War Chest turnir/liga jesen 2019.

Klub MC, Ulica kraljice Jelene 8 - Zagreb
Discord server, Facebook MC grupa
Odgovori
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

War Chest turnir/liga jesen 2019.

Post Postao/la mljeko »

Pokrenuo bih opet kompetetivno igranje War Chesta.

Prošli turnir je mislim bio uspjeh, ali bih sada promijenio format. Kao prvo, sve skupa bi trajalo duže, kroz više dana, tjedana. Partije bi se dogovorile između ekipa prema tome kada je tko slobodan. Također bi između istih ekipa bilo više partija.
Moja preliminarana ideja je da svatko igra sa svakim tri partije. Onda bi se išlo u sljedeći krug, i na kraju bi fakat bio jedan dediciran dan za finalne partije.

Otvoren sam, kao i zadnji put za ideje, kako bi ste vi voljeli da to izgleda. Na primjer švicarac.

Predlažem da se igra s novom verzijom Royal Guarda. https://boardgamegeek.com/image/4932315 ... sh-tactics

Igranje bi počelo u desetom i gledao bih da se ne razvlači predugo. Prije me svega me ovdje zanima vaša zainteresiranost te želje ako ih imate.
Ovi su korisnici zahvalili autoru mljeko za post (ukupno 2):
miki0102d0nkey
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: War Chest turnir/liga jesen 2019.

Post Postao/la miki0102 »

Može
slika
d0nkey
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 stu 2018, 08:09
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

Re: War Chest turnir/liga jesen 2019.

Post Postao/la d0nkey »

Ja sam za :D

Svicarac je dobar kada treba manje broj kola u odnosu na to da svak igra sa svakim jedanput. Ako ce svak igrati sa svakim bar jedanput ne znam je li to dobar izbor.

Ako cemo vec vise igrati mozda da se igra do dvije pobjede umjesto samo 1 partija, tada bi vjerojatno valjalo svak sa svakim jedanput, ili mozda dvaput.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: War Chest turnir/liga jesen 2019.

Post Postao/la miki0102 »

Mogli bi to odigrati i ligaški. 2 puta svako sa svakim i onda doigravanje prve 4 ekipe na dvije dobivene polufinale, a na tri finale. Košarkaški princip.
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post (ukupno 2):
mljekod0nkey
slika
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: War Chest turnir/liga jesen 2019.

Post Postao/la mljeko »

miki0102 je napisao/la: 14 ruj 2019, 18:59 Mogli bi to odigrati i ligaški. 2 puta svako sa svakim i onda doigravanje prve 4 ekipe na dvije dobivene polufinale, a na tri finale. Košarkaški princip.
Tako će i biti.

Igra se u ekipama, ekipe su fiksne, svaka ekipa mi se treba prijaviti ili tu ili preko discorda (mljeko#2173), ali šaljite mi privatnu poruku. Isto tako mi trebate javiti rezultate partija. Što se tiče dogovaranja termina, ja mogu biti posrednik, kad vidim tko sve igra. Partije se teoretski mogu odigrati bilo gdje, ali Meeple's Corner je glavno mjesto, gdje će se i održavati polufinale i finale.

Liga počinje sada.

P. S. Igra se bez ekspanzije.
Odgovori

Natrag na “Klub MC - Zagreb”