Oathsworn

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Oathsworn

Post Postao/la vedran2006 »

ono što sam vidio na youtube nije ohrabrujuće. dapače, ohladilo me od igre.
slika
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Oathsworn

Post Postao/la ronin »

Došle informacije za ALL In i za Add-ons
Uf uf uf 😁
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Oathsworn

Post Postao/la smurfORnot »

COins, dun need. Mape su samo kozmetics, nemaju in game value pošto nemaju ovih lokacija na sebi. Dun care for artbook. Malo se lomim oko terena i ovih oružja. Iako planiram bojati minije, pa mi se ne boja baš extra 50+ setova ruku -.-
ChMarin
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 ožu 2018, 21:39
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Oathsworn

Post Postao/la ChMarin »

Izgleda zanimljivo, ali vidim da će naplaćivati porez tako da sumnjam da ću mahati novcem ovaj put :D I jedan od clipova igre je kako sjede i slušaju narratora sat vremena što mi se baš i ne čini ludom zabavom.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Oathsworn

Post Postao/la smurfORnot »

ChMarin je napisao/la: 01 lis 2019, 16:48 ali vidim da će naplaćivati porez tako da sumnjam da ću mahati novcem ovaj put :D
https://ksr-ugc.imgix.net/assets/026/6 ... 84eabf898f

Gdje to tocno vidiš?

Meni se osobno sviđa što je naglasak na pricu, a ne samo na dice rolling i combat kao i velikoj vecini igara. Te što imaš kao u old school RPG-ovima na izbor više opcija koje utječu onda na priču, bonuse što dobivaš, svijet itd.
Dapače, rekli su za one kojima nije do storija, nego ih zanima samo fajt:
Remember there is also a Quick Play mode that takes the story and condenses it down to a few paragraphs that will give you the back story, some lore and set the stage for the fight. This gets you into combat very quickly while still preserving the thematic experience of the fight
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Oathsworn

Post Postao/la ronin »

smurfORnot je napisao/la: 01 lis 2019, 12:58 COins, dun need. Mape su samo kozmetics, nemaju in game value pošto nemaju ovih lokacija na sebi. Dun care for artbook. Malo se lomim oko terena i ovih oružja. Iako planiram bojati minije, pa mi se ne boja baš extra 50+ setova ruku -.-
Coins yes (uvijek požalim kad ne uzmem)
Teren yes (veći dio, barem vremenski, će biti borba. Pa nek onda izgleda kak spada)
Oružja - nisam baš siguran
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1540 puta
Kontakt:

Re: Oathsworn

Post Postao/la Shich »

vedran2006 je napisao/la: 30 ruj 2019, 14:20 ono što sam vidio na youtube nije ohrabrujuće. dapače, ohladilo me od igre.
Da, i meni je nekako splasnuo entuzijazam kad sam malo bolje proučio sve skupa. Sviđa mi se što su posvetili puno pažnje detaljima i svijetu, ali mehanički mi igra baš i nije nešto budući da se ne palim na borbu između minijatura.
ChMarin
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 ožu 2018, 21:39
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Oathsworn

Post Postao/la ChMarin »

smurfORnot je napisao/la: 01 lis 2019, 17:04 Gdje to tocno vidiš?
Moja greška, čini se da je sve uključeno iako ne znam kako misle proći s tako niskom poštarinom.
Ali obzirom da sam uzeo Middaru i Aeon vjerojatno bi mi ovo i bilo previše. A što se tiče tih RPG potreba radije konzumiram the real deal. Živi bili pa vidjeli, što nedostaje kruhu i vodi :lol: ?
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Oathsworn

Post Postao/la smurfORnot »

Shich je napisao/la: 01 lis 2019, 22:49
vedran2006 je napisao/la: 30 ruj 2019, 14:20 ono što sam vidio na youtube nije ohrabrujuće. dapače, ohladilo me od igre.
Da, i meni je nekako splasnuo entuzijazam kad sam malo bolje proučio sve skupa. Sviđa mi se što su posvetili puno pažnje detaljima i svijetu, ali mehanički mi igra baš i nije nešto budući da se ne palim na borbu između minijatura.

Jedan se zali previse fajta, drugi se zali premalo fajta i previše narativa szbunjen rofl
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Oathsworn

Post Postao/la vedran2006 »

nije svaka igra za svakoga, previše je campaign igara izašlo i treba biti selektivan. iskreno, ako želim čitati, slušati priču knjige su ipak još uvijek najbolji medij. u igrama obično završi prosjećni materijal i priča je samo "fluff" a ovdje je to sale point. zato oprez, kupujete igru od 100,200,300$ a knjigu možete kupiti za 10$.

osim toga u prvom videu su pokazali gameplay gdje se enemy kreće random, sada su nedavno objavili da to više nije tako. znači igru mijenjau u hodu i to je ok, ali ja plaćam njih a ne oni mene da im dajem savjete kako igru učini boljom. očito im to nije najjača strana. a meni je to najbitnije. nekom drugom nešto drugo, ali nabrijavati hype i ne biti kritičan prema onome za što daješ velike novce je realno blesavo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran2006 za post:
Shich
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”