Hellboy

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Hellboy

Post Postao/la icarusST »

ThaneBobo je napisao/la: 07 lis 2019, 19:23 Lijepo. Hoćeš nabavljat Nimue?
mislim da sam zakasnia.... cini mi se da je to bia preorder i rasprodalo se, bilo je na gencon-u, mozda nekog zamolin ko ide na essen
Avatar
ThaneBobo
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 17 pro 2016, 18:41
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Hellboy

Post Postao/la ThaneBobo »

A stavljaju oni te figure svako malo na web prodaju kad imaju games day i sl., samo je shipping 25 funti do nas.
Tak da essen mi se čini kao bolji deal ak se uspije čopit, jer se na genconu rasprodala za pola sata...
Ovi su korisnici zahvalili autoru ThaneBobo za post:
icarusST
Avatar
ThaneBobo
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 17 pro 2016, 18:41
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Hellboy

Post Postao/la ThaneBobo »

slika

Znam da tehnički nije kickstarter, al eto, da se pohvalim =)
Ovi su korisnici zahvalili autoru ThaneBobo za post:
icarusST
Avatar
ThaneBobo
Reactions:
Postovi: 26
Pridružen/a: 17 pro 2016, 18:41
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Hellboy

Post Postao/la ThaneBobo »

It's Halloween and we've definitely got a TREAT for Hellboy fans. From tomorrow you'll be able to order the limited edition, resin Krampus miniature from the Mantic website.

Inspired by the 2018 Eisner Award Winning One-Shot, Krampusnacht, written by Mike Mignola and illustrated by Adam Hughes, the Krampus is a terrifying new threat to add to your adventures in Hellboy: The Board Game.

Plus, for a limited time only, we'll also be opening up Nimue orders again - just in case you've missed out on picking her up at a show. So you can order them both at the same time!
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”