mislim, jasno mi je da se kombinacijama to lako dostigne, ali za to je uvijet totalna pasivnost vojske...a pošto većina evenata u početku favorozira najjačeg igrača, nema smisla forsirat kulturu...uz to postaješ laka meta. U više igrača je to pogubno. Najbitniji je balans....samo nekad ne ide...pa rađe u tom trenutku forsam vojsku nego da mlatim praznu slamu i netko me opako naguzi.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
ABQ
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 pro 2019, 14:56
Ima zahvala: 49 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la ABQ »

Sad kad igram samo 4 igre nekako mi fali da ih je više jer dugo nema akcije. :pogled_dolje

U Mixu @dlakar je prvi završio sve svoje igre i sad odmara do idućeg kola. :bravo

Nadam se da bi sutra 1. kolo moglo biti gotovo jer je većina igri pri kraju, a i nedjelja je pa će ljudi imati više vremena za igrati. spivo
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Prva Through the Ages online liga

Post Postao/la dlakar »

Uf da, @Bojan1983 se u zadnjoj igri vrhunski izvukao i u zadnja dva kruga ratom i agresijom me stjerao sa drugog na zadnje mjesto. Svaka čast. Moram priznat da sam dosta griješio i brzopleto igro jer sam ponekad odigravo na mjestima gdje nije bilo koncentracije. Čim čujem obavjest, ne mogu odoljeti da ne vidim što se događa. Sve u svemu, zadovoljan sam ovim formatom turnira i baš je zabavno. U početku mi je bilo čudno, ali sam se priviknuo. Jedino mislim da raspored igrača nije baš dobro odrađen. Sa nekima ću igrat samo jedanput, dok sa drugima i do pet puta
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”